Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? ( kép lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? ( kép lent)

Figyelt kérdés

Külső:

-szőke haj

-kék szem

-163 cm magas

-60 kg


Belső:


-alapvetően kedves vagyok

-megértő

-rendes

-félénk


FIÚK!járnátok egy ilyen lánnyal?

[link]


[link]


2010. dec. 10. 18:34
 81/107 A kérdező kommentje:

pfffff....

Jóó vannak még tulajdonságaim

-lobbanékony

- bunkó

...tudnám folytatni a rosszakat..! de nem kell szerintem...

Különbenis ennyiből nem fogtok megismerni engem, aki ismer az tudja, hogy nem vagyok ilyen.

Csak azokkal bánok igy akik ilyen baromságokat magyaráznak.

2010. dec. 10. 20:24
 82/107 anonim ***** válasza:
81%

"Azta k*rva...ennyi cs*cskát...már ne is haragudjatok.."


A kultúra kitört belőled:D

2010. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:

Ne mérgelődj ilyen miatt, tudod, hogy itt nagy eséllyel kaphatsz ilyen válaszokat is. :) Ne szállj velük vitába, felesleges, mert úgy még jobban rád szálnak és joggal. Inkább fogadd el mindenki véleményét, akiét meg sértőnek érzed azzal ne foglalkozz, ha úgy érzed, hogy nincs igazuk.

Szép vagy amúgy, de számomra hihetetlen a 60 kiló.:D Barátnőm 165 cm és 54 kg, de neki már pocakja van rendesen ekkora súllyal. :D Büszke lehetsz magadra. :)

2010. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
Csonka Csilla kérdése: Mi a véleményetek?
2010. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 A kérdező kommentje:

Ugye ????:P


Szerintem...ez az oldal nem arra van, hogy látatlanba mindenkibe belekössenek az emberbe.

És igenis igazam van!!!

Ez az oldal azért van, hogy segítsünk másnak!!!

És látszik, hogy különbözök tőletek! ;)

Mert ti csak azért irkáltok, hogy másokat kritizáljatok!

Tömeg lányok/fiúk vagytok:D

Szval sztem be lehet k*ssolni:D

2010. dec. 10. 20:31
 86/107 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ!!!:)
2010. dec. 10. 20:32
 87/107 anonim ***** válasza:
ma 19:39-l értek egyet. Bár, azóta olvastam a kommentjeidet, és változott egy kicsit a véleményem, nem épp jó irányba. :D Átlagos vagy, és fura a fejformád. Kedves, megértő, rendes, bunkó? Ez, hogy jön össze? :D
2010. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy a kommentjeimből fura vagyok...és másnak látsz a leirtak alapján.

Nem ilyen vagyok, csak akkor ha a sok idióta..keresi a másikban a hibát..:D

2010. dec. 10. 20:34
 89/107 anonim ***** válasza:

"Szerintem...ez az oldal nem arra van, hogy látatlanba mindenkibe belekössenek az emberbe."

Látatlanba? Te nagyonh.lye,most raktál ki magadról képeket,miről beszélsz?


"És látszik, hogy különbözök tőletek! ;)

Mert ti csak azért irkáltok, hogy másokat kritizáljatok!

Tömeg lányok/fiúk vagytok:D"

Különbözöl tőlünk? Hát nyilván,mivel mi nem vagyunk olyan ostobák,mint Te,szívem. Vegyél vissza a hangnemből,Te sem vagy jobb itt senkinél,hidd el.Sőt,mások legalább kulturáltak:)


"Szval sztem be lehet k*ssolni:D"

Hm. Hogy is állunk? Ja igen,Te vagy a KÉRDEZŐ,aki kérdez,mi pedig a VÁLASZOLÓK,akik válaszolnak.Kinek is kéne bekussolni?:)


Ide figyelj,ha valami nem tetszik,nem kell ostoba hazugságokat kiírnod.Véleményt kértél,olyat kaptál,ami nem tetszik,erre bunkózol? Minden egyes hozzászólásoddal megcáfoltad az eredetileg leírt tulajdonságaidat,és ezt csak Te nem veszed észre.


Visszatérve a kérdésre,mindettől eltekintve fogok válaszolni. Megmondom őszintén,szerintem szép vagy,és még aranyosnak is tűnsz.Nem foglak gyerekes módon leszólni,pedig egy-két hozzászólásod alapján igazán megérdemelnéd,de Te a képről kérdeztél,én pedig válaszoltam.

Javaslom,hogy változtass a stílusodon,mert nagyon irritáló:)

Na további szép napot. 19/L

2010. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 A kérdező kommentje:

Ez nagyon nem érdekel :)



azért kösz a választ..

2010. dec. 10. 20:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!