Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez bunkó húzás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkó húzás lenne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki akar velem találkozni. Azt mondtam, hogy pénteken lesz egy koncert ahova megyek és hogy akkor oda jöhetne ha van kedve. A csaj szerintem többet akar tőlem mint barátság és arra gondoltam, hogy valamelyik havercsajt megkérem vagy koncert előtt felszedek valami ribit akivel kézen fogva sétálok és majd szájrapuszizok vele meg ilyenek és akkor a csaj leszáll rólam.


Szerintetek bunkó húzás lenne?

14/f vagyok.


2014. aug. 24. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az..olyan nehéz lenne megmondani hogy te nem akarsz többet?
2014. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, nehogy ilyeneket csinálj

inkább csak mondd meg neki, hogy te nem akarsz többet és kész

nem kell színjáték és hazugságok, normálisan el lehet mondani úgy az igazat, hogy őt se bántod meg és te se csinálsz hülyeségeket

2014. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 24. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak bunkóság, hanem gerinctelenség is. Állj elé és mondd a szemébe, hogy semmit nem akarsz tőle és azt is udvariasan.
2014. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben.
2014. aug. 24. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy ellenkező esetben neked ez hogy esne..aztán úgy csináld ahogy szeretnéd hogy veled bánjanak
2014. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért akarod lerázni?és ha nem akarod hogy a csajod legyen ilyen qrva nehéz megmondani hogy nem vagy az esetem ezért legfeljebb barátok legyünk?? és ha ezt megcsinálod az a szegény csaj 1 hét múlva ide rak egy kérdést fel hogy:Szerintetek minden fiú ezt fogja velem csinálni? és akkor én nyugtassam őt is b*szki? na meg azon se csodálkozz ha utána jegelned kell 3 napig odalenn
2014. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!