Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyáva vagy csak bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagy csak bunkó?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal facebookon, jól elvagyunk, 3szor találkoztunk is már, de valamiért nehezen jönnek össze a találkák, így nem alakul köztünk a dolog. Láttuk egymást tegnap. A haverjaival volt, én pedig egyedül. Oda tudott volna jönni, akár csak egy köszönés erejéig, de rám sem nézett. Mikor hazáértem, felléptem facebookra, és rögtön írt, h milyen jól néztem ki ma... Ez most gyávaságra utal? Mert elég bunkónak tűnt, h rám se nézett (de ezek szerint mégis látott). Bunkó vagy csak nem mert odajönni hozzám? Az is eszembe jutott, h a haverjai miatt nem jött oda, de biztos nem szégyell, mert az egyik haverjának aki ott volt vele, tudom h eléggé bejövök (ő is tudja,h beszélgetek ezzel a sráccal). Szóval?

20/L


2014. márc. 31. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél.
2014. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg fél vagy nem tudja kezelni a különböző társaságokat összemosva pl. én se tok egyszerre a haverjaimmal meg anyámmal lenni.
2014. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Beszélgetek egy sráccal facebookon, jól elvagyunk...."


Akkor miért nem kérdezed meg tőle?

2014. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves a srác,? Kicsit félénknek tűnik, de kérdezd meg tőle h miért nem ment oda
2014. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!