Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? ( kép lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? ( kép lent)

Figyelt kérdés

Külső:

-szőke haj

-kék szem

-163 cm magas

-60 kg


Belső:


-alapvetően kedves vagyok

-megértő

-rendes

-félénk


FIÚK!járnátok egy ilyen lánnyal?

[link]


[link]


2010. dec. 10. 18:34
 71/107 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy:)
2010. dec. 10. 19:49
 72/107 anonim ***** válasza:
haver.. én nem benyalásként irtam.. hanem mert itt sok a madár és sokan azt hiszik hogyha már feldobnak egy kérdést komolyan ,képekkel,és valaki egy csöppnyi jót is mer írni ,ez benyalásnak számit.. igaz?! hát ilyen a gyakorikérdések tahó névtelen kisemberekből álló társasága.. ( tiszt. a kivételnek. ,de a legtöbb ilyen. )
2010. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy probléma van az ilyen leírásokkal... Érdekes mód mindenki kifejeti a hibáit, rossz szokásait! Márpedig az mindenkinek van.


Amúgy ennyi infó alapján simán.

2010. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:

Minden hónapban feltöltesz ide egy képet?

Vágattál már frufrut? Mert, ha jól emlékszem múltkor elég kritikusak voltak veled az emberek a nagy homlokod miatt. "Lófejű"

2010. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
19:59 linkeld már be azt a kérdést!:D
2010. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
2010. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
4-5 év múlva jó csajjá érsz szerintem.
2010. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
100%

ja és még annyit: tökmindegy, hányszázszor fogod még megkérdezni ugyanezt a kérdést, és hányféle fotót teszel fel, igaza van az előző kérdésedben adott válaszolónak:


"Fogadd el kiscsibe hogy nem vagy a világ legszebb nője.Mindenki az mondja hogy átlagos,vagy nem szép.Akkor meg?Ne hisztizz itt,mert te kérdezted,itt csak mindenki megmondja a véleményét.Mint az utolsó írta,lejjebb az egóval,és egy "jó" átlagos csaj leszel.Na lehet lepontozni!"

2010. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 A kérdező kommentje:

Azta k*rva...ennyi cs*cskát...már ne is haragudjatok...

nem vagy egos...ha az lennék :D ne mtennék fel képet..

1. nincs lófejem...jóhh..valóban szar volt az a haj..nem is hordom ugy.

2. nem mutogatni teszem fel a képeimet.

3. ha nem tetszik valami akkor meg ne irkáljatok itt baromságokat.

4. különben is ugy tudtam ez az oldal azért van kitalálva hogy az emberek segítsenek másoknak, tippeket adjanak, nem??? na ezt varrd össze öcsém !!!

2010. dec. 10. 20:19
 80/107 anonim ***** válasza:
100%
na itt húzhatod ki azt az állításod,miszerint "alapvetően kedves, megértő, rendes és félénk" vagy;) ha azok nincsenek ott, korrekt a leírás rólad.
2010. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!