Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

attól hogy bme-t végeztem nem kellek jobban a nöknek. Nem fogják azt mondani, hogy hűha, bme-t végzett. NEM.


van lakásom mint mondtam, elég jok a lakokörülményeim, aztán mégsem tapad rám emiatt egy nö sem.

2012. jún. 19. 19:15
 42/74 A kérdező kommentje:
akikröl te beszéltél, azok megtanultak csajozni az idö alatt, amikor én otthon stréberkedtem. Aztán mst ők szivnak, hogy nincs munkájuk vagy sza r a munkájuk, én meg szivok, hogy nem tudok csajozni. csak mivel a szex egy viszonylag elemi igény, ezért munkám sem lesz, mert nemm vagyok hajlando élni szex nélkül. UGy érzem ezt a genetikailag kodolt szükségletet nem lehet kiölni.
2012. jún. 19. 19:20
 43/74 anonim ***** válasza:

no, azért ne halj meg, mindig lehet változtatni:D


muszáj vagy elfogadni a helyzetet amiben vagy, mert ezen nem tudsz változtatni így. magadban lásd a hibát, mert ott van az egyetlen dolog, amin változtathatsz


tedd fel a kérdést: mit akarsz? a világ összes lányába beiktatnád a Te arcodat, hogy azt mint jóképű fogják fel?

nem fog menni


inkább építkezz abból amid van..

kezdjük a "szex nélkül nem akarok élni" felfogáson.. annyira nem elemi feltétel... 12 éves korában a legtöbb fiúban bekapcsol valami, és mégis a legtöbbje még kibírja vagy 5-6 évig.. és egy két bejegyzésed tényleg olyan, mint egy tinédzser nyafogása.. bocs..


csinálj naponta 100 felülést, 100 törzsemelést és 50-100 fekvőt.. 1 hónap alatt meglátszik az eredménye! úgyis jön a nyár, nem árt soha:) önbizalmat-elégedettséget is kölcsönöz, illetve a lányok is kedvelik:P


amúgy... nemtom Te milyen közegben mozogsz, de az általam ismert csajok 98%a utálja, ha feltűnően nyomulnak rájuk.. pl van egy ringyósabb ismerősöm, még ő is rosszul van tőle.. ha lazán meghívod egy italra már mehet, de ha keményen nyomulsz azt rühelli.. szóval.. amit leírtál smárolós az elég erőszakos.. sztem vedd egy picit vissza az iramot és máris jobb lesz:D

2012. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

a sportolással kapcsolatban egyetlen bibi, hogy EGYEDÜL KELL CSINÁLNOM, mint mindent. EGYEDÜL ÁLLANDOAN MINDENT.


kezdjek eljárni dolgozni, munka után sportoljak, egy fél évig tuti semmi nőm nem lesz.CSAK AZ EGYEDÜLLÉT.

2012. jún. 19. 21:01
 45/74 anonim ***** válasza:

nem eljárni sportolni

otthon szánj rá 30 percet mondjuk vacsora vagy fürdés előtt

csak annyit, amit mondtam;100 felülő, 100 hát, 50 fekvő.. ahogy leírtad, fogynod nem kell, erősíteni meg nővel.. háát..:D a fekvő úgyis egyszemélyes "sport"


munkahelyen is lehet nőzni.. de nem kalandozni!

építs hosszú távra... hidd el, egy barátnővel jól jársz.. viszont ott nem csak a szexre kell figyelni.. de nem is kell állandóan technikázni..

érted:D

2012. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:

és ha nőzés, akkor légy türelmes!

az úgy nem megy, ha mostazonnalakarod, és addig nem kezdesz bele semmibe, amíg nem lesz nőd

2012. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

pedig pontosan ez lesz.

amig nicns nő, addig nem fogok csinálni semmit.


elvégre csak egy nöröl van szó. egy nő, ha nem csinál semmit, ha csak otthon ül egész nap, akkor is dugna vele több ficko is.


bme-s végzettséggel szerinted a munkahelyen mennyi nő jósolható? a takaritó tán nö lesz...

2012. jún. 19. 21:11
 48/74 A kérdező kommentje:

csináltam a nőzés honapokig.


elöször csak husi csajokkal kavartam, akik nem is voltak szépek...szájtátva néztem, ahogy másokkal smárolnak perceken belül...pár honap mulva én is eljutottam arra a szintre, hogy csinos lányokkal smárolok perceken belül.


de a dugás az egy teljesen más dimenzió. kavarászni tét nélkül lehet, dugni már kevéssé. A dugástól egy hatalmas fal választ el. Ha mindennap járnék csajozni akkor se tudnék áttörni rajta.

2012. jún. 19. 21:13
 49/74 anonim ***** válasza:

de a nő is gondolkodik értsd meg! megérzi, hogy dugni akarsz, és nem adja:D


ezt nézd meg:D retardált, de igaza van:D

http://www.youtube.com/watch?v=kBJCFF6_HhI&feature=results_v..


ennyit a nők eszéről:D csak játszanak velünk


és úgy nem lépsz egyről a kettőre, ha nem vagy hajlandó változni

ha csak szexet akarsz, kénytelen vagy ku.rvázni érte... ha nőt akarsz, beszélgess vele..

2012. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:
én beszélgetek a nökkel, de elvárnám, hogy ő nyuljon a farkamhoz előbb! mert a joképü izmos fiukhoz igenis nyulkálnak a lányok. Nekik könnyebb.
2012. jún. 19. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!