Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
14/L vagyok nemsokára 15. 172 cm és jelenleg 77 kg. De nem vagyok dagadt, van egy kis hasam, de nem olyan vészes mások szerint. Az arcom elvileg különleges, ilyen baba arc kicsit. Viszont nagyon magányos vagyok, mostanába sorra értek a szerenccsétlensségek és nem tudom hogy mit tegyek. Mindenkinek van párja, nekem miért nincs? Pont abban az időszakban vagyok amikor kéne vki akinek megpihenek a vállán.. Hogy pasizzak be?
2011. febr. 24. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
képet a baba arcról!:P illetve egész alakos:D
2011. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Norb66 ***** válasza:
Kép esetleg? :)
2011. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia

én nekem se volt még párom...

15/F

2011. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

hát először had meséljek el 1 rövid sztorit:


haverom becsajozott fél év mulva eljutottak arra a szintre hogy "tovább lépnek" ettől haverom totál beparázott tőlünk kért tanácsot másik hülye haverom meg rávágta hogy "borotválkozz" (xD) és be is váll-t neki :D


tedd te is ugyan ezt:D

2011. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a kérdező borotválkozzon? xDD

ezt írta: "Hogy pasizzak be?"

2011. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

14 éves vagy. Érted? 14!:) Én 18 vagyok, de 14 évesen én még egyáltalán nem éreztem azt, hogy pont abban az időszakban lennék, amikor "kéne vki akinek megpihenek a vállán". Szerintem 14 éves korban (tudom, tudom, manapság nem ez a "divat") még nem feltétlenül kell pasiznod ahhoz, hogy jól érezd magad. Én 15 évesen csókolóztam először, de igazából barátom 17 éves koromban volt először, és nem bántam meg, hogy eddig vártam (ez így elég érdekesen hangzik, mert ha belegondolsz, a 17 év még nem túl nagy kor, de mégis az emberbe mostanában már azt sulykolják, hogy vénlány, ha nem pasizik 13-14-15 évesen). Azt akarom ebből az egészből kihozni, hogy intelligens kiscsajnak tűnsz, ne akarj még minden áron barátot. Csak élvezd az életed, és minden jön majd magától. Azt sem mondom, hogy rossz az, ha valakinek ilyen idős korban barátja van - de szerintem az olyanokat, hogy "Mindenkinek van párja, nekem miért nincs?" felejtsd el.

A súlyodról annyit, hogy még alakulgatni fogsz, de 172 centihez a 77 kg sok. Apukám nekem mindig azt mondja, hogy az ideális súly a férfinál a centiből 100, a nőnél a centiből 105. Persze ez is változó, hiszen a pasiknál van, aki gyúr, stb., a nőknél pedig van, aki alapból soványka(stb.:)), de szerintem ez az alapszabály nagyon is megállja a helyét. Neked egy olyan 65-68 kg lenne a megfelelő (persze nem látok rólad képet, lehet, hogy csak a csontozatod nehéz, nem tudhatom). De azt ajánlom, hogy sportolj egy kicsit, az nem árthat.

Sok sikert, kislány!:)

2011. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

LOL :D 15/F Nekem már volt párbarátom csak hát... Sosem illetem össze velük.

Ööö a borotválkozás nem tom hogy jön ide, de nem vagyok szörös szóval..:D

Am. kép nem megoldható sajna. Nem akarom h bárki felismerjen véletlenül.

2011. febr. 24. 20:41
 8/16 Norb66 ***** válasza:
Akkor az arcod ne legyen benne, és csináld meztelenül :) Vegyél fel valami olyan ruhát amit nem szoktál hordani.
2011. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem merem megkockáztatni. :) Gáz lenne nagyon ha felismernének. :/
2011. febr. 24. 21:04
 10/16 A kérdező kommentje:

am 81%os Hosszú válaszosnak:

Igen tudom, hogy fiatal vagyok, de tavaj volt már komoly barátom nagyon jó volt, de aztán szétmentünk. Kicsit más vagyok mint a többiek, őrült, de mégsem hülye. Vagy nem tudom, hogy mondjam. 68 kg nem lehetek soha:/ Nehéz a csontozatom + lovagolok ezért izom is van rajtam csak nem a hasamon :///

2011. febr. 24. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!