Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlreagálom vagy tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy tényleg nem volt szép húzás a pasitól?

Figyelt kérdés
Elhívott kajálni. Ertem jött, elvitt egy szép tóhoz, akkor megkérdezte éhes vagyok-e? Mivel még randi elején voltunk mondtam neki, hogy később. Aztán 2 óra múlva se vitt enni. Végül hazavitt de nem kapott csókot.
ma 15:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%
Te beteg vagy kérdező
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%

Így az jön le, hogy téged az ingyen zabálás érdekelt inkább.

Megkérdezte, mondtad hogy később. Akkor miért nem szóltál neki, amikor eljött a te "későd"?

Én nem szoktam kellemetlenül érezni magam. "Mostanra már kicsit megéheztem. Beülhetnenk valahová."

ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező tudja, h ő baxta el, erre most kitalál mindent -, hogy biztos úgyis csak dugni akart a pasi-, hogy magát nyugtassa.
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
7%

"Te fogyatékos vagy? Igen, nyilván azért kérdezte meg mára legelején, hogy éhes-e már a "hercegnő", mert esze agaban se volt vacsorázni..."



Bízott a nemleges válaszban, vagy ha igent mond a kérdező, akkor jön az, hogy oké, beszélgessünk még egy kicsit, aztán megyünk. Aztán soha nem mennek. Meg eleve nem azt kérdezzük első randin, hogy éhes vagy, hanem hogy akkor indulhatunk enni? Vannak bőven igénytelen nők, nem baj, az ilyen pasiknak pont jó lesz.

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"Bízott a nemleges válaszban"


Persze, megkérdezem, hogy hátha nemet mond, logikus.

Hát te még a kérdezőnél is idiótább vagy!

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogjátok ezt megmagyarázni a kérdezőnek, akkor sem ha igazatok van. Szerintem amúgy neki nem is jött be annyira a srác, inkább az elszalasztott ingyen kaja vagy csak úgy általában a mi lehetett volna az amit hiányol, szó sincsen itt arról, hogy a faszi "elrontotta". Mondta volna ezt magától is, ha bejött volna neki és nem lett volna a fejében a kis hang, hogy ő bizony ennél jobbat érdemel. Én sajnálom ezt a srácot, kb az idejét pazarolta mert nemhogy a randin nem volt semmi, hanem már az elejétől is veszett ügy volt már az egész.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%

26: Én inkább azt mondanám, a kérdező az a típus lehet, aki gondolatolvasást vár el, és ha a másik a legcsekélyebb mértékben is nem úgy cselekszik, akkor vérig sértődik, és a személye elleni támadásnak fogja fel:-)

Kérdező, elhalasztattad vele a kaját, neked kellett volna jelezni! A pasinak szerintem mindegy volt a program, úgy volt vele, ha nem vagy éhes, nem baj, de így is, úgy is ismerkedtek.

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom kérdező hogy te nem vagy százas. Döbbenet hogy ennyire nem meg a kommunikáció. Nyisd ki a szád és mondd ha akarsz valamit.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, annyi tízezresem lenne ahányszor nőket kajálni vittem akkor házat építek. De aki azt mondta nem akar enni azt nem vittem. Na ezt add össze!

Nem vert át senki, kajálni akart vinni és meg is kérdezte. Te utasítottad vissza. Talán akkor jelezni kellett volna, hogy valahogy megéheztél, mégis megennél valamit. Hidd el, hogy ezt minden férfi elfogadja. Ha esetleg nem akkor lehet háborogni. Tök korrektül viselkedett veled, szerintem úgy vette, hogy elsőre nem akarod elfogadni nehogy "tartozz" egy szívességel.. Sok nő nem fogad el semmit az első randin ha nem biztos a folytatásban, hogy ne mondhassa a pasi, hogy az ingyen kaja, pia jó volt neki de nem kér belőlem? Szóval semmi baj nem volt azzal amit tett. Neked is van szád nem csak neki.


24es..neked van ilyen jövőbe látó üveggömböd? Te pontosan tudod mi lett volna ha? Írd már ki a nyertes lottó számokat. Köszi

ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ő elhívott enni, kérdezte is, hogy szeretnél-e enni valamit, mire te elutasítottad és később se hoztad fel, hogy most már ehetnétek valamit. Ha szeretnél valamit, nyisd ki a szádat, más nem fog a gondolataidban olvasni. Szegény férfi teljesen normálisan viselkedett, te játszmáztál vele. Jobb is, hogy így alakult, megmenekült egy őrült nőtől.
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!