Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg félnek kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg félnek kezdeményezni egy lánynál? Ha igen, miért? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 22:03
1 2
 1/11 haggyámán ***** válasza:
100%
Félnek, hogy visszautasítják őket.
2011. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Én konkrétan olyannyira, hogy mikor ott vagyok és meglátok egy szép lányt, nem az ugrik be, hogy "nem merek" vagy ilyesmi, hanem az agyam olyan szintű kifogásokat talál, hogy teljesen elhiteti velem, hogy abszolút nem is kell kezdeményeznem és itthon jövök rá mindig, hogy hogy is van ez.


durva mi? :DD (pedig nem is nézek ki olyan rosszul :\ :P :DDDD)

2011. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
nem. miért félnék? semmi vesztenivalóm nincsen... aki meg mégis fél azt meg nem is értem hogy miért...
2011. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon aranyos :)

Pedig a lányok alig várják, hogy bárki (értitek :D) beszélgessen velük, odamenjen hozzájuk. :)

2011. jan. 26. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:

aranyos :DDD lol

kösz :P

azért rossz...

2011. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van olyan srác aki fél, általában azok, akikkel szemben korábban sok lány kihasználta azt, hogy ilyenkor bizonyos helyzeti fölényben van...
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bizony sok lány kihasználja az ekkor ölébe pottyant helyzeti előnyt.

Az elutasítás a durva félrelökés, és a későbbi kellemetlen szituációk miatt.

Van vesztenivaló. Persze a mondás szerint csak az nyer aki mer.

Én mertem párszor, nagyrészt megbántam. De azt is, hogy volt eset amikor ezek az élmények miatt nem mertem, pedig éreztem lehetett volna valami.

De ez olyan mint a viccben amikor az is baj, hogy van a nyuszikán sapka, meg az is, ha nincs.

2011. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj már... a mostani nőm olyan fullos h el sem hiszem h velem jár... pedig nem vagyok egy adonisz sőt elég rosszarcú vagyok kopasz általában borostás "elb@szott ultrának" szoktak titulálni szal nem egy iglesias... mégis amikor először találkoztunk én kezdeményeztem a beszélgetést egy hónapra rá meg már ő ugrott a nyakamba meg smárolt le szal ha nem csinálsz semmit sem sosem tudod meg mi lett volna ha...
2011. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. alapból ott kezdődik, hogy nem tartom magam jóképűnek, nem hiszem hogy ronda lennék, inkább átlagos, de egyszerűen nehezemre esik elhinni, hogy valakinek tetszhetek.

2. ebből kifolyólag nem is tudom kezelni az ilyen helyzetet, ha előfordul. nem veszem észre a "jeleket" hiszen miért is lennének.

3. ha egy lány egy kicsit is tetszik, biztos hogy van barátja, innentől pedig tabu

4. visszautasítás

5. nem tudom, hogy hogyan is kellene kezdeményeznem, minden szituáció, szöveg idétlenül hangzik.


Szóval ha meglátok egy lányt, aki tetszik is, végigpörög az agyamon mindaz amit leírtam, és annyiban marad a dolog, hogy megcsodálom :)

21/F

2011. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert bunkó módon beéget,hangosan-hogy más is hallja-elküld a pics*ba,kinek hiányzik ez?pláne,akinek még önbizalomhiánya is van....mint nekem
2011. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!