Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
14/L vagyok nemsokára 15. 172 cm és jelenleg 77 kg. De nem vagyok dagadt, van egy kis hasam, de nem olyan vészes mások szerint. Az arcom elvileg különleges, ilyen baba arc kicsit. Viszont nagyon magányos vagyok, mostanába sorra értek a szerenccsétlensségek és nem tudom hogy mit tegyek. Mindenkinek van párja, nekem miért nincs? Pont abban az időszakban vagyok amikor kéne vki akinek megpihenek a vállán.. Hogy pasizzak be?
2011. febr. 24. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem nem kell aggódnod , hisz tutira mihamarabb össze ismerkedsz váratlan helyzetből egy olyan fiúval aki neked szimpi lesz , az meg hogy van hasad..szerintem az egy fiút sem zavar egyrészt aranyos szerintem ha van egy kis hasija a lánynak másrészt, mellette sportolsz szóval nem otthon a tv előtt ülsz 24 órán át egy zacskó csipszel a kezedben..:D és ez máris egy jó kiemelkedő dolog..:) igazság szerint nekem sincs barátnőm , és mondhatni néha nekem is eszembe jár, hogy de jó is lenne egy lány mellém aki akármikor átölelhetném ,meg puszilgathatnám stb.. szóval akivel együtt lennék és szeretném.. de nem búslakodom hisz kitudja mikor akadok bele abba a lányba akivel szimpatizálok , pedig sajnos vagy nem sajnos hisz a bukásokból tanulunk , nekem is volt 1-2 érdekesebb ismerkedésem legfőképp..:')

2011. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15f*
2011. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Vegyél mosómedvét!
2011. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 István:) válasza:

Szia

15/F éves fiu vagyok hát nekem se volt még csajom és nem is nagyon kellene szerintem, deez csak az én véleményem ráérsz késöbb is pasizni.

:)

2011. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogy pasizz be? Sehogy. Majd jön magától,amikor jónak látja,nem kell eröltetni,abból vannak az egy hetes "kapcsolatok"...

16/l

2011. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Aztapaszta :OOO Most a 72 kiló miatt vagyok kiakadva... Bár már kapcsolatban élek :))) Olyan vicces visszaolvasni a kérdéseimet!
2011. dec. 13. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!