Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki már szakíto...

Van itt olyan, aki már szakított párjával a gyerek-téma miatt?

Figyelt kérdés

Léci írjátok le, pontosan mi volt a probléma(pl: te már akartál, ő még nem vagy fordítva, abortusz-kérdés volt e stb)

Szerettétek-e még a párotokat miután szakítottatok? Szóval rossz volt, mert hiányzott de ilyen nyomós érv miatt muszáj volt lépni?

Hány évesek voltatok akkor és találtatok azóta új párt?


2009. okt. 17. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, velem volt. Ő szakított velem (közösen beszéltük meg, nem volt veszekedés), mert ő szeretett volna gyermeket én viszont nem! Rossz volt, mert nagyon szerettem, de neki joga van a gyerekhez! Kicsit viszont igazságtalannak érzem, mivel az elejétől közöltem vele ezt. De hát tudom, hogy az érzelmek nem akkor jönnek, ha azt mondjuk, hanem amikor ők akarnak. Ő most meggondolta magát. 22 vagyok, ő 25. Most jelenleg nem keresek párt szándékosan mert sok a dolgom és majd jön ha akar, de még ki kell ezt hevernem. Jelentkező van.
2009. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után heverted ki? Mert abból, amit írtál én úgy érzem, még szerettétek egymást, mikor elváltatok. Nehéz valakit úgy otthagyni, hogy még szereted.Nem fordult meg benned, hátha ő volt az igazi és ha másképp csináljátok működött volna?
2009. okt. 17. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak 23 voltam ő meg 40 és én nem akartam még gyereket akkoriban. Mikor kiejtette a száján, megrémültem még a gondolatától is, most már tudom, hogy ez azért volt, mert nem is szerettem őt igazán. Most 32 vagyok a párom 40, és 35 hetes terhesen, boldogan, szerelmesen 9 éve, éretten várjuk az első babánkat! Örülök, hogy így döntöttem akkor, és szakítottam az illetővel!

2009. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok. Én mondhatni gyorsan kihevertem. Ezen azt értem, hogy sosem sírtam vagy valami. Mindig pozitívan álltam a dolgokhoz, lefoglaltam magam. Egy idő után kissé gyerekesen kezdett viselkedni, és nekem erőt adott, hogy én továbbra is normális vagyok, mivel ugye alapból rossznak réeztem magam mert nem akarom gyereket,de ez segített, hogy ne érezzem úgy. És rájöttem, hogy szereti akkor is lehet, ha épp nincs velem az illető! De azt elég sokáig tartott "kiheverni" hogy nem érezzem, hogy szerelmes vagyok belé. Naponta találkoztunk a munkánk miatt, ez