Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:

mégis pl azok a LÁNYOK, akik szépek, és falják a pasikat, nekem ugatnak, hogy ők mennyire értékesek, és mennyire van életük. Nyoma sincs annak, hogy ők ki lennének égve, vagy bármiféle lelki nyomoruságot jelentene nekik, hogy velük bárki lefekszik. Sokkal több lehetöség megy az arcukba a szépségük miatt.


23 éves vagyok, most végeztem egy egy bme-t. nem is láttam nőket 5 évig. 21 éves koromban lett egy kis gyámoltalan falusi elszigetelt csajom, hétvégéken találkoztunk szintecsak, én kapcsolatnak hivtam anno, ti lehet, hogy csak hétvégi szexkapcsolatnak.


egyébként meg hogy lenne már sok munka egy egyéjszakás?

mert randizni a lánnyal nem nagy munka? folyton felhivni, épitgetni a vonzalmat, egyre többet tud meg rólam, és kiábrándul. Éjszakai környezetben legalább el tudtam játszani elég hihetöen, hogy JÓ vagyok. A multkori csaj is azt mondta, hogy biztos dugtam már 10 lánnyal, bár gondolom csak benyögte a szerinte átlagos szexpartner számot egy 23 éveshez.


ha hajtok a lányra, azért okád, ha nem vagyok akaszkodó akkor meg azt hiszi, hogy nem is érdeklödöm eléggé.


a csajomat anno ugy szedtem fel, hogy minden randi után ugy mentem el, hogy nekem nem is tetszik igazából és nem fogok vele többé találkozni. A 3. randin viszont már ott aludtam (2 hét összidő). Nem függtem a végkimeneteltöl, és ez vitt sikerre. Mondjuk ha nem tetszem a lánynak, ami a leggyakoribb eset, akkor bármit csinálhatok.

2012. jún. 19. 18:37
 32/74 anonim ***** válasza:

juj BME... sulinak jó, de valóban, nincs túl sok csaj ott:D


hát... mint a példád mutatja, megdolgozol rendesen, hogy legyen egy kalandod, de nem jön össze... tehát még több energiát követelne


egyébként pedig a randizás szerintem nem túl megerőltető.. persze nem árt megborotválkozni, aftershave, kölni, spray, fésű... de A RANDI NEM MUNKA! nem az a cél, hogy verejték árán is szórakoztatni kell a lányt, hanem az, hogy mindketten jól érezzétek magatokat csupán a másiktól

ha pedig akarsz valamit nem energia felhívni sem meg stb... csak egy sms naponta nem megterhelő.. bár ha nehezére esik az embernek szimpatikusnak lenni, akkor nem a csajban vagy tettben van a probléma, hanem az ember elméjében és viselkedésében... egyébként mindenképp neked kell változtatni..


vagyis lehet itt a hiba... Te csak úgy akarsz tenni, mint aki jó... mások pedig lehet, tényleg jók...

2012. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

én régen képes voltam ugy randizni, hogy csak magamat adtam, és a lányok folyton azzal jöttek, hogy mennyire magabiztosnak tüntem. Szal ezzel nem volt problémám sosem.


mások ugyan miért jók? mert jóképüek? Számomra méltatlan és elfogadhatatlan, hogy ilyen állapotomban nem kellek a nőknek feltételek nélkül. Itt a külsömre gondolok. Ha kellettem volna a nöknek ugy ahogy vagyok, akkor nem jutattam volna erre az elmeállapotra. Ja és ebben az iskola is közrejátszik. NEhogy már azt mondja nekem valaki, hogy egy olyan golyatáborban, ahol mondjuk a létszám fele lány, ne akadjon rám egy lány és részegen ne dugjam meg valahol a bozótban...csak éppen a gépész golyatáborban 300 fiu volt meg 20 lány.


hány sztorit hallottam már bgf meg egyéb golyatáborokról, ahol tényleg gáz arcok is becsajoztak korrekt csajokkal dugtak.

