Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
meg még modnjuk ilyen sztoriból van még pár tucat
2012. jún. 19. 15:26
 22/74 A kérdező kommentje:
nekem ne mondja senki, hogy nyafizok és nem vagyok hajlandó tenni, mert igenis kiálltam, mentem, égtem lányok előtt 100x, hülyét csináltam magamból, voltam öntudatlan idióta lányok szeme előtt, tűrtem, csináltam, nem érdekelt, ha elküldenek, megaláznak. Csak mig másoknak ez juttat muffot, nekem nem, igy elég kétes, hogy ennek bármi értelme legyen.
2012. jún. 19. 15:30
 23/74 anonim ***** válasza:

hallod, te tényleg durva vagy:O minden értelemben..


node hogy válaszoljak is, ezt írtad:

attol vagyok frusztrált, hogy már egy rakás nővel kerültem "közeli fizikai kapcsolatba, de dugni azt nem akart egyik sem."

jah... amúgy kemény, hogy simán leszólítasz bárkit, de bánni nem tudsz velük az ziher.. ha egy lány egy csöpp biztonságot, eleganciát, és türelmet lát a férfiban, kellő nyomásra szívesen szétteszi neked a lábát...

viszont az írásodból azt veszem ki, hogy csak az lebeg folyamatosan a szemed előtt, hogy "dugnidugnidugnidugni"... a nő nem bánja, ha tárgyként kezelik, csak azt bánja, ha ezt mindenki tudja:D adj valamit a látszatra..


"NINCS VELED MIÉRT TALÁLKOZNI"

fordítok: unalmas vagy... csak baszni akarsz, azt meg egy nő bárkitől megkapja... fontos a körítés is... vagyis a fenti nagybetűs modnat annyit takar: "a farkadon kívül nincs semmid"

gyúrd ki magad, légy "férfias".. akkor sem fogsz egy kutyánál többet tudni...


én sem vagyok egy numerakirály, nem baszok hetente 3 különböző csajjal (pláne, hogy ugyanaz a nőm van már egy éve:D), de rég el tudom érni, hogy ne én legyek az, aki akarja, hanem a lány:D és akkor viszont nem lehet mentsége:D



Egyébként meg nem jár se pénz se presztizs a "legtöbb nőt kúrta meg egy hét alatt" guinness rekorddal, viszont egy jó kis tripper vagy szifó simán:D


szummázva: szarvagy

2012. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
ember. csak így tovább :D Összejön az de inkább bnőt akarj!
2012. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:

ugatsz ott a magas lóról...


én nem vagyok joképü. Ez átjön a szituáciok kimeneteléből.


aki joképü, arra bociszemmel néznek a lányok első pillanattól kezdve. Te valoszinüleg nem tudod elképzelni milyen, amikor ez nincsen meg.


elképzelsz valami bunkó bélaként, aki unalmas? Hát rohadtul nem. A dolog mindig a kavarás és a szex közt bukik meg. Ott vannak velem a lányok, ráncigálnak maguk után, amikor már olyan fáradt vagyok, hogy nem is tudok figyelni rájuk.


A jóképüekkel fekszenek le. Ez tény.Más fiu rángathatja a lány haját, beszélhet vele csunyán, ha én ezt emulálom, akkor csak kiéhezett gyökérnek tartanak, mert nekem nincs létjogosultságom a férfias viselkedésre.


biztonságot akkor érez egy nő, ha izmos vagy.


attól érzi többnek magát, ha mutogathat a barátnöinek, hogy te mennyire joképü vagy.


a vicces, pimasz, csibész viselkedés nem rug labdába.


belölem nem nézik ki, hogy tudok állatiasan viselkedni, ugy vannak vele, hogy a magas fiuk magabiztosak, az alacsonyak meg kedvesek. FElborzolom a kedélyeket.

2012. jún. 19. 15:59
 26/74 anonim ***** válasza:

15:50es vagyok


nem vagyok jóképű:D hosszú haj, szemüveg elég hülye párosítás... szőrös vagyok mint egy wookie, de legalább áramvonalassá teszi a sörhasam:D

iszonyatos pattanások közepette is tudtam csajozni


el kell fogadnod, hogy egy ronda gyerek nem kap hetente 20 nőt meg... de elmondanám, hogy szart sem érsz vele... azok a jóképű srácok, akik mindig visznek valakit, 30 évesen kiégett szarok lesznek, mert rájönnek, hogy értelmes, érzelmes emberi kapcsolatot képtelenek kiépíteni..

és egy éjszaka alatt ne dönts meg nőt, egyszerűen túl sok energiát igényel:D


viszont legutóbbi hozzászólásodból mégis az jön le, amit 1 odlallal ezelőtt írtak: nyafogsz

keress egy normális csajt, jöjj össze vele, légy normális vele, és életed végéig dughatod... ha ilyen elvakult vagy, nem is értem minek akarsz különböző nőket, úgyse látnád meg, hogy különböznek e...

2012. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:

előző vagyok


és igenis szexcentrikus vagy, ha tragédiaként éled meg...

az egész kavarás dolognak az lenne a lényege, hogy élvezd... nem pedig munka, aminek a végén majd élvezheted... ezzel a felfogással az egész életed értékelhetetlenné válhat..

2012. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:

Dogástól se leszel jobb ember.


Amúgy meg ha csak ez számít, akkor már előttem 2en is megadták a tökéletes választ a kérdésedre


A, prosti - nem kérdez, és nem fog elutasítani

B, ami nem megy nem kell erőltetni!


Amúgy megtudhatnánk hogy hány éves vagy?

2012. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
igen, a korod engem is érdekelne:D
2012. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
és a "kiszálltam az iskolapadból" az melyik iskolát jelöli? mármint milyen végzettség
2012. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!