Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
 111/157 anonim ***** válasza:
71%

"Hogy figyelnék évek óta egy felhasználót, amikor felhasználónevek, és adatlapok sincsenek, mert a gyk anonim?😂 Te tényleg ilyen buta vagy? Nem tehetek róla, hogy évek óta teleszórod a gykt a kommentjeiddel, és ha néha feljön valaki, akkor látja egyből"

Az a durva, hogy még az sem esik le, hogy egy hozzászóláson belül cáfolod saját magad. Fel sem merült benned, hogy ugyanazt a véleményt az évek során több ember is gondolhatja?


"Persze, az is véletlen, hogy a gyk teli van már a "na megint itt van az 58%os nyomorék " jellegű mondatokkal."

Nem, dehogy véletlen. Szimplán egyesek érvelési rendszere olyan szinten áll, hogy lenyomorékoznak mindenkit, aki mást mer mondani. Amúgy eddig 2 felhasználótól láttam ezt. Tőled és egy másiktól. Mindketten ignoráltátok a másik fél érveit és hozzávágtatok valami gyerekeset.


Ismétlem: Hogy legalább egy minimális méltóságod legyen, írj már 1 darab bizonyítékot arra, hogy itt bárki több regisztrációt használ.

2018. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/157 anonim ***** válasza:
65%

Na most jól kikapunk majd xD pont ugyan azt írtuk.


Amúgy egy érdekesség, munkában pont egy gépi tanulásos, mesterséges neurhálós projectünk van... és olvastam egy publikációt egy olyan neurhálós alkalmazásól, ami ha jól emlékszem ~80% pontossággal meg tudta állapítani az anoním fórumok kommentjeiből, hogy egy adott usertől voltak-e. Egyszerűen a gyakran használt szavak, stílusjegyek, typok mondatszerkezeteket használva feature-knek. Adott esetben sokkal jobb is lehet az embernél.


Így simán ki lehetne szűrni ki írogat és trollkodik. Ki is adom ezt szakdolgozattémának egy diákomnak :D GYK trollkutatás címen

2018. márc. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/157 anonim ***** válasza:
67%

#112: Mit tanítasz? :D Gyk-ról rengeteg vicces szakdogát lehetne írni.


Amúgy igen, jól fejlődnek az ilyen jellegű alkalmazások és működhetne a dolog. A baj az, hogy amikor itt egy user vágja ezt a másik fejéhez, szimplán azért teszi, mert nem tud összerakni egy normális érvet sem és önigazolást keres. Mint amikor valaki egy mini párt fanja, amit senki sem ismer és megmondja, hogy a nagy pártok csaltak, mert a mini párt kapott több szavazatot. És kész, mondhat utána bármilyen érvet az ember, az illető lezárt a fejében a témát: Csalás.


Király tanulmány lenne az is, hogy a mostani hozzászólókat összehozni egy találkozóra és megnézni, hogy reagál az, aki azzal vádaskodik, hogy egy felhasználó van több profilról. Szerintem élőben is azt gondolná, hogy mindenki átveri.

2018. márc. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/157 anonim ***** válasza:
32%

Nekem van méltóságom, hisz nem prostinál vesztettem el szerencsére, én csak segíteni akartam, hogy kezeltesd a mentális betegséged.


Persze, és mindegyik ezzel a "hu de igényesek a prostik, napi 1 férfit vállalnak be, sok tusfürdőjük van, bulis pitsák bezzeg retkes wcben szopnak 10 fiút egy nap és tripperesek" dumával jön.

