Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni normális, kedves, nem bunkó, nem nagyképű férfiakkal?

Figyelt kérdés
25-30 közötti korosztály.
2013. dec. 12. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Edzőterem...:-)
2013. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hmmm.

Amit én tapasztaltam: Társkereső oldalak fizetősek vagy kihaltak vagy szimplán gyér, tehát ott nem. (meg amúgy is csomó jónak hirdető, de valójában egy paraszt típusú emberek vannak)

Utcán csak nem szólítgathatsz le mindenkit...

Marad az, hogy szórakozó hely (ahol 70%ba gyökerek lesznek) vagy baráti társaságból keresel valakit. (én inkább abba próbálkozom)


Mellesleg én meg pár barátaim kedvesek vagyunk, normálisak, néha lehet, hogy nagyképűek (de inkább csak viccből) 20-24 között és szűzek :))))))))))))))))))))))

2013. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag bárhol lehetne, ha valóban ez lenne a célközönség...
2013. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kiestem :(
2013. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noydra ***** válasza:

Itt mindenki az, akinek nincs barátnője.

Szóval ne aggódj, jó helyen vagy.

Irónia off...

2013. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyen oldalon már ismerkedtem, szóval, bocsi de nem.
2013. dec. 12. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden olyan helyen, ahol tudsz emberekkel találkozni. Csak add meg az esélyt! És lássák rajtad, hogy vevő vagy az ismerkedésre! Ne játszd meg az elérhetetlent, mert akkor tényleg elérhetetlen leszel és hagynak a fenébe!

Ha bármilyen szituációba kerülsz férfiakkal, beszélgess velük, legyél kedves és mosolygós és ha szimpatikusak vagytok egymásnak, cseréljetek elérhetőséget és onnantól már sínen van a dolog! A hülyeségeket meg el kell felejteni, mint azt, hogy "Nem ismerkedem itt, mert, ott, mert..." Sok nő sír amiatt, hogy nincs senkije, miközben ő maga tehet róla. Ne legyél ilyen és lesz hamar! A mai világban, a sok rideg, nagyképű és beképzelt nő között főnyeremény egy olyan hölgy, mint akit leírtam!

2013. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ilyen oldalon már ismerkedtem, szóval, bocsi de nem."


Most mit vársz? Olyan nem létezik ahol csak normális pasik/csajok vannak fenn...

Vagy megtalálod azt a keveset vagy nem.

Én szerintem azok a ritka emberek közé tartozom aki még normális, kedves, bár néha bunkó ha rossz napom van és olyannal fárasztanak amivel nem kéne, nagyképű is csak akkor vagyok ha egyszer az életbe van mire csak, hogy kicsit növeljenek az önértékelési problémáimon és végre kicsit élvezhessem, hogy nem engem taposnak végre.

Szóval teljesen mind 1, hogy fogsz keresgélni, gyökerek mindenhol vannak és már ők vannak többségbe, tanulj meg különbséget tenni és próbálkozz ahol tudsz, ennyi

2013. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nyilván ha te egy normális, kedves, nem bunkó, nem nagyképű nő lennél akkor lennének normális, kedves, nem bunkó, nem nagyképű férfi ismerőseid, de gyanítom, hogy nem így van...
2013. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom hogy a barátzónádban keresgélj, lesznek ott jó páran.
2013. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!