Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a pasik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést, mint pasi kérdésezem. Bennem is van egyfajta gátlás ezen a téren. Szerintetek miért? Lányok?
2012. okt. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Nem is lehetnék biztos benne, hogy asszony vagy, amúgy ne félj, nem zaklatok én senkit itt. :D

De akkor már olyan lány kéne aki alapból Gibraltáron vagy Máltán lakik.

2012. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Férjnél nem vagyok, de tartós kapcsolatban élek. :) Egyébként csak vicceltem. :)
2012. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Helyes, ez becsülendő. És te is latex gatyát hordasz? :D
2012. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Nem. :DD Bár "domina csizmám" van, de az se vészes. :)
2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Az nem gáz, olyan van majdnem az összes banki alkalmazotton. Mondjuk főleg a nőkön. :D
2012. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Miket figyelsz te. :DD
2012. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Főleg most, hogy jön a rossz, latyakos idő. Ez van. :D
2012. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!