Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik másik kérdésemből következik a mostani.


A szitu röviden: Van egy lány, akit hétfőn láttam először, buszon és láttam a szemében azt a "valamit", amiből megérzem, hogy leszbikus (vagy bi). Elég félénknek tűnt, mert félrenézett, de aztán óvatosan újra rám nézett.


Ma délután elmentem a pályaudvar azon részére, ahonnan a busza indulhat nagy valószínűséggel és körbejártam ott. Megtaláltam őt, ugyan abban a fehér sapkában volt, mint hétfőn. Felszállt a buszára, én meg szemben leültem egy padra.


Szemeztünk óvatosan, mindketten elkaptuk egymás tekintetét gyakran, de félrenéztünk mindig. Aztán volt egy pillanat, mikor egy ideig nem néztem fel, viszont mikor hirtelen ránéztem, akkor láttam, hogy addig engem figyelt.


Végül elment a busszal, én nem mertem rámosolyogni utólag, pedig kellett volna... :s



A lényeg, hogy kerestem facebookon város alapján (abból következtetve, ahova a busza ment) és találtam valakit, aki akár ő is lehet... más színű a haja, de az arca.... mintha ő lenne, de nem vagyok benne 100%-ig biztos.


Most tegyem azt, hogy ráírok a neten valami üzenetet vagy próbáljam meg élőben újra megkeresni?

Igazából nem tudom mit tegyek, a személyes próbálkozás biztosabb lenne, csak nem tudom mivel kezdeményezzek :o



2013. jan. 24. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
Tudom, gonosz vagyok, nem érdemlem meg a választ :O
2013. jan. 24. 20:49
 2/67 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne ha megint keresgélnél reggel a csaj után majd szemezés helyett odamennél hozzá és elkérnéd a nevét ?
2013. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Délután történt ez, hazafele ment a busszal gondolom.


Amúgy persze, ez az egyik ötlet, hogy odamegyek hozzá és megszólítom. Csak nem tudom ilyen helyzetben mi lenne a legalkalmasabb. Hiszen most már kétszer látott, látta rajtam, hogy van valami, hogy nem véletlenül nézem...


Nem mehetek oda úgy, mintha most látnám először :)

2013. jan. 24. 20:53
 4/67 anonim válasza:

Szerintem ilyenkor a legjobb ha újra személyesen próbálsz találkozni vele, ha mondjuk megint egymással szembe ülnétek a buszon, vagy mellette köszönj oda neki egy sziát s próbálj valami vicceset mondani mellé, például hogy: "Nahát, mintha a múlt héten is ezen a buszon láttalak volna, ugye nem anyám talált egy magándetektivet hogy kövessen a suliig/egyetemig?" Nos valami hasonló viccessel kezdhetsz mondjuk, de a legjobb ha te találsz ki valamit ami hozzád illik. A beszélgetést meg folytathatod egy vicces rövid storyval amiért esetleg ezt feltételezted, minthogy a legutóbb anyud rájött sokat hiányzol az órákról. Miután sikerült valamilyen szinten beszélgetésbe elegyedned vele udvariasan mutatkozz be neki.

Remélem segitettem valamit. Sok sikert!

2013. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki nyugodtan! Mi a legrosszabb, ami történhet? Az, hogy nem válaszol vagy megkérdezi, ki vagy. Mindenképp megér egy próbát! Hajrá!


Nem szokott olvasni? Mivel köti le magát a buszon? Ezekkel tudsz kezdeményezni beszélgetést, ha élőben szeretnél közeledni.

2013. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Látom kicsit kétértelműen írtam :) Én nem ültem vele egy buszon, ő ült a buszon hétfőn és akkor láttam, mikor elhaladt a busz előttem.


Ma pedig ő a buszon ült, én meg kint egy padon szemben.


Igazából felszállhatnék, de olyan helyre megy a busz, ahol még nem jártam...

2013. jan. 24. 21:48
 7/67 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a neten az nem is biztos, hogy ő. Nem vagyok 100%-ig biztos benne. Bár amiket kedvel, az alapján nagyon pozitív lenne a dolog :)


Arra gondolok, hogy inkább személyesen kéne valamit ügyködni. Talán ha a busza indulásánál kicsit korábban mennék oda, lehet ott lenne már hamarabb is.

2013. jan. 24. 21:49
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Ooh, értem. Elég jó terved van már azzal, hogy a buszához mész oda kicsit korábban. Szólítsd le nyugodtan, vagy szemezz még vele, míg magabiztosabbnak nem érzed magad!
2013. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

Szerintem képes lennék rá, hogy rávegyem magam a leszólításra, csak tényleg semmi ötlet nem jut eszembe, hogy mivel indítsam a beszélgetést.


Addig mondjuk eljutnék, hogy köszönök, hogy szia, utána meg mondjuk megkérdezem, hogy "lenne rám egy kis időd?" (ezt tippként kaptam), de utána már nem tudom mivel folytassam..

2013. jan. 24. 22:06
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne haragudj, de ez nagyon rossz =) (a - lenne rám időd? - leszólítás kicsit jehovás), bár kétségtelen, hogy jól is elsülhet.


ma 21:44-es válaszoló jókat írt.


Valami ilyesmi, hogy "Szia! Már a múltkor is felfigyeltem a..." "Szia! Nem te voltál a múltkor, aki...?" "Szia! Ne haragudj, de már a múltkor is feltűnt, hogy olyan ismerős vagy... láthattalak már >erre< vagy >arra<?

2013. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!