Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik másik kérdésemből következik a mostani.


A szitu röviden: Van egy lány, akit hétfőn láttam először, buszon és láttam a szemében azt a "valamit", amiből megérzem, hogy leszbikus (vagy bi). Elég félénknek tűnt, mert félrenézett, de aztán óvatosan újra rám nézett.


Ma délután elmentem a pályaudvar azon részére, ahonnan a busza indulhat nagy valószínűséggel és körbejártam ott. Megtaláltam őt, ugyan abban a fehér sapkában volt, mint hétfőn. Felszállt a buszára, én meg szemben leültem egy padra.


Szemeztünk óvatosan, mindketten elkaptuk egymás tekintetét gyakran, de félrenéztünk mindig. Aztán volt egy pillanat, mikor egy ideig nem néztem fel, viszont mikor hirtelen ránéztem, akkor láttam, hogy addig engem figyelt.


Végül elment a busszal, én nem mertem rámosolyogni utólag, pedig kellett volna... :s



A lényeg, hogy kerestem facebookon város alapján (abból következtetve, ahova a busza ment) és találtam valakit, aki akár ő is lehet... más színű a haja, de az arca.... mintha ő lenne, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.


Most tegyem azt, hogy ráírok a neten valami üzenetet vagy próbáljam meg élőben újra megkeresni?

Igazából nem tudom mit tegyek, a személyes próbálkozás biztosabb lenne, csak nem tudom mivel kezdeményezzek :o



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Hova üljek? Ő állni szokott :D Amúgy ez talán nem olyan rossz... báár nem is tudom... A szemes dícséret az biztos bejönne, ha kapó a dologra... :) Csak szerintem ehhez én túl nyuszi vagyok...
2013. jan. 25. 15:58
 22/67 anonim ***** válasza:

Kis szemezés, egy kacsintás, mosoly...ha zavartan elmosolyodik, akkor miért is ne kérnéd el a számát?


De ha csendesebb, visszahúzódóbb vagy, akár csak megkérdezheted mielőtt felszáll a buszra, hogy ezt az "újságot" nem te ejtetted el? - Lehet több száz éves a "trükk", de attól több száz éves, mert működik.

Ha olyan cikknél van nyitva, ami úgy sejted érdekli, talán még induló témának is jó lehet.:)

2013. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Reggel lustálkodás közben kialakult valamiféle terv a fejemben. Ez is a mosolygásra épül. Vagyis arra, hogy viszonozza-e.


Meg kell újra keresnem és rámosolyognom, aztán ha visszamosolyog, azt már vehetem "igen" jelnek. Utána azt csinálnám, hogy megpróbálok kézjelekkel valamit üzenni neki... mondjuk mutatok valami olyat, mintha telefonon beszélnék és utána magamra mutatok és utána rá. Ebből talán megérti, hogy a számomat megadnám neki.


Ezek után előveszem a mobilom, amin már előre bekészítettem nagybetükkel a számomat egy jegyzetben, odasétálok közel és megmutatom neki.



Persze mindez arra az esetre, ha megint úgy fogom ki, hogy a várakozó buszon ül már...

2013. jan. 25. 16:07
 24/67 anonim ***** válasza:
A mosolygásos jó, de ez a telefonos már necces. :D De azért hajrá. Majd írd meg mi volt. :)
2013. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

Még nem tuti... :D


Hétfőig ki kell találnom valamit, akkor újra látni fogom elvileg...

2013. jan. 26. 06:54
 26/67 anonim ***** válasza:
jaj de izgis :) várom a fejleményeket :)
2013. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
76%
szerintem szállj fel a buszra, menj addig, ameddig ő utazik, szállj le, aztán beszélgess vele ott, majd kérdezd meg tőle, mikor megy visszafelé busz, mert soha életemben nem jártam még itt xD legalább egy kicsit hülyének is néz majd :D az jópont általában :D
2013. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:

Hát vicces lenne a helyzet, az biztos :D De azért ezt nem vállalom be... főleg úgy, hogy lehet nem is fogadná pozitívan a közeledésem.


Egyelőre az a tervem, hogy megint elkezdek vele szemezni, de nem fogok félrenézni annyira már. Ha meg összeakad a tekintetünk, akkor mosolygok rá. Ha visszamosolyog, akkor már tudom, hogy lehet előre haladni esetleg megszólítással....

2013. jan. 27. 13:11
 29/67 anonim ***** válasza:

Túl sokat feccölsz bele ebbe a lányba már...miért nem keresed más lányok társaságát is? :) Ha őneki nem fogsz bejönni, akkor mi lesz gondoltál már erre?


Egyébként hagyd az fb-t, a következő alkalmon ha látod, lépj oda hozzá és szólítsd meg, ha van a puncidban vér! :)

2013. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
Mert nincs más a láthatáron most, azért :)
2013. jan. 27. 13:40
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!