Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik másik kérdésemből következik a mostani.


A szitu röviden: Van egy lány, akit hétfőn láttam először, buszon és láttam a szemében azt a "valamit", amiből megérzem, hogy leszbikus (vagy bi). Elég félénknek tűnt, mert félrenézett, de aztán óvatosan újra rám nézett.


Ma délután elmentem a pályaudvar azon részére, ahonnan a busza indulhat nagy valószínűséggel és körbejártam ott. Megtaláltam őt, ugyan abban a fehér sapkában volt, mint hétfőn. Felszállt a buszára, én meg szemben leültem egy padra.


Szemeztünk óvatosan, mindketten elkaptuk egymás tekintetét gyakran, de félrenéztünk mindig. Aztán volt egy pillanat, mikor egy ideig nem néztem fel, viszont mikor hirtelen ránéztem, akkor láttam, hogy addig engem figyelt.


Végül elment a busszal, én nem mertem rámosolyogni utólag, pedig kellett volna... :s



A lényeg, hogy kerestem facebookon város alapján (abból következtetve, ahova a busza ment) és találtam valakit, aki akár ő is lehet... más színű a haja, de az arca.... mintha ő lenne, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.


Most tegyem azt, hogy ráírok a neten valami üzenetet vagy próbáljam meg élőben újra megkeresni?

Igazából nem tudom mit tegyek, a személyes próbálkozás biztosabb lenne, csak nem tudom mivel kezdeményezzek :o



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Látszik, h nem fiúból vagy. :)
2013. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy majd mi sül ki ebből, én is már úgy megszólítanék egy lányt, aki olyan kis cukiiipofi :D

Szóval ha van kedved, írd majd le mi lett ; )

17/l

2013. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Mindenképp leírom majd :) Holnap elkéretőzök kicsit előbb az utolsó óráról, hogy korábban ott lehessek a pályaudvaron. Akkor talán már előbb oda is érek mint ő és talán még nem is fog körbeállni mellette egy csomó ember mint múltkor...
2013. jan. 27. 15:44
 34/67 anonim ***** válasza:
hány óra körül lesz ez? :D majd szoritok :)
2013. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
Olyan délután 2 körül. 14:20-kor indult múltkor a busza.
2013. jan. 27. 15:53
 36/67 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az újból szemezés a legjobb!

Bizonyosodj meg, hogy egyáltalán van valami leszbikus hajlam benne, mert ha heteró akkor feleslegesen ne menj oda hozzá hülyébbnél-hülyébb kifogásokkal...

Szemezz vele, mosolyogj, ha vissza mosolyog akkor még egy kacsintás is belefér... :)

Ha pozitív a visszajelzés akkor már csak valami jó szöveg kell amivel oda mehetsz hozzá...

Hajrá!!!! 24/L (leszbikus).

2013. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Hamarosan 2 óra :P ird majd le mi volt :D
2013. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Elmaradt az utolsó két órám, úgyhogy biztos ott leszek már 2 előtt, sőt lehet mindjárt megyek is... legalább kicsit átgondolom a dolgokat előtte még... eléggé félek :/
2013. jan. 28. 12:53
 39/67 anonim ***** válasza:
Hajráá!
2013. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

Na dejó :/


Nem volt ott... a szemem előtt állt ki és ment el az a busz is, amivel eddig ment...

Nem tudom beteg-e vagy miért nem jött :(

2013. jan. 28. 14:35
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!