Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a pasik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést, mint pasi kérdésezem. Bennem is van egyfajta gátlás ezen a téren. Szerintetek miért? Lányok?
2012. okt. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Nyugi, ennyire a lányok is félnének, ha nekik kellene. Szerintem a visszautasítástól, mert benne van a pakliban. :)
2012. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
Ráadásul ma már nehezebb ilyen szempontból. NEM a mai pasik lettek gyávák, a férfiak nem változtak. Régen sem voltak "hősiesebbek" (aki ezt mondja, nem gondol bele valamibe: abba, hogy régen a lányok 99%-a, amint elmúlt 18 éves, tűkön ülve várt egy férjjelöltet, udvarlót, mint a messiást. Ha az első csajnál nem is jött össze a dolog, a 3.-nál, 4.-nél tutira, még akkor is, ha csak egy fokkal volt szebb az ördögnél a férfiú).
2012. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
Elutasítástól való félelem, és a nők igényeinek sokasága. Persze a férfiaknak is van tucat elvárásuk.
2012. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:

hát én örülnék ha egy fiú kezdeményezne nálam,persze ha mondjuk nem jönne be akkor nem küldeném el a halál f*szára vagy nem nevetném ki,csak finoman közölném,hogy nem az esetem vagy hogy van vkim, vissza utasítás nagy úr,de hát rizikó nélkül semmi se működik :)


(légyszi senki ne írjon privátot,ismerkedni ezen az oldalon nem akarok)


20/L

2012. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb lány undorítóan viselkedik, ha nem tetszik neki a fiú, ahelyett, hogy örülne, hogy tetszik valakinek. engem, aki lekoptatott éreztette, hogy örül, hogy bepróbálkoztam. viszont olyan ótvar semmirekellő lányok tudják játszani az agyukat, ha valaki érdeklődik náluk, hogy az röhej.
2012. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:

Én annak ellenére igyekszem normálisan a tudtára adni az illetőnek, ha nem jön be, hogy néha lehetek bármilyen kedves, vérig sértődik.


A fiúk is túlérzékenyek, erről ennyit. Persze, vannak "bunkó" csajok is.


Ráadásul ha túl sokat kedveskedik a lány, azt veheti a fiú biztatásnak (aztán megint a lány a hibás, hogy megtévesztette).


Nem szabadna bunkónak lenni, de a napi 10. "idióta" (akinek nem inge, ne vegye magára) után részben meg tudom érteni, hogy nincs kedve annak örülni, mennyi mindenkinek bejön, hanem már sok neki.

2012. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:

Nézd, amikor napi 10 idióta jön, akkor gondolj a következőre! a fiúknak több tucat, vagy akár száz próbálkozást kell végigcsinálniuk, mire összejön a dolog!

A bunkóság mellett, amit nem lehet elégszer hangsúlyozni; ez a másik ok. Ha neked kellene próbálkozni és egymás után száz fickó mondaná, hogy nem-nem-nem, szerintem a kikészülnél, ahogy a többi lány is.

2012. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

Én pont erre szoktam gondolni. Nem azt írtam, hogy én vagyok "bunkó" velük, csak, hogy meg tudom valahol érteni mindkét oldalt.


Azt is, amikor a lány a végén már "bunkó", de azt is, amikor a fiú a végén már akár egy kedves "nemtől" is "vérig sértődik", mert az már a 100. "nem", és hiába lett "kedvesen mondva"...:)

2012. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:

Én egyébként nem vagyok sértődős, nem bánt meg vele, ha például sértettségből "odamondogatja" nekem a visszautasítás után, vagy mond valamit általánosságban a nőkre. Persze, van amikor visszaválaszolok, de azt is kulturált módon.


Inkább az szokott a problémám lenni, hogy hogyan utasítsam vissza úgy, hogy meg se bántsam, de (reménytelenül) biztatásnak se vegye, így ne pazarolja feleslegesen az idejét, ne rám vesztegesse, hisz addig talán elszalaszt valaki olyat, aki összejönne vele.

2012. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:

Akkor a következőt tudom mondani:

határozottan, egyenesen, keményen; ugyanakkor maximális tisztelettel és elismeréssel!

Az a lányok nagy hibája, hogy túlságosan "nőül" beszélnek. Ez persze hülyén hangzik, de a lényeg, hogy gyakran a nem is kétértelmű, rejthet burkolt biztatást, kacérkodást, magában hordozza azt, hogy "Te marha, már célegyenesben vagy, most hajts rá!"

Vagyis határozottan, egyenesen és csatold hozzá a kiegészítést is! Azaz mondd meg a fiúnak, hogy: "Idefigyelj, ez most az a nem, ami tényleg nem! nem kacérkodom, nem röhöglek ki a barátnőimmel a hátad mögött...!"

Sokan félünk attól, hogy a visszautasítás egyben elindít egy lavinát is, más lányok is megtudják, hogy nem kellettünk és ők már előre elírnak majd minket, blablabla...

Ezeket a félelmeket kell egy markáns válasszal eloszlatnod és akkor egy minimális ésszel és empátiával rendelkező srác szemében már nem egy hülye pi...a leszel, hanem egy igazi remek lány! Persze attól még fájdalmas marad a dolog, de könnyebben meg is értik majd.

2012. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!