Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a pasik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést, mint pasi kérdésezem. Bennem is van egyfajta gátlás ezen a téren. Szerintetek miért? Lányok?
2012. okt. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

Szexuális ragadozó kigyónőstény? :O Jó, most megfogtatok. Erre még én se tudok mit mondani. :)


Legalább tudom, mit értenek valójában a "r.banc" szó alatt a férfiak, akik használják.

2012. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, miért nem jutott nekem is eszembe. Hiszen tényleg olyan, mint mikor a kígyó elnyeli a szegény kis egérkét, kinek csak a farka látszik ki egy darabig. Kegyetlenek ezek a nők, plusz egy indok, hogy miért nem akarok tőlük semmit. :D
2012. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
Épp hogy csak a farka van benn ezesetben, az is csak egy ideig.:P Aztán kiköpné és "Jó" esetben mehetnél dolgodra, úgyhogy fontold meg. :)
2012. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
Egyébként a szexuális oldalát, mármint magát az aktus részt még csak el tudom képzelni így, kicsit perverz is ez az érdekes "leírás".. na de magára a kapcsolatra nem egészen igaz ez. :)
2012. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:

nyugalom, nem kell félni4 Miután a 'kígyó" alaposan megcsócsálta és kiszívott belőle minden életerőt, visszakapod. Persze csak azért, mert utána ismét éhes lesz.

velem egyszer az első barátnőm azzal szórakozott, hogy leharapja és elviszi magával a kolijába. Én csak annyit mondtam erre, hogy "Baby, hidd el, gazdatest nélkül ez nem működik"!

2012. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:

Azért a kapcsolatra is lehet érteni. Mert ugye, ha már a férfiember rendelkezik egy barátnővel, jobb esetben azon gürizik, hogy az áhított leányt minden értelemben boldoggá tegye, kielégítse minden igényét. Ugye ezért javallott mondjuk suli után munkát vállalni, hogy ne adj Isten a kisasszony megkívánja tekinteni az új 'Kutyák és macskák' című fantasztikus filmremeket, akkor ne kelljen már torrent vagy warez oldalról leszedett kamerás filmet nézni egy régi ASUS laptopról. Főleg így 20 alatt van ez így, mert még suli, aztán persze jöhet bármikor egy fiú gyermek, az ég gyermeke, aki megáll a ház előtt egy csodás négy kerekű járművel, aki megtudja venni a legjobb helyre szóló jegyet az Ausztriában tartandó Metallia koncertre, stb. És hiába "nem érdekli" szívünk választották, ez egy hatalmas fricska a szerelmes lovagnak. És még többet gürizik, hogy ne abból álljon egy-egy találkozás, hogy szaros 300 FT-os bort vedeljenek a fiatalok a szemétdomb mellett, oszt' bormámorosan közösüljenek. Nem. Aztán a királykisasszony bejelenti, hogy bocs, de jobbat érdemelsz. Aztán másnap azt látod, hogy egy jó cimboráddal mászkál a városban kézen fogva és csak azon tud töprengeni hősünk, hogy vajon melyiket verné agyon, félre téve elveit, hogy azt mondja: nőt nem ütünk meg.

Tehát ja. :D

2012. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez sajnos igaz. Maga ez a bizonytalanság, kiszámíthatatlanság. Kis túlzással ma olyan egy lánynál kezdeményezni, mintha beindítanál egy magánvállakozást egy teljesen ismeretlen, bejáratlan területen.

Óriási energia-és tőkebefektetés, rengeteg türelem, fontos, hogy jó időben legyél jó helyen és persze ha beindul a bolt, megjelenik a konkurencia (vagy lányok esetében akár előtte).

2012. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
És, mint a vállalkozásban: CSALÁDTAGGAL SOSEM! :D
2012. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:

bocs, de ezt nem értem teljesen. Vállalkozást nem csinálsz családtaggal közösen, gondolom, így értetted.

a csajoknál esetleg ara gondoltál, hogy nem hajtasz rá valamelyik családtagod nőjére vagy arra, hogy nem mentek Báttal6őccsel6unokatestvérrel együtt csajozni, mert lehet, mindkettőtöknek bejönne a lány?

2012. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak vicc akart lenni, de ezek szerint nem volt poén. :)
2012. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!