Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy fiúval, de SMS-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy fiúval, de SMS-ben szakított velem. Szerintetek elé állhatok, és megmondhatom neki, milyen bunkó és gyáva?

Figyelt kérdés

Már annyira gyáva, hogy nem tudja a képembe mondani azt, hogy már nem szeret! Ezért SMS-ben szakított velem! Hogy képzeli! Amint megint kell suliba menni biztos találkozom vele és megmondom neki milyen bunkó, és szemernyi bátorsági nincs, hogy megmondja az igazat: neki más lány tetszik. Ez olyan nehéz lenne?! Totál kiborultam, most olvastam nemrég az SMS-ét.

18/L


2012. ápr. 8. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod, mellesleg teljesen megértem a felháborodásod.
2012. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te teljes mértékben átérzed a kiakadásom. Nah, jövő héten szombaton lesz a születésnapja, és lesz egy házibuli; múlt hét kedden hívott meg. Azért sem megyek el. Nem is tudom, mi tetszett benne!
2012. ápr. 8. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elmehetnél büszkén, az új pasiddal. :)
2012. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hm, azt még össze kéne hozni :D Bár mondjuk van egy nagyon, de nagyon jó fiú barátom; felhívom holnap, megkérem, hogy egy buli erejéig jöjjön már el velem (tudom, hogy tetszek neki, olyan "tünetei" vannak :D). xD
2012. ápr. 8. 23:01
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha SMS-ben szakított, akkor a megfelelő válaszlépés, hogy a fészbúkon beállítod a családi állapotodat egyedülállóra!

Na ebből majd megtudja hol lakik a magyarok istene!

:D


Tényleg ilyenek vagytok a felnőttkor küszöbén?

:(

2012. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na akkor hajrá! És még biztosan jól is fogod érezni magad.
2012. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
23:02 : Tényleg, azt még nem állítottam át :D Elég gyáva, most lesz 18 a jövő héten; amikor megismertem aranyos, kedves, segítőkész volt. Már nem az, nem is tudom miért.
2012. ápr. 8. 23:06
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Milyen kérdés ez??

KÖTELEZŐ ELÉ ÁLLNOD:DD már csak a női nem büszkesége miatt!:)

16/L

2012. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A buliba meg tényleg menj el az új 'pasiddal'.;)))
2012. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és meddig voltatok együtt?
2012. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!