2012. jún. 19. 18:54
 34/74 A kérdező kommentje:
és azt sem értem meg, hogy egy közepes csaj (aki mondjuk engem már totálisan kielégitene), az miért érdemli meg a tölem jobb fickót? sőt legtöbbször azt látom, hogy a fiuk olyan lányokkal vannak, akiktöl jobbakat is össze tudnának szedni.
2012. jún. 19. 18:55
 35/74 A kérdező kommentje:
pl hatalmas a kontraszt a volt csajom közt meg agy fölelkész lánya közt, akivel áprilisban randiztam. Elképzelhetetlen mind külsö, mind kulturális szinten az a különbség ami a két lány közt van.
2012. jún. 19. 18:58
 36/74 A kérdező kommentje:
a legtöbb ember azért frusztrált mert nem mer odamenni a nökhöz. Én viszont odamerek, de tudom, hogy már ez sem fog eredményre vinni.
2012. jún. 19. 18:59
 37/74 anonim ***** válasza:

másban látod a hibát... add fel.. nem változtathatod meg az összes lányt a világon.. valamit nyilván nem csinálsz megfelelően...

meg más kérdés randizni és más baszni...


nem is értem, miért kalandokból akarsz egyáltalán megélni?:D a discoban a suttyók, akik két csajjal táncolnak, és a harmadik bugyijában van a kezük, általában a szakmunkásig jutnak el:D

nemigaz, hogy Mo legjobb műszaki egyetemén végzett diplomás valami arra a szintre akar visszatérni, amit egy gorilla is tud: csak baszni..


egyébként meg gyúrd ki magad (fekvőtámasszal, ne szteroiddal!), keress valami jó melót (mérnökből úgyis hiány van), és keress egy normális csajt...

és vegyél egy guminőt, azzal kalandozhat amennyit akarsz..


értsd meg: bármennyire is tagadják sokan, a nők is emberek!:D ráadásul okosabbak és gyorsabban kiismerik a másikat, mint a férfiak!

törődj velük, ne magaddal... és úgy szeretni fognak:)

2012. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:

kezdj el komolyan (de nem erőszakosan) beszélni egy csajjal, aki kikosarazott, hogy írja le miért tette... sőt.. ne csak egyel, többet is kérdezz meg:)

ki fog alakulni egy kép, hogy min kell változtatnod

2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

mindegyiktöl megkérdezem.


legutobbinak az volt a kinja, hogy nagyon nyomultam. de nem értem, hogy miért udvaroljak egy olyan lánynak, akinek volt szexkapcsolata vagyis mások udvarlás nélkül dugtákl meg. Meg elmondta, hogy csak skinhead kigyurt pasijai voltak. Én vézna gyerek vagyok 170/60, ugy nézek ki mint grabowsky az egér a macskafogóból.


Vannak lányok persze, akiknek tetszem, és elképzelnek pasijuknak, de ezek általában csunya lányok, akiknek nincsen szexuális önbizalmuk, nem fogják azt mondani, hogy béluskám gyere át és dugj meg.


A nők meg különben ugyis csak béna racionalizálást tudnak elöadni, ha nem tetszik nekik egy pasi. Vagy tetszik vagy nem. Ezt a bugyijukban döntik el. Ezért nem is szeretnek rola beszélni, mert nem tudnak.


ha magas lennék, ha joképü, akkor megmagyaráznák maguknak, hogy jaaaaaj az a fiu joképü biztos nagyon jo az ágyban is, ha joképü és magas. Meg a barátnök elött is jo lesz viritani.


nekem saját lakásom van (kaptam), ugyhogy elég bátran tudom mondani a nöknek hogy aludjanak nálam. Persze nem fognak.

2012. jún. 19. 19:11
 40/74 A kérdező kommentje:
ja: és ha nem nyomulok, akkor azért küldenek el.
2012. jún. 19. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!