Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félnek a pasik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a pasik kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést, mint pasi kérdésezem. Bennem is van egyfajta gátlás ezen a téren. Szerintetek miért? Lányok?
2012. okt. 30. 15:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:

"nem mentek az idősebb/fiatalabb fiútestvéreddel vagy az unokatestvéreddel közösen csajozni"

Elnézést, kicsit régi már a billentyűzetem, ezért a sok hiba!

2012. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
Háát, ha úgy gondoltad a poént, mint amit a bodzaszedők művelnek, akkor egy kicsit erős. :)
2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
Úgy úgy, de nem mindenkinek van olyan ki/visszafejlett humorérzéke, mint nekem. :D
2012. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:

Jól megértitek egymást, ti itt ketten. :D


Hát én is vállaltam diákmunkát, és elárulnám, hogy eddig egyetlen barátomnak se volt "négykerekűje" (sőt, volt amelyiknek még a négy kereke se volt ki :P).

Nekem meg van (a mostani páromnak sincs sajátja).


Azon viszont nevettem, hogy "gazdatest nélkül" nem működik. Dehogynem, csak azt vibrátornak hívják és még annyi baj sincs vele. :D


Na jó, ez vicc volt. :)

2012. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

Lenne még egy pár hozzáfűznivalóm.

Sok esetben kifejezetten felesleges kezdeményezni. Több olyan lánnyal és nővel is beszéltem már, akik kifejezetten utálják, ha egy fickó spontán odamegy hozzájuk. Volt olyan, hogy majdnem beszóltam neki egy ízeset, hogy ugyan miért kell ezt csinálnia, de a jó viszonyunkra való tekintettel nem tettem.

Volt itt az oldalon olyan lány, aki azt mondta, ha nem küld jelet és mégis bepróbálkozik valaki, akkor ő jogosan lesz bunkó és hogy minden férfinak annál szabad csak próbálkoznia, aki jelet ad neki. Csakhogy a legtöbben semmiféle jelet nem kapunk!

Egy másik, főiskolás lány pedig azt mondta, hogy neki sem kellene valaki, aki kezdeményez. Egyszerűen azért, mert akkor már nem érdekes neki. El voltam hűlve, amikor hallgattam. Olyanról is beszéltek nekem más srácok, hogy a csaj mosolygott rájuk, erre odamentek, mire ő azonnal átváltozott hülye pi...ává, mivel azzal, hogy odamentek, a srác alsóbbrendű, a lány pedig felsőbbrendű státuszba került.

Amikor itt az oldalon azt írják, hogy nem jó helyen keresgéltek, vannak rendes lányok is, akkor én visszakérdezek. "Mégis, hol?"

Ezek a bizonyos rendes lányok hasonló módon élnek, mint a dél-amerikai gazdagok. Az otthonuk és pár, nekik "biztonságos" hely között ingáznak, ez a komfortzónájuk; a többi helyszínen pedig villámgyorsan átrobognak, kizárva a külvilágot. Ha valaki ekkor próbálna közeledni hozzájuk, akkor kifejezetten bizalmatlanul és akár ellenségesen reagálnak.

A kezdeményezés kérdése szerintem olyan, mint a jin és a Jang vagy hogy Fluor szavaival éljek, a "két kicsi Lego".

ha lányok kezdeményezést akarnak, akkor nekik is olyanná kell válniuk, akik jól fogadják az udvarlást.

2012. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

"Volt itt az oldalon olyan lány, aki azt mondta, ha nem küld jelet és mégis bepróbálkozik valaki, akkor ő jogosan lesz bunkó és hogy minden férfinak annál szabad csak próbálkoznia, aki jelet ad neki."


Nőként írom, hogy számomra érdekesen gondolkozott a leányzó. Én például nem jelezgetek, esetleg visszajelezgetek. És nem viselkedem felsőbbrendű módon azért, mert a másik odajött. Ha nem akarok tőle semmit, kedvesen de konkrétan közlöm vele, lehetőleg megbántás nélkül.


Viszont az is belejátszhat, hogy rengeteg lánytól hallottam már: nem éri meg kedvesnek lenni, mert azzal csak visszaélnek, sőt. Azért fognak "küzdeni", a kedvében járni, aki bizonyos flegmasággal rendelkezik.


Tény, hogy mindkét nemet izgathatja ez valahol (a fenti a nők rosszfiúkhoz való vonzódásának tükörképe talán), mégsem tartom korrekt és jó módszernek. A tartást enélkül is meg lehet őrizni, férfinek, nőnek egyaránt.

2012. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Viszont én meg azt nem értem, miként lehetne visszaélni a kedvességgel. A kedvesség és a tartás együtt is remekül megvannak, sőt kiegészíthetik egymást!
2012. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, egyetértek, mindkét nemnél.

Látod, mégis sokan nem így gondolják (szintén mindkét nemnél).

2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:

Hozzátennék még ehhez valamit! Nem egy esetben találkozik az ember olyan lánnyal, akinek szinte sugárzik az arca, állandóan mosolyog és szabályosan elvarázsolja az embert!

És ami nagyon fontos, véletlenül sem a szexualitását, a testét használja, hanem a nőies báját és az egyéniségét.

Azonban ezt a szintet nem éppen kis munka elérni, a mai lányok meg lusták, inkább villantják a villantani-valót, úgy sokkal egyszerűbb minden. Értelem, báj persze semmi, nem csoda, ha csak megdugni akarják őket.

Viszont az előző típus, na az már más kategória!

Az ilyen lányokkal kapcsolatban eszébe sem jutna senkinek a "csak megdugom és szevasz!"-hozzáállás. Ami érthető. :)

2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindkét nemnek marhaságokkal tömik a fejét! :((
2012. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!