Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

tudsz képet küldeni?

13,5L

és senki ne mondja h túl fiatal vagyok,meg h nem tudom megérteni

2012. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

szerintem itt a probléma a magasságod 170 cm az kicsi.

ezért koppintanak le a csajok és nem fekszenek le veled.

és igen ha a lelkiállapotod nem jó, akkor nem tudsz feloldódni és nem tudsz a csajokkal úgy beszélni, ahogy szeretnél.

igazam van?

2012. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:
nincs.mivel én a lányokra elég durván rá szoktam mászni. Még tölem magasabbakra is.
2012. jún. 23. 15:14
 74/74 anonim ***** válasza:
szerintem épp ez a baj, hogy nagyon rájuk mászol...
2012. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!