Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a pasik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést, mint pasi kérdésezem. Bennem is van egyfajta gátlás ezen a téren. Szerintetek miért? Lányok?
2012. okt. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:

Biztosan igazad van, bár én alapból nem vagyok egy állandóan mosolygó típus, inkább komolyabb, ám egyben laza is. Nehéz így leírni.

Viszont ue-t tudom írni, a mosolygós fiúkat szeretem. :) Talán azért, mert kiegészítenek.


Amiatt sosem panaszkodtam, mit akarnak a férfiak a nőkkel, hogy "juj, csak azt akarják". Az ő dolguk. :)

Nálam mindig a másik akarta jobban a "komolyat", szóval, ez nem az én reszortom, majd kifejti egy erre járó illetékes.

2012. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:

Bezony, ahogy mondod. 2 hete láttam a 139-en egy gyönyörű, szőke göndör hajú leányt. (Nem szeretem a szőke, göndör hajú leányokat), de olyan szépen mosolygott, öröm volt ránézni. És csak másodlagos gondolatom volt az, hogy meg kéne tölteni kis sütőjét jófajta kolbászdarabkákkal.

Tehát adom, teljesen igaz.

2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:

Igen, abban egyetértek, hogy mindkét nem fejét ezzel tömik, de nagyon. A csajozós és pasizós tanácsadó-oldalak szinte egymás tükörképei!

Kíváncsiságból tanulmányoztam őket.

2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:

Én akkor se fogok állandóan mosolyogni, még úgy marad a szám. :D És így is jól alakul minden. :)


"meg kéne tölteni kis sütőjét jófajta kolbászdarabkákkal."


Ez a szöveg. :P Extra perverz. :D

2012. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy majd valami forró leányzó sütője jól megégesse azt a kolbászt. ;D
2012. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugye azt írtam, hogy nem szívesen ismerkedem női egyedekkel, de ő kivétel volt. Á, ha még egyszer látom, majd jól rámosolygok. :D
2012. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerkedsz női egyedekkel, sose sül meg a kolbász rendesen. :O Na megyek, mert ilyen későn meglódul a fantáziám. :P
2012. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Miért ne sülne? Egyedül nem szoktál enni? :D
2012. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Szegény barátod nem sokat fog aludni ma éjjel! :)
2012. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

Mi mindig ketten sütögetjük a kolbászt.:P

De azért köszi, hogy így "együttérzel" szegénnyel. :DD

2012. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!