Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik másik kérdésemből következik a mostani.


A szitu röviden: Van egy lány, akit hétfőn láttam először, buszon és láttam a szemében azt a "valamit", amiből megérzem, hogy leszbikus (vagy bi). Elég félénknek tűnt, mert félrenézett, de aztán óvatosan újra rám nézett.


Ma délután elmentem a pályaudvar azon részére, ahonnan a busza indulhat nagy valószínűséggel és körbejártam ott. Megtaláltam őt, ugyan abban a fehér sapkában volt, mint hétfőn. Felszállt a buszára, én meg szemben leültem egy padra.


Szemeztünk óvatosan, mindketten elkaptuk egymás tekintetét gyakran, de félrenéztünk mindig. Aztán volt egy pillanat, mikor egy ideig nem néztem fel, viszont mikor hirtelen ránéztem, akkor láttam, hogy addig engem figyelt.


Végül elment a busszal, én nem mertem rámosolyogni utólag, pedig kellett volna... :s



A lényeg, hogy kerestem facebookon város alapján (abból következtetve, ahova a busza ment) és találtam valakit, aki akár ő is lehet... más színű a haja, de az arca.... mintha ő lenne, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.


Most tegyem azt, hogy ráírok a neten valami üzenetet vagy próbáljam meg élőben újra megkeresni?

Igazából nem tudom mit tegyek, a személyes próbálkozás biztosabb lenne, csak nem tudom mivel kezdeményezzek :o



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

Hát én is úgy éreztem, hogy kicsit gáz szöveg :D De nem volt jobb ötletem...


Mondjuk ez tényleg jó kezdésnek amit írtál, csak az a baj, hogy elég egyértelműen látott ő is engem... tehát úgy nem mondhatom neki, hogy "szia, nem te voltál aki...?"


Mert úgyis tudni fogja, hogy tudom kicsoda, hiszen szemeztünk is kicsit...


Valami olyan kéne szerintem, amivel úgymond "bevégzem" a szemezést, amivel előrébb haladok.

2013. jan. 24. 22:19
 12/67 A kérdező kommentje:

Valami olyan kéne, amire talán ő is várt, hogy lépjek. Közeledjek valamivel... tehát tudjuk, hogy megvolt a szemezés és egy "lezáró" közelítés...


De annyira ötlettelen vagyok :D

2013. jan. 24. 22:20
 13/67 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neki egy forró csokit vagy valami forró italt, úgyis hideg van, és azzal is odamehetsz, hogy "Már a múltkor is láttam, hogy fázol, gondoltam, hátha segíthetek". Ez se a legjobb, de valamit hátha ki lehet hozni belőle =)
2013. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Ez nem túl tolakodó? Meg egy idegen ha valamit így kínál, abból mindig gyanakvás van :/
2013. jan. 24. 22:24
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
=D Nem igazán tudom, hogy mi tolakodó már (meg mondtad, hogy azért a szemezés már megvolt, tehát annyira nem idegen), mikor a "lezárást" írtad. Akkor marad a beszélgetés kezdeményezés.
2013. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:

Hát jó, én is elég bizonytalan vagyok, bocsi :D


Eddig nálam kezdeményeztek... de most nekem kéne valamit virítani és ez még elég új... Plusz fel se tudom használni az eddigieket, mert elég béna próbálkozások voltak... :D

2013. jan. 24. 22:31
 17/67 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám jöttek már úgy, hogy "Bocsi, nem tudod, hol van a hajléktalanszálló?" Ennél nem tudsz rosszabbat produkálni =D=D

Ha kezdeményezni akarsz, akkor muszáj picit "tolakodni". Persze nem durván, de el kell adnod magad ;)

2013. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

Hát ez jó... :D A hajléktalanszállóval max elkergetném xD


Szerintem alszok rá egyet, hátha megálmodok valami jó ötletet :) Úgyis elég fáradt vagyok.


Azért köszi a segítséget :D

2013. jan. 24. 22:42
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, hajrá! =)
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy nem e tudja hogy honnan indul a mit tudom én milyen busz? Azt mondja nem,te leülsz mellé és megkérdezed hogy amúgy hogy vagy? Láttalak már ezelőtt is és gyönyörű a szemed. vagy valami ilyet. :D
2013. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!