Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Kiszálltam az iskolapadból, iskolaéveim nőmentes környezetben teltek. Utolso probálkozásként elkezdtem durván csajozni, szexig nem juttottak el a dolgok, bármennyire is voltam rámenős.


ma lett volna egy randin, a nő megmondta, hogy NINCS MIÉRT VELEM TALÁLKOZNIA, le is tiltotta a számom.


csunyább lányok akik találkoznának velem, a széparcuak, lehetnek bármennyire elhanyagoltak, még igy is annyira értékesek, hogy velem nem fognak foglalkozni.


és most itt ülök, nem tudom mihez kezdjek. Haverjaim sincsenek már meg.


egyszerüen nem tudom mit csináljak, hogy legyen csajom (=aki lefekszik velem legalább)


társkeresöröl se tudok összeszedni senkit


kimenjek az utcára kóvályogni megint egyedül, ahogy az évekig tettem? Esetleg mostmár szolitsak le lányokat? FElesleges, mivel tapasztalataim szerint NINCS MIÉRT SEXELNIÜK VELEM.


2012. jún. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

hallod, hogy lehetsz ilyen elégedetlenkedő?

az elmúlt 30 kommentben próbáltam rávilágítani dolgokra, tanácsot, ötletet adtam.. de mind lepereg rólad..

mit vársz? írjam azt, hogy "küldök egy ribit, 10 perc múlva ott lesz, már ki van fizetve, be van izzítva, neked csak bele kell dugnod a farkad" ?


mit vársz? mit akarsz? írd le!

2012. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:

mit várok?


elmegyek bulizni, kavarok egy növel és az este végén hazajön velem és dugunk.


vagy randizgatok vele és magától utalgat rá, hogy ő szeretne velem dugni.

2012. jún. 19. 22:22
 63/74 anonim ***** válasza:

akkor csináld úgy, hogy így legyen


csak rajtad áll...

2012. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
és ne nyafogj, hanem csináld...
2012. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:

csináltam.ÉS?


mondom eljutottam egy falig, amit egyszerüen nem lehet áttörni. a szexhez férfiasság kell. a kavaráshoz elég csak a bohockodás.

2012. jún. 19. 22:28
 66/74 anonim ***** válasza:

akkor várj ölbe tett kézzel.. ne töketlenkedj már:S

nyafinyafi... komolyan mondom.. azthittem azért írtál ide, hogy valami megoldást találj.. de úgylátszik csak panaszkodni


csajozni izom kell, de sportoláshoz meg csaj... hát.. 22es csapda... nemár...

2012. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

az a 22es csapdája, hogy most is vna pl egy lány, aki megmondta, hogy kavar velem, mert tetszem neki, aztán most is dumáltam vele telon, de nagyon gyenge volt a beszédem.


ahhoz, hogy hatékony legyen a kommunikáciom a nökkel, ahhoz megfelelö lelkiállapot kell.

2012. jún. 19. 22:48
 68/74 anonim ***** válasza:

nyafnyaf, akkor várd meg a megfelelő lelkiállapotot, vagy tudomisén..

ne fogd a körülményekre

2012. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:
a megfelelő lelkiállapot honapok alatt alakult ki nálam folyamatos csajozás miatt. Olyan szintü volt, hogy néha a csaj mondta, hogy találkozni akar velem, amikor beszéltünk telon. Most viszont megint béna vagyok, hiába csajozom. Pár hete még viszonlyag magabzitosan tudtam, hogy mit fogok mondani egy lánynak, aki BIRNI fogja amit mondok és erősen flörtölni fog velem.Ilyen szintöl estem le most vissza oda, hogy már az utcára is félek kimenni
2012. jún. 20. 13:56
 70/74 anonim ***** válasza:

hát barátom elég ramaty életed lehet, ha ennyire befolyásolja a hangulatodat az, hogy egy lotyó a dizsiben mit mond...

de szerintem ez az önsajnáltatás nem jön be túl sok mindenkinek, és egyébként teljes mértékben haszontalan..

2012. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!