Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/157 anonim ***** válasza:
92%
Nem, én vagyok a 4 extrém nyelvet beszélő, ha még emlékszel.
2018. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/157 anonim ***** válasza:
6%
már vártam hogy egy másik regisztrációról is megtámogassa a sztorit :D
2018. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/157 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egy regim van, de 40-esnek köszönöm a megerősítést.

Ha megtalálta az ember az élete párját, mi a fenének húzza az időt. (Ha nem lenne meg, persze akárki nem kellene.)

Tudom, hogy ez nem divat mostanság.

2018. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/157 anonim ***** válasza:
65%

Ez a "4 nyelvet beszélek, 185 centi magas 25 centis farkú mérnök a férjem, apám tanyáján lovaglok 1 milliós lovakon, műmellem van, mert minden igényes nőnek van" hülye gyerekkel ne is foglalkozzatok.

Egy ratyi, aki itt éli ki magát, és van vagy 50 regisztrációja.

2018. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/157 anonim ***** válasza:
28%

Na,hogy témában is írjak én mint 24 éves nő :D Én megmondom őszintén nem járnék egy szűz férfival. Maximum akkor,ha vallási okokból lenne szűz,azt még talán el tudnám fogadni. De minden mást kizárok.

Na amúgy van egy barátnőm aki pár évvel idősebb tőlem és nem régen összejött egy szűz pasival, volt szex minden azóta,de a pasi nagyon beteg. Állandóan zaklatja,mármint folyamatosan ír neki a telefonon,de minden hülyeséget,hogy jaj képzeld épp kinéztem az ablakon, most mentem le inni egy pohár vizet és hasonló ... :D ha már nem veszi fel telót b.nőm akkor egymás után vagy 20x hívja,hogy hátha majd most... :D Na ezért nem kellene egy szűz férfi..

2018. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/157 anonim ***** válasza:
64%

Előző: És szerinted minden szűz férfinek egységes a személyisége? Vagy ha másodjára fogja a farkát punciba mártani, ott már teljesen máshogy fog viselkedni?

Vannak bajok fejben!

2018. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/157 anonim ***** válasza:
34%
nyilván nem minden 25+ szűz fog így viselkedni,de be kell látnod,hogy többnyire ez a jellemző. Annak oka van,ha egy férfi ebben a korban is szűz,és kérlek ne vedd magadra,ha te úgy gondolod,te a kivételt erősíted.
2018. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/157 anonim ***** válasza:
23%
Nem veszem magamra, se nem szűz vagyok, se nem férfi.
2018. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/157 anonim ***** válasza:
19%

De ezen mi a fenét kell vitázni? Van akinek nem kell szűz van akinél nem kizáró ok. Ennyi.

Nekem nem kéne. Aztán le lehet pontozni. Legtöbb pasi vagy akár nő aki ebben a korban szűz, meg van az oka, ami sztm általában negatív.

Aki meg azért szűz mert vallásos, megint nem kéne. Nem egy hullámhosszon lennenk.

N26

2018. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/157 A kérdező kommentje:

Pár órára tűnök el,s máris megjelenik a tipikus gyakoris jelenség,ahol mindenki ujjal mutogat a másikra,azért,amilyen véleménye van,az adott témáról. Kérem a kedves válaszolókat,hogy véleményeiket úgy közöljék,hogy figyelembe veszik az embertársaink iránti tiszteletet.

Reméltem,hogy lehetőleg objektíven tudjuk kezelni a témát,nem ált szándékomban egymásra szítani a feleket.


Megértem pl #8 szempontját,ki tapasztalatból úgy ítéli meg,hogy egy szűz férfi elfogúltan kezel egy kapcsolatot,de vajon ez kapcsolatban áll a szűzességgel? Gondolkodtam,de attól,hogy mondjuk valaki elveszíti a szüzességét,nem feltétlen lesz képes komolyan kezelni egy kapcsolatot,főleg ha eddig sosem volt komoly kapcsolata. Hisz a szüzesség nem zár ki komoly kapcsolatot vagy fordítva. Így egyet értek pl #46-al,hisz attól hogy a hölgyeknek volt 1-2 negatív tapasztalatuk a szűz férfiakkal,nem jelenti azt,hogy mindegyik ilyen férfi egyforma,legalábbis nem igazán hiszem,hogy asszociálható lenne a dolog,azzal hogy a szexuális élmény érettséget hoz egy kapcsolatban,szerintem.



A férfiak eléggé túlreagáltak helyzeteket,az hogy ki hány évesen házasodik,nem a kérdésre ad választ. Mint mindenkinek,nekem is van véleményem ezzel kapcsolatosan,de jelen helyzetben mellékes.


#17 volt az,ki nem tartotta elítélendőnek a dolgot,sajnos nagyon kevesen gondoltak arra,hogy vajon miért is ilyen az illető. "Annak oka van" igen,de megfigyeltem,hogy mindenki a legrosszabbra gondolt,szociális fóbiák,esetleg mély vallási okok s ebből leszűrték a következtetést,hogy szűz=kuka.


Érdekes azt is megfigyelni,hogy felcserélve a nemeket,(szűz hölgy esetében) pozitív irányba fordúlnak a vélemények. Nem csak maga a tény,hogy nem igazán gondolnak valamilyen pszichés betegségre,de még erényként kezelik a férfiak. Sokkal kissebb azoknak száma,kik a szűz hölgyeket pusztán ezen egy okból kifolyólag ejtenék. Mégis miért?


Hölgyekhez szól eme kérdésem: ha minden nő kizárná a szűz férfiakat,pusztán ezen egy okból,akkor ki teremti meg azon férfiakat,kiket ti elfogadnátok?


És a válaszolókat kérném,hogy kerüljék az általánosítást. Nekem személy szerint csak negatív tapasztalatom volt párkapcsolat terén,de mégsem általánosítok. Sem kor,sem szexuális tapasztalat alapján.

2018. febr. 28. 22:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!