Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a pasik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést, mint pasi kérdésezem. Bennem is van egyfajta gátlás ezen a téren. Szerintetek miért? Lányok?
2012. okt. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:

Én elég határozott vagyok, konkrétan szoktam beszélni. De a határozottságot is keverik a "bunkósággal" néha.

Viszont nyugodt módon vagyok határozott, nem érzem szükségét, hogy ordibáljak valakivel. :)

Sőt, még azt is hozzáfűzném, hogy barátilag nagyon sok emberrel elbeszélgetnék, akivel nem létesítenék kapcsolatot (ilyen a vonzalom, hiába) és gyakran ezt is félreértik. Bár vitatnám a "barátzóna" véglegességét is, mert alakult már nálam barátságból vonzalom.


"Sokan félünk attól, hogy a visszautasítás egyben elindít egy lavinát is, más lányok is megtudják, hogy nem kellettünk és ők már előre elírnak majd minket, blablabla..."


Ez egy nagy tévhit. :) Például aki egyes barátnőimnél szóba jöhet, az nálam soha- és fordítva.

Tehát kölcsönösen visszautasítanánk, aki a másiknak megfelel.

Elnézést, ha közönséges leszek, de barátnőm olyanhoz ment férjhez (számára az álompasi), akit én szépenszólva bottal se... és ez ellenkezőleg is igaz, ő teljesen immúnis azokra, akiktől én "olvadozok" (nem szokásom olvadozni, csak érzékeltetés végett írtam).


Szóval, aki nekem nem tetszik, arra mondhatja 25 ezer nőnemű, hogy "Jó pasi". Aki meg tetszik, azzal akár cikizhetnek is (volt már rá példa), teszek rá. :)


"Ezeket a félelmeket kell egy markáns válasszal eloszlatnod és akkor egy minimális ésszel és empátiával rendelkező srác szemében már nem egy hülye pi...a leszel, hanem egy igazi remek lány! Persze attól még fájdalmas marad a dolog, de könnyebben meg is értik majd."


Abban egyetértek, hogy egy minimális empátiával rendelkező srác esetében igen.

Viszont változó, hová vezet az őszinteség.

Mindig őszinte vagyok. Szeretek emberekkel elbeszélgetni. De itt az oldalon is, többször is az lett a vége, hogy "rossz" voltam, mert például beismertem, hogy nekem a külső IS(!!!) számít.

Holott a kérdező a kérdésében éppen arra panaszkodott, miért színlel ezzel kapcsolatban annyi nő?


Nem igazán értette meg szerintem, mit is akarok mondani, mert olyasmit hozott ki belőle, hogy nekem CSAK a külső számít és hogy a többi nővel együtt "szemét" vagyok.

(Nem panaszként, ez legyen a legnagyobb bajom, inkább őt "sajnáltam"- de azt sem degradáló módon).

2012. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd a kérdést?

Elhiszem, hogy te nem ilyen vagy, csak sok más lány meg igen.

2012. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
Nem linkelem, mert nem szeretném a kérdezőt intrikáknak kitenni. Kötekedett velem egy sort, de ennek ellenére nem haragszom rá.
2012. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:

Minden negyedik kérdés erről a témáról szól. Kezd már unalmassá válni.

Én például azért nem kezdeményezek, kezdek jó pofizni a "kisasszonyokkal", mert annyira érdekel a társaságuk, mint a Mátrában putrikban élő Lakatosék párzási szokásaik.

Ez lehet furán hangzik, de így van. És mielőtt jönne a buz_zás, nem, nem vagyok sivatag. :')


Te meg nyilván attól félsz, hogy megaláznak. Ennyi.

2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
Te számsor nevű, ez teljesen ok, le se b.ziználak érte (pedig nő vagyok, de sose vágytam arra, hogy mindenki utánam, vagy úgy általában a nőkért csorgassa a nyálát)- viszont te legalább nem panaszkodsz, és gondolom akkor kérdéseket se teszel fel ezzel kapcsolatban.
2012. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:

Igazad van. Ez így van. :) [Számsornevű? Ez tetszett. :)]


Itt csak azzal van bajom, hogy általában a nők, (vagy kislányok) túl vannak misztifikálva. Mert lehet, hogy szépek, (vagy rondák, de ez ugye relatív) de azt kéne megértenie az összes férfitársamnak, hogy elsősorban ők is emberek.

