Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik másik kérdésemből következik a mostani.


A szitu röviden: Van egy lány, akit hétfőn láttam először, buszon és láttam a szemében azt a "valamit", amiből megérzem, hogy leszbikus (vagy bi). Elég félénknek tűnt, mert félrenézett, de aztán óvatosan újra rám nézett.


Ma délután elmentem a pályaudvar azon részére, ahonnan a busza indulhat nagy valószínűséggel és körbejártam ott. Megtaláltam őt, ugyan abban a fehér sapkában volt, mint hétfőn. Felszállt a buszára, én meg szemben leültem egy padra.


Szemeztünk óvatosan, mindketten elkaptuk egymás tekintetét gyakran, de félrenéztünk mindig. Aztán volt egy pillanat, mikor egy ideig nem néztem fel, viszont mikor hirtelen ránéztem, akkor láttam, hogy addig engem figyelt.


Végül elment a busszal, én nem mertem rámosolyogni utólag, pedig kellett volna... :s



A lényeg, hogy kerestem facebookon város alapján (abból következtetve, ahova a busza ment) és találtam valakit, aki akár ő is lehet... más színű a haja, de az arca.... mintha ő lenne, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.


Most tegyem azt, hogy ráírok a neten valami üzenetet vagy próbáljam meg élőben újra megkeresni?

Igazából nem tudom mit tegyek, a személyes próbálkozás biztosabb lenne, csak nem tudom mivel kezdeményezzek :o



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

:(

Ne búsulj, majd holnap hátha ;)

2013. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedtem már fel lányt a buszon. Megláttam, szemeztünk, beleestem. Megtudtam hol dolgozik, és hogy mettől meddig, így a reggeli járaton is feltűntem és foglaltam neki helyet és hazafelé is, így elegyedtünk beszélgetésbe. Kicsit starapás volt, mert ugye én nem arra laktam, így a korai járattal le kellett utaznom oda ahol ő lakott, és este is onnan visszajönni. A dialógus kábé olyanokból állt, hogy de korán mész és de későn jössz, meg hasonló bénaságok, aztán ő kezdte mesélni a maga kis napi teendőit. Ez így ment pár napig, aztán kinyögtem, hogy csak miatta buszozok erre, és nem-e lenne kedve találkozni velem buszon kívül, és volt. Két évig voltunk együtt.

30/F

2013. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Hát ez szép történet :) Bárcsak ilyen jól menne nekem is :)
2013. jan. 28. 20:55
 44/67 anonim ***** válasza:
80%

42-es válaszoló!

Ebbe azért muszáj belekötnöm...csak annyi h. azért egy lánynak egy Lányt nehezebb megszólítani, mint egy heterónak O.O


Mivel a következmények sokkal rosszabbul kijöhetnek, gondolok itt arra h. 2 azonos neműnél nem csak egy elutasítás történhet, hanem talán még meg is bánthatja a másik felet!

2013. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Na mizujs? :)
2013. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
Suli után 2 körül ma is megyek. Ha nem jön a szokásos buszra, akkor meg majd várok most kicsit, hátha a következőt eléri.
2013. jan. 31. 12:49
 47/67 A kérdező kommentje:

Áh... azt hiszem minden ellenem van, hogy ez ne jöjjön össze... A tanár utolsó órán sokáig benntartott minket és nem tudtam odaérni 14:20-ra... 45-re odaértem, de már nem volt bent a 45-ös busz se, szóval ha azzal ment, azt is bebuktam :S


Azt hiszem fel is hagyok ezzel a dologgal...... vagy nem tudom... csak annyira... áh nem is tudom mit akarok...

2013. jan. 31. 16:17
 48/67 anonim ***** válasza:

42-es vagyok. Tudom, hogy a lány-lány felállásban azért nehezebb és kockázatosabb az ismerkedés (húgom meleg), de gondoltam mondok egy pozitív kicsengésű történetet, hogy lelkesítsem a hölgyet.

Szerintem nem szabad még feladni, bármi megeshet.

2013. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:

Nem szeretném feladni, csak nem is lennék szerintem képes rá, hogy odamenjek, ha tényleg látnám és visszamosolyogna rám... Annyira beszari vagyok, hogy az hihetetlen... legalábbis ilyen helyzetben :/


Esetleg holnap bemehetnék csak emiatt a városba, mert úgyis ráérek egész nap... csak nem tudom holnap ott lesz-e egyáltalán. De talán megérné a próbát...

2013. jan. 31. 17:19
 50/67 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp szólítsd meg, nem tudom szólítottál-e meg már tök idegen lányt, de én amikor először csináltam, azt sose fogom elfelejteni. Kicsit antiszociális voltam, meg aztán nem lett belőle semmi, de életem egyik legszebb élménye.

Egyébként én úgy mennék odahozzám, hogy köszönnék, megkérdezném a nevét, bemutakoznék én is és meghívnám egy kávéra. Mert ez elég nyilvánvaló, hogyha heteró akkor visszautasít, akkor ez van, de hogyha belemegy akkor nyert ügyed van.

2013. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!