Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik másik kérdésemből következik a mostani.


A szitu röviden: Van egy lány, akit hétfőn láttam először, buszon és láttam a szemében azt a "valamit", amiből megérzem, hogy leszbikus (vagy bi). Elég félénknek tűnt, mert félrenézett, de aztán óvatosan újra rám nézett.


Ma délután elmentem a pályaudvar azon részére, ahonnan a busza indulhat nagy valószínűséggel és körbejártam ott. Megtaláltam őt, ugyan abban a fehér sapkában volt, mint hétfőn. Felszállt a buszára, én meg szemben leültem egy padra.


Szemeztünk óvatosan, mindketten elkaptuk egymás tekintetét gyakran, de félrenéztünk mindig. Aztán volt egy pillanat, mikor egy ideig nem néztem fel, viszont mikor hirtelen ránéztem, akkor láttam, hogy addig engem figyelt.


Végül elment a busszal, én nem mertem rámosolyogni utólag, pedig kellett volna... :s



A lényeg, hogy kerestem facebookon város alapján (abból következtetve, ahova a busza ment) és találtam valakit, aki akár ő is lehet... más színű a haja, de az arca.... mintha ő lenne, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.


Most tegyem azt, hogy ráírok a neten valami üzenetet vagy próbáljam meg élőben újra megkeresni?

Igazából nem tudom mit tegyek, a személyes próbálkozás biztosabb lenne, csak nem tudom mivel kezdeményezzek :o



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Hát, még sose csináltam ilyet... nem kezdeményeztem még így, főleg nem utcán... ezért is aggódok nagyon :/


Mondjuk egész jó ötlet ez amit leírtál... így végülis elég nyílt lenne a szándékom... ha nem partner, akkor hamar megtudnám...


Persze itt megint csak annyi gond van, hogy ugye őt én csak akkor láthatom, ha a buszra vár... nem tudom egyébként honnan jön...

2013. jan. 31. 17:44
 52/67 A kérdező kommentje:

Ma változott a profilkép azon a facebook felhasználón, akit én úgy gondolok, hogy ő az. Most kevésbé vagyok biztos a dologban, mert a busznak ahogy láttam szőke a haja, a facebookosnak meg fekete kék csíkokkal... viszont a szőkében se vagyok teljesen biztos, mert kötött sapka volt rajta mindkétszer és nem igazán látszott a haja...


Szerintem már kezdek bemagyarázni dolgokat magamnak O.O

2013. febr. 1. 17:46
 53/67 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozol még élőbe? Hétfőn elmehetnél, még utoljára. :)
2013. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:

Ez már túl komplikált. :D Szerintem ne erőltesd. Legközelebb ha véletlenül összefuttok, próbáld a szemkontaktust felvenni vele. Aztán annyi.

Nagy akarásnak nyögés a vége..

2013. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

Ha felhagyok a dologgal, akkor tuti nem találkozunk többet. Eleve nem is arról az oldaláról indul az én buszom, mint az övé, én arra nem is járok soha délután. Azt meg nem tudom, hogy honnan jön.


Hétfőn még mindenképp várok majd ott, hátha megjelenik... meg utána ha úgy érek oda, akkor is. Végül is amúgy is a buszomra várnék abban az időben, akkor már tehetem ott is, ahol ő megjelenhet...

2013. febr. 1. 23:15
 56/67 anonim ***** válasza:
Szorítunk. :D
2013. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Ne add fel, de ne is próbálkozz görcsösen. Menj arra heti egyszer-kétszer, az elég.
2013. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

Na ma délután megyek majd megint... remélhetőleg most tényleg megjelenik... de ha nem, akkor meg várni fogok tovább, nem megyek olyan hamar, mint előző héten hétfőn...


Bár az önbizalmam kicsit megcsappant a hétvége során, de talán nem lesz gáz...

2013. febr. 4. 01:43
 59/67 anonim ***** válasza:

Na láttad?

Ha igen ragad meg az alkalmat, s menyj oda hozzá ki tudja mikor lesz legközelebb ilyen alkalmad. Én a helyében nem hajtanálak el :)

Sok sikert!

2013. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
Megint nem tudtam odaérni időben.... de nem adom fel...
2013. febr. 5. 00:47
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!