Tehát arra célzok, hogy a megkeseredett férfiember hiába látja őket szépnek, annak a leánynak is annyi baja lehet, hogy az nem igaz. Mert lehet, hogy ő meg olyan kérdéseket tesz fel ide, hogy: "Saláta puncim van, mi lesz most?"

Szóval tetszenek érteni? Nem kell rágörcsölni semmire, -persze ilyenkor mondják, hogy könnyű ezt név nélkül, neten más arába tolni- de ez tényleg helytálló.


Mert pl. én sem vagyok az a tipikus adonisz. 174 centi vagyok, franc tudja hány kiló, nem vagyok ügyvéd/mérnök család sarja, -szóval van mikor haverommal dobunk össze egy nagyfröccsre, mert épp annyink van- de az eddig 3 nőből akikhez közöm volt, kettő szerintem nagyon is csinos volt, kedves, okos. Az más kérdés, hogy minden nőben ott a ribanc és az egyik ezt igazolta is. :)

A harmadik pedig egy nagyon nagyon kiszolgáltatott pillanatomban talált be. :)


Tehát ez is mit támaszt alá? Ne görcsölj ezen a témán. Ne úgy tekints a nőkre, mint valami istenekre, mert nem azok. Hidd el, hogy sok olyan nőnek vannak gondjai akiről azt hinnéd, hogy tejszínhaboseprescukros élete van.


Persze lehet, hogy 19 évesen csak én látom így, de eddig ezt tapasztaltam. Jó, azt aláírom, hogy vannak olyan női egyedek, ahol egy egyszerű "parasztfiú" nem rúg labdába, de kit érdekel? Ember, 7 milliárdan vagyunk a földön. Ha kizárjuk, hogy bisex vagy, akkor is 3,5 milliárd nőstény van. Érted már? Persze nem azt mondom, hogy verd otthon a f@szod és várd a csodát, mert nyilván annak nincs értelme. Menj koncertekre, haverokkal ide oda, és előbb vagy utóbb úgy is megismerkedsz valakivel. Tehát változtass a hozzáállásodon, legyél nyitottabb és ne sírd tele a párnádat az ilyen gondok miatt. Persze, 16 évesen nekem is ilyen gondjaim voltak, hogy jaj, nincs nő, (erős túlzás, kis lány) szüzen halok meg, úgy, hogy még pinát sem láttam. Aztán hopp, jött egy nagy lehetőség, léptem, és lett egy gyönyörű, kedves barátnőm.

Fel a fejjel mackósajt, és ne feledd: a nők is emberek a szívük mélyén. :)

2012. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:

Nem írsz hülyeségeket, számsor nevű. A levezetésed emlékeztet egy jóval idősebb pasi blogos fejtegetésére, aki bár más téren rendesen el van tévedve, de abban igaza van: a nők is "csak" emberek.


Én mondjuk nő vagyok, és se panaszkodni nem szoktam, se itt kérdéseket feltenni önbizalomhiányból kifolyólag- de hát én meg épp azért nem "bunkózok" senkivel, mert tisztában vagyok önmagammal. Néha épp az hordja fenn az orrát, aki belül bizonytalan.


Hogy minden nőben ott a "r.banc", azt nem nagyon tudom hová tenni, mert már a szót magát sem tudom értelmezni, annyiféle vonatkozásban használják, de mindegy is.

2012. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:

Nem kell itt semmi negatívra gondolni! Nem jó szót használt.

amit mondani akart: Minden nőben ott van belül a szexuális ragadozó. A férfi azt hiszi, hogy elejtette a zsákmányt, akit behatolva birtokba vesz. Erre kiderül, hogy a helyzet fordított és a nő, mint egy kígyó ráhúzza magát az áldozatára és akkor már nincs menekvés! max. akkor, amikor már sokadik menet után, pihegve, végre megkapja a kegyelmet a nőtől. :D

2012. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy a kolléga írja. :)


Ezért a megfogalmazásért napi 2 a tizediken felhasználót csinálok és addig tetszikelem ezt a hozzászólást, amíg nem kapsz valami díjat. :)

2012. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
Köszi, eddig ez a legjobb dicséret, amit kaptam! :))
2012. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!