Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy azt nem kell erőltetni! xD


Béna vagy, lúzer vagy és csak dugni akarsz. A nők ezt levágják hamar. Mi a f@szon csodálkozol?!

2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%

az egeszet elolvasva azt kovetkeztetem ogy csak 1 ujabb nyafogos pistike vagy, aki csak kifogasokat talal ahelyett sarkara allna es ferfikent viselkedne

a lanyok is ugyanezt lassak, azert nem kellesz senkinek

2012. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:
béna? mert 1 percen belül smárolok lányokkal? Meg luzer, mert oda merek menni akkor is, ha 5 béna fickó ólálkodik a lány körül? Látszik mekkora tudatlan vagy. A nők elmennek csak dugni fiukkal, ez csak mese, hogy menekülnek attól, aki csak dugni akar.
2012. jún. 19. 15:15
 14/74 anonim ***** válasza:
Es amig ilyen a hozzaallasod,nem is fogsz,sajnalom.Tedd mar felre a negativ szemleletet es viselkedj ugy,mint aki lesz*rja.Csak lazan,magabiztosan es elobb utobb be fog jonni.Ja es alap: ne csak szexre akarj lanyokat,messzirol kiszagolnak oszt annyi.
2012. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

hónapokig csajoztam ugy, mint egy állat.


de tényleg durván.


pl elmesélek egyet:


üres tánctér, egyetlen lány sétál keresztül


utánafutok, szia hogy vagy?


háát, ő megy megkeresni barátait, de visszajön


nem fogsz visszajönni


de visszafog


ha smárolunk akkor elmehetsz


smárolunk


otthagyom


késöbb meg ott áll a hátam mögött, és szól: na mivan már le se sza rsz?


az este vége az lett, hogy felrángattam a lakásomra, de nem volt az a tipikus DUGÁSLESZ szitu. eleve nem akart tölem sexet. NEm is tudom akkor mért smároltunk, meg miért nyulkáltam a melltartojában, bugyijában.

2012. jún. 19. 15:17
 16/74 anonim ***** válasza:
76%
Hehe,ha 1 percen belul smarolsz es megsem dugnak veled,akkor tenyleg a legnagyobb luzer vagy ocsem :)) Pontozzatok le,mit banom en,de jot rohogtem,thanks !
2012. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj ez sajnos ilyen. Míg valakinek az élet ferrárit osztott, addig van sok ember akinek még trabantra se telik.


Valakik naponta dugnak, valakik soha az egész életükben.


Ezt el kell fogadni mert tenni ellene nem tudsz. Láthatod a saját példáidon, hogy hiába is próbálsz tenni ellene elutasítanak. Ez a jövőben se fog megváltozni sajnos.

2012. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
vagy csak irigykedsz, mert neked még ennyi se jön össze
2012. jún. 19. 15:19
 19/74 anonim ***** válasza:

1.Eroszakkal smaroltad le...vagy:

2.Eroszakkal vitted a lakasodra "felrangattam"...vagy:

3.Tenyleg bena luzer vagy...

2012. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:

a kigyurt állat alfahimek eröszakosan bánnak a nökkel, akiket ez egy cseppet sem zavar, mégis dugnak velük


ja nyilván kényszerités, ha kb egész este velem volt a lány.

2012. jún. 19. 15:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!