Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/157 anonim ***** válasza:
76%

#69: Köszi! Reggelre tuti, hogy úgyis le leszek pontozva.


Ez a "mit mondjunk el a múltból" érdekes dilemma és sokan szeretik a saját értékrendjük alapján ráhúzni a kettős mércét. Az egyik ismerősöm prostival vesztette el, kibukott a sztori. Az egyik közös csaj ismerős kettesben elkezdte ekézni, hogy milyen gáz a srác, undorító és ilyennel nem jönne össze. Mondtam neki, hogy igazából fogalmad sincs, hogy hány exed volt már prostinál. És előadta a szokásos szöveget: Hogy el kell mondani, hogy mi volt a múltban. Megkérdeztem, hogy akkor ő elmondta az aktuális pasijának, hogy pár éve full részegen a Balatonnál egy stégen hárman patronozták tele és a barátnői a saját hányásában szedték össze és ezt akkor tök jó mókának találta? Hát, jött a habogás... Ennyit arról, amikor valaki habzó pofával esik más múltjának és elfelejti a sajátját. Kétlem, hogy létezne annyi feddhetetlen ember, ahányan előadják magukat szentnek ezen az oldalon.


Egyetértek. Nem lesz attól instant jobb vagy rosszabb pasi, hogy prostival vesztette el.


#70: Kíváncsiságból: Te mégis miből állapítod meg egy buliban, hogy az illető lány nem prosti és nem lihegtek aznap rajta már tízen? Főleg, ha valaki nem egy ismerőssel esik a másiknak.

De, ja. Úgy tűnik, részegen dugni manapság elfogadottabb, mint józanul, üzletként.

2018. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/157 anonim ***** válasza:
11%

Egy barátomat romkocsmában szedte fel szűzként egy külföldi csaj.

Az AirBNB lakásban dugta meg,de mindketten olyan részegek voltak, hogy többszöri lányúlás és hányás után ment a dolog.

Kb ceruzát kellett rácelluxozni a farkára, mert sehogy se akart felállni, úgy maszatolt a bejáratnál mire aztán felszopta és végül betalált valahogy. Reménykedett benne, hogy volt rajta koton. Mai napig nem tudni.


Másnap reggel brutális másnaposságra ébredt, kb epét hányt majdnem... a ruhái nem voltak sehol, meztelenül mászkált a szobában, és akkor jött rá, hogy végig ott "aludt" a csaj lakótársa is a szobában. Ennyire részegek voltak.

Gyors megkereste a ruhákat, irtó kellemetlen volt. A csaj azt se tudta hol van, és elég csúnyácska is volt, totál beszégyellte a srácot is...aki kb menekült onnan :D

Az a vicc, kb nekem az összes balfék haverom így vesztette el. Ki bénábban, ki ügyesebben, ki kiszakadt kotonnal meg 72 órással. Na ennyit a becsiccsentett lánybaráttal. Ezek rettentő kínos dolgok... mesélhetnék sok porbaalázott önbizalomról és a méltóságról.


Na most kérdem én, ehhes képest egy igényes lakásos csaj, aki nem vállal sok vendéget, ki van nála írva hogy romákat és arabokat nem fogad... igaz kicsit drágább is 18-25K egy órára... Többféle tusfürdő, nagy franciaágy, kellemes lazító masszázs és türelmes is, jó nő is. Nem gond ha nem áll fel, nem gond ha hamar elsülsz. Nem fog megaláznk... Egy szorogó szociofób embernek pont egy ilyen biztonságos környezet kell.

2018. márc. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/157 anonim ***** válasza:
69%

Tehát az egyéjszakáshoz mi kell? Lazaság, önbizalom, határozottság. Le kell tojni az érzelmeket, csak dugni egyet spontán, felelősség nélkül. Ott már nem akar tanítgatni senki, meg a fél perces ejakulációd után kielégítetlenül sorozatot nézni.


