Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így vélekednek egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így vélekednek egyes lányok/nők?

Figyelt kérdés

Máshol nem igazán,de itt GyK-n olyan,mintha a nőknél hátrány,ha a férfi mondjuk 20-25+ és szűz.

Értem,hogy nem mindenkinél kizáró ok,de vannak akiknél igen? S ha igen,miért?



2018. febr. 28. 16:29
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/157 anonim ***** válasza:
74%

90 most a pár általad használt trágár szóért megkapod, hogy agresszív vagy, ezért voltál sokáig szűz :D

Ebben a témakörben nem igazán szoktam válaszolgatni, de sokat olvasom, és általában az szokott lenni, hogy az eleinte normális kérdezőt a 3-4 itt lézengő szűzfóbiás nő elhordja minden selejtnek (még ha passzívan is) majd amikor kicsit felhuzták az adott kérdező agyát, akkor jönnek azzal a szöveggel, miszerint kibújt a szög a zsákból, minden 16 év fölötti szűz egy agresszív állat, muh kiélés, muh kisfiúk, muh párkapcsolati tapasztalat (amiben tényleg lehet egy kis igazság, de én ezt a jelenlegi, és remélhetőleg egyetlen párommal éltem át, nem kellett végigmennem a fél városon)

2018. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/157 anonim ***** válasza:
30%

Inkább te foghatnhád be a pofádat úgy, hogy semmi közöd nincs a témához. Nézz már magadra, fél kilóméteres válaszokban ( amit kutya nem olvas el) próbálod meggyőzni az embereket, hogy milyen igényes a prosti a sok tusfürdő miatt, benézed azt is, hogy melyik regisztrációddal válaszolsz a teljesen másik regisztrációddal megkezdett gondolatmenetedre, közben meg lepontozgatsz, és azt hiszed, hogy ettől igazad van.


Neked is egy szakemberre van szükséged.

2018. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/157 anonim ***** válasza:
32%

92 neked valami extrém üldözési mániád lehet, az általad említett válaszoló teljesen más stílusban ír, mint bárki ennél a kérdésnél :D

Amúgy Te mit tanácsolnál egy huszonX éves szűznek, ha nem a prostit?

Mint írtam, nekem sikerült összejönnöm a barátnőmmel, de Ő nagyon kivételes nő.

A gyakoris válaszokból és ismerősök tapasztalataiból kiindulva erre a 18 év feletti lányok nagy része nem lenne képes.

2018. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/157 anonim ***** válasza:
30%

Fejezd be, és kezdjél valamit az életeddel.

Nagyon jól tudjuk, hogy ki vagy, évek óta nyomod ugyan azt a szöveget, hogy a prostiknál nincsen igényesebb dolog a földön, a buliban a lányok többsége igénytelenebb, tripperes stb. Ugyan az a szöveg évek óta a gyk-n.

Ok, neked ennyi jutott, beelégszel vele, de hagyd, hogy más többre vigye. Mint már írtam, szakember segítsége szükséges. Nem normális, hogy valaki 30 éves korához közeledve még nem tudott kapcsolatot kialakítani.

2018. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/157 anonim ***** válasza:
15%

#92

Megkövetem magamat, elnézést a trágár szavakért. Nem éri meg ez a szint, ez nem én vagyok.


...de olyan elképesztően fel tud dühíteni, amikor olyanok mondanak véleményt 3 soros válaszokban egy olyan dologról, amit soha nem éltek át, soha nem tudják mit jelent.


Egy valamit kérdeznék, TE mit tanácsolsz, mondjuk egy 30 évess súlyosan sérült lelkű szűz férfinak, amivel jobbíthat a helyzetén?


Oké pszichiáter,fél év SSRI, Xanax, Rivotril stb... még segíthet is, bár általában pont a pszichoterápia marad el. Orrba szájba gyógyszerezik őket, és hiába segítene a gyógyszer, önmagában szinte hatástalan... mert minden új tanulmány azt bizonyítja, hogy pszichoterápia nélkül nem ér semmit szinte.

...

Pusztán egy dolgot felejtünk el megkérdeznu az illetőtől, vajon mi vezetett ide? Lehet az alap szociális szorongás, rendben elfogadom... de ezen felül a folyamatos megaláztatás, sikertelenség érzés egy önsors rontó dolog. Egy folyamatos negatív visszacsatolás, amiből lehetetlen kitörni. 30 évesen a rossz beidegződések már nagyon beleivódnak az emberbe.