2018. márc. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/157 anonim ***** válasza:
49%
Tanulok artifical intelligence-t, machine learning- et, network science-t, mivel data scientist szeretnék lenni, neurhálóról még életemben nem hallottam ebben a szakmában. Pont ezért eléz jól ráérzek, ha valaki több regisztrációról irkál, hiába xdzik az egyik kommentjében, a másikban nem. Olcsó trükk. Érdekel a pszichológia is, elolvastam pl. Mérő László vagy Popper Péter könyveit, pont azért tanácsolom azt, amit. De ehhez csak józan paraszti ész kell, hogy valaki a prostizásból nem tanulja meg a párkapcsolat és a társkeresés mechanizmusát.
2018. márc. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/157 anonim ***** válasza:
50%

Nem tanítok, csak a cégünknél van mindig több diák. Szakmai gyakosok,TDK-sok és szakdolgozatosok. Adunk nekik valami érdekes kutatási témát. Meglepő, hogy a fele nagyon aranyos és helyes lány :d Úgy tűnik randizok is az egyikkel majd.


Egyébként 100%, hogyha megcsinálnánk ezt a real life találkozót, a legnagyobb szájkaratés trollok megszeppenve ülnének a sarokban... vagy épp egy baráti sörözés lenne a vége.

Előben az emberek vagy sokkal mézes-mázosabbak, és sok sok dolgot nem mernek kimondani, vagy normálisak. Esetleg egy érveléssel padlótfognának, és hümmögnének csak rá megalázódva.

Szemtől szemben már nem ugyan az fröcsögni.


Aztán persze van aki élőben is hatalmas f...szkalap :D

2018. márc. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/157 anonim ***** válasza:

" Nekem van méltóságom, hisz nem prostinál vesztettem el szerencsére, én csak segíteni akartam, hogy kezeltesd a mentális betegséged. "

Méltóságnak nevezed azt, amikor ismeretlenül és alaptalanul vádaskodsz?

Én sem prostinál vesztettem el és nem is szándékozom prostihoz menni.

Mondanál egy pontos kórképet a mentális betegségemről?


"Persze, és mindegyik ezzel a "hu de igényesek a prostik, napi 1 férfit vállalnak be, sok tusfürdőjük van, bulis pitsák bezzeg retkes wcben szopnak 10 fiút egy nap és tripperesek" dumával jön."

Nem gondolhatja a világon több ember is ezt? Vannak ismerőseim, akik jó párszor voltak prostinál, sosem kaptak el semmit. Ellenben egy csomó egyéjszakás ismerősöm igen. Miért?


Ha tanulod ezeket a dolgokat, miért ennyire fejletlenek a kommunikációs képességeid és miért vádaskodsz? Az általad leírt dolgok melyikében tanultad azt, hogy bizonyíték nélkül vádaskodj?


De komolyan: Ha a közelben laksz és a másik 57%-os, én benne vagyok egy találkozóban.


#116: Ah, értem! :D Élőben én is ismerek kedves és cuki lányokat, jó párat. Gyk-n mindig meglepődöm, hogy többségében teljesen más női reakciókat látok, mint élőben.


Ha valaki tud szerezni pénzügyi forrást, én benne vagyok egy gyk-s valóságshowban! :D

2018. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/157 anonim ***** válasza:

#115 Egyetemen sz.rt se tanulsz te meg a szakmából... a computer visiont és a data science-t a szakmában tanulod meg évek alatt.

Inkább menj el egy céghez dolgozni.


Amúgy fura, hogy nincs meg a deep learning, deep neural networks, CNN konvolúciós neurháló, ... Capsule net etc... erre gondoltam, nem kell ebbe is belekötni.

Legalábbis nagyon remélem ha már ezzel foglalkozol az iskolábam, ezekről hallottál már.

2018. márc. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/157 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg nem unjatok....😂
2018. márc. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/157 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell félteni, most is dolgozom egy multinál BI teruleten (spss, sas, stata, tableau és társai). Bár nem olyan összetett, mint egy data scientist, egyenlőre megteszi. Igazi data scientist, quantitative researcher melóhoz PhD kell.


Azért írok rövid kommenteket, mert nincs kedvem fél oldalas vergődéseket lenyomni mobilról.

2018. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!