Senki ne gondolja, hogy egy 25 éves, erős szorogó szociofóbiás idős szűz férfinak ez nem a legrosszabb rémálma, amit valaha kitalálhatsz. Kb mikroszkóppal kellene megkeresni a farkát, annyira baba állapotba viszzahúzódna a szorogástól. Főleg részegen.


Egy szűz pasinak persze a prosti sem ideális, de biciklire felüléshez, hogy anyu belök elsőre, arra teljesen jó. Zakózni nem tudsz nagyot.


Persze egy kedves megértő barátnő lenne a normális, dehát látjuk mi a helyzet. A nők nagy százaléka egyből elkezd agyalni, hogy mi a baj vele, miért nem volt még barátnője, miért szűz még, nem fogom tanítgatni, mi az hogy gyengébb nálam, miért nincs önbizalma, miért reszket ....stb stb stb. Ha valakinek is sikerül megtalálni ezt a nőt, akkor megnyerte a Jackpotot.


... de én nem tudom léteznek-e egyáltalán ilyen nők. Akiket nekem sikerült meghódítanom eleinte, őket csak úgy sikerült, hogy már sokkal határozottabb és tökösebb legény voltam, legalább nem először láttam cickót és puncit. Tudtam mi a cél, tudtam melyik a bekapcsológomb, melyik rádiógombot kell tekerni a megfelelő frekvenciák eléréséhez :d

Nekem ennyi elég is volt a férfibecsületem helyrepofozásához. Szűzként ez nem ment volna.

2018. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/157 anonim ***** válasza:
32%

Jól van, pont ilyen színvonalú kamukérdésekkel van tele az oldal, mint a kis történeted.

Lassan ott tartunk, hogy prostihoz járni igényesebb, mint barátnőt tartani vagy a szexkapcsolat, mert neked csak az előbbi adatott meg.

2018. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/157 anonim ***** válasza:
0%
58% írtam, hogy ismerőssel, olvasni tudni kéne. Ezek az esetek többségében ismerőssel történnek.
2018. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/157 anonim ***** válasza:
50%

#74: Nem. Jelenleg ott tartunk, hogy néhány burokban élő, kényelmes kis élettel rendelkező emberke mindent kamunak tart, amit nem látott még.

Ja, meg ott, hogy egyesek úgy érzik, hogy igazuk van, de fel sem bírják fogni azt, amiről épp próbálják előadni a véleményük: SENKI sem mondta, hogy prostihoz járni igényesebb, mint barátnőt tartani vagy szexkapcsolatot. Feltűnt, hogy a kérdés AZOKRÓL a srácokról szól, akik NEM TUDNAK összehozni egy kapcsolatot/szexkapcsolatot?

Ja, meg ott tartunk, hogy lazán elengedted a neked szánt kérdéseket a füled mellett. Az tök jó, hogy az esetek többségében ismerőssel történik. Egy csomó embernek fogalma sincs az ismerősei szexuális életéről. És a kérdés még mindig azokról szól, akik NEM tudnak összehozni ismerőssel szexet.

2018. márc. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/157 anonim ***** válasza:
49%

Én élek burokban, amikor valaki prostival tud csak dugni... Ööö oké.

Kezdem amúgy megérteni, hogy 1-2 pitsa miért imádja húzni az agyatokat ezen az oldalon.

Nem azzal van a baj, hogy vénszüzek vagytok, hanem az egész személyiségetekkel. Mondjuk egyikből következik a másik. A kérdésben szereplő fiúk meg TUDNAK az ismerőseikkel szexelni, mimden akarat kérdése. Te sem gondolod komolyan, hogy minden huszonéves szűz prostinál kezdte.

2018. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/157 anonim ***** válasza:
93%

A helyzet az, hogy a társadalom - kivált egyes nők - raknak felesleges terheket a férfiakra azzal, hogy már kb. azt várják el, hogy eleve tapasztalattal szülessenek. De honnan lenne tapasztalata egy átlag 16-18 éves fiúnak, ha a vele egykorúak (akármilyen okból) az idősebbeket favorizálják?

Talán nem kellene teljesíthetetlen - és részben egymásnak ellentmondó - elvárásokat támasztani, és máris kevesebb lenne a frusztrált ember.

2018. márc. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/157 anonim ***** válasza:
91%

" Én élek burokban, amikor valaki prostival tud csak dugni... Ööö oké. "

Te amúgy néha megpróbálsz összefüggéseket rakni a mondatokba? ISMÉT az áll: Senki sem mondta, hogy azért élsz burokban, mert valaki prostival dug. Próbáld már meg felfogni a fenti mondatom: " Jelenleg ott tartunk, hogy néhány burokban élő, kényelmes kis élettel rendelkező emberke mindent kamunak tart, amit nem látott még. "

Azért élsz burokban, mert nem láttál még ilyet a környezetedben, ezért lazán rávágod, hogy kamu.


"Kezdem amúgy megérteni, hogy 1-2 pitsa miért imádja húzni az agyatokat ezen az oldalon. "

Igazából senki sem húzza az agyunkat. Simán feljárnak ide levezetni a frusztrációikat.


"Nem azzal van a baj, hogy vénszüzek vagytok, hanem az egész személyiségetekkel."

NA és itt egy újabb probléma. Azért, mert azt mondom, hogy nem gáz, ha valaki elmegy prostihoz, automatikusan szűz leszek. Igazából simán beállhatsz az általad említett 1-2 pitsa közé, mert nekik is kifullad annyiban az érvelésük, hogy minden férfi gyk-s felhasználó, aki mást mond, mint ők, az szűz és lúzer. Azért... mertcsak. Mint amikor oviban valakire be kell valamit szólni.

Köszi, de nem vagyok szűz és prostihoz sem járok, mivel ingyen is tudok szexhez jutni. De látom, hogy nem minden ismerősöm ilyen szerencsés.

Látnok vagy, hogy a fenti szituból már azt is összeraktad, hogy az egész személyiségemmel baj van? Légyszi, akkor segíts már, hogy olyan jó személyiséggel rendelkező emberré válhassak, mint te, aki lenéz másokat és képtelen a szövegértelmezésre.


"A kérdésben szereplő fiúk meg TUDNAK az ismerőseikkel szexelni, mimden akarat kérdése."

Hát, persze... Igazából az ilyen szabópéter szintű szövegekből látszik, hogy egyesek tényleg burokban élnek. Ha minden akarat kérdése és ezeknek a srácoknak az ismerősei nem akarnak velük szexelni, akkor most kinek az akarata győz? :D


"Te sem gondolod komolyan, hogy minden huszonéves szűz prostinál kezdte."

Persze, hogy nem. Miért, ki gondolta? Az a durva, hogy te azt gondolod, hogy minden srác valami instant csajmágnesnek születik.

2018. márc. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/157 anonim ***** válasza:

74, Leszarom mit hiszel, én megelégedetten konstatáltam, hogy nem nekem való volt az egyéjszakás.

Én továbbra sem pártolom a lánybarátokkal való kúrogatást. Lehet én vagyok maradi, de inkább 10x egy prosti, az érzelmek összekavarása nélkül, mint megy a szarkavarás "ismerőssel". Volt ilyesmiben részem, aztán jártunk is és csúnya vége lett. Azóta nem cimborálok lányokkal, csak társaságban. Ha valami van, azt komolyan veszem. Valaki mindig többet akar egy ilyen nyáresti iszogatás után.


Ha most összeszámolom, annak idején nem sok lány volt a társaságban, így hát egymásnak csak nem verhettük ki :D ...

Szüzességelvesztések a haveri körből:


volt a külföldivel, egy látásból ismert 19 éves csajjal (na annak nagyon csúnya vége lett), egy régen látott ismerőssel (72 órás sürgősségi), sátorban fesztiválon bénázva ismeretlen csajjal( bealázta később), és ketten a barátnőjükkel.


Egyelőre ennyi ugrott be, jó az igaz nem teljesen, de kb a fele volt csak ismerőssel. Az is elég kellemetlenül alakult.

2018. márc. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!