Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
tudod mit? legyen munkád, szerezz pénzt, és itasd le a csajokat... úgy mindenki kapható...
2012. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:
azt mondjuk nem értem, hogy neked miért nincs értékelésed, te vagy tán a moderátor?
2012. jún. 19. 21:33
 53/74 A kérdező kommentje:
nincs motiváciom az élethez nők nélkül.
2012. jún. 19. 21:33
 54/74 anonim ***** válasza:

legyen az a motiváció, hogy ha sikerül fejlesztened magad, szerezhetsz nőt:D


engem szóban kell értékelni:D mennyire értékelsz?:D

2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
nem. Ez méltatlan és elfogadhatalan számomra, hogy jelen külsöm nem elegendő, hogy egy nő keféljen velem. EZ NEM ELFOGADHATATLAN! Nem vagyok hajlando ismét éveket várni hogy legyen nőm, és akkor is csak egy. mert ez volt a tendencia. 4 év nő nélkül aztán 3,5 év nő nélkül
2012. jún. 19. 21:36
 56/74 anonim ***** válasza:

elírtad, de értem:D


de könnyen leszólítod őket.. vagyis csak türelem kell...

vagyis... leszólítasz egy neked tetsző csajt, akár a smárolós technikával, vagy bárhogy, dumáltok, és elkéred a számát, elérhetőségét stb... elhívod randizni.. kétszer.. háromszor... (állítólag van egy 3as szabály, hogy a 3. randi előtt semmiképp nem megy fel).. felhívod randi után szépen magadhoz, és ha felmegy, akkor nincs apelláta:) várni kell vagy 1-2 hetet, de aztán összejöttök és állandóan kéznél lesz..


most mondd, hogy nem kifizetődő várni és belefektetni egy csöpp energiát:D


nos, hanyasra értékelsz?:D ez lemaradt:D amúgy velem írogatsz már 2 óta stabilan:D

2012. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

3adik randiig el se jutok. Sokszor még elsőig sem.


meg már jött fel ide csaj többször, de nem dugás céllal.


lehet hogy veled akarnak dugni, és elfogadják hogy felhivod öket, de nekem tudják, hogy NEM akarnak dugni, ezért a laskásrahivás is egy tök más dolog. Mert eljön ide, igen, borozunk, aztán lelép mert mennie kell házibuliba. Ha azt mondom, hogy aludjon itt, akkor természetesen szó se lehet róla.

2012. jún. 19. 21:46
 58/74 A kérdező kommentje:

a nők, akik valoban találkozni akarnak velem, és öszintén, azok csunyák


volt már nő aki tetszett és találkozott is velem, de második randit nem élte meg a projekt. Még smárolni se akart a csaj, peidg buliban mikor megismertem, akkor buigyjába is benyultam.

2012. jún. 19. 21:47
 59/74 anonim ***** válasza:

érdekes... nemtom, biztos megvan az oka


viszont most fürdés közben eszembe jutott valami

léteznek szex-társkeresők:D vagyis ingyenes és csak szex:D mehet akár többel is, és akár összeszokott partner is lehet köztük:D végülis ez sztem neked való ilyen téren:D

2012. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:
ez nagy vicc. ingyen még randi sincs, nemhogy sex. A nők nincsenek rászorulva arra, hogy neten hirdessék a hátsó felüket...nonszensz. Az ilyen dolog minden formája prostitucio, ami meg nem ingyenes. INgyen szex nincs.
2012. jún. 19. 22:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!