Igen, komolyan valós dolog hogy a szüzesség okoz ilyen mértékű szorongást. Mi van ha ebből a korből kiszakítjuk a "beteget"? Lehet nem is volt semmi baja, semmi nem indokolja az agyongyógyszerezést, csak egyszerűen egy hurokba került az agy.


Pontosan átérzem ezt, eszméletlenül haragszom magamra. 19 évesen elveszthettem volna, de beijedtem. Inkább nem tettem semmit... Hatalmas balf...szság volt.

Később ez a csalódás magamban csak fokozódott és a szorongás is vele. Hiába tömtél volna belém gyógyszert, az agyamnak semmi baja nem volt. Ez is bizonyítja az állításomat, hogy miután elvesztettem EZ a szorongás elmúlt legalább. Ha 19 évesen sikerül bátorságot merítenem és nem bénázom el, a több éves lúzerségem sem alakul ki, és a legszebb fiatal éveim sem vesznek el. Ennyi...

2018. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/157 anonim ***** válasza:
30%
Xanax, rivotril és a többi benzodiazepin származék nem antidepresszáns, hanem nyugtató, kitörölhetné vele. Nem fognak neki szorongásra ilyet felírni. Megint olyanba okoskodunk, amijez nem értünk. Mint ahogy azzal is kitörölhetné, hogy egy óráig egy prostiba nyomkodhatja a farkát, aki pénzért bárkinek engedi. Lehet jó élmény, nem mondom, hogy nem, de nem megoldás a problémára, és nem sikerélmény.
2018. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/157 anonim ***** válasza:
15%

Már megint okoskodsz.


A benzodiazepineket pont hogy szorongásra írják fel... és bizony hat is, rövid távon nem keveri meg a dolgokat, hamar kiürül, szépen lechillezi az embert és nem szorong akut. Azt mondom, hogy randi előtt ha valaki bedob egy 0.25-ös xanaxot, többet ér vele, mintha belenyomsz egy évig SSRI-t, aminek a pontos hatásmechanizmusára csak teóriák vannak és homlokegyenest más effekteket vált ki A és B betegből. A jó ég tudja miért...


A mai pszichiátria is nagyszerűen működik, bemész, szart se diagnosztizálnak csak írják fel az antidepresszánst és zavarják le a betegeket, enyhe depire, pánikra, szorongásra, lustaságra, izgágaságra.. mindenre!

Céltalanul szedi, miközben az marad minden, hiába kéne hozzá költséges pszicho-csoportterápia. Évtizedek öta semmit se fejlődtek a pszichiátriai szerek...


Továbbra sem válaszolsz, ezen kívül (mellett) milyen lehetősége van egy 30 éves szűznek,- akinek tegyük fel - az a baja, hogy nem sikerült neki 20 éves kora előtt összejönni egy csajjal, v kamatyolni egyet.

2018. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/157 anonim ***** válasza:
32%

94 sosem voltam prostinál, képtelen vagy felfogni, hogy több, mint egy ember más véleményen van mint te?

Amúgy kíváncsi vagyok: mit tegyen akkor egy 30 éves szűz?

2018. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/157 anonim ***** válasza:
30%

Akkor századjára leírom, fel kell tárni az okokat, hogy miért alakult ki a helyzet, és diagnosztizálni kell a problémát, és egy ehhez igazított gyógymódot alkalmazni.

Leszarozhatod a pszichiátereket, de anélkül nem megy, el kell menni valamelyik nagy egyetem gyakorló kórházába, ott általában még normális orvosok vannak, nem a háziorvoshoz meg a sarki sztk-ba kell járkálni, ott már csak a trágya orvosok maradtak. Ez a magyar egészségügy, ez van. Engem is öt orvos látott, és egyik sem tudta mi a bajom, majd egy semmelweis klininák ránézésre mondta a doki a pontos diagnózist, meg hogy melyik vírust kaptam el.

2018. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/157 anonim ***** válasza:
30%
Attól mert leértékelsz több regisztrációról még segítségre van szükséged, pszichiáterre. Remélem nem sírsz a monitor előtt.
2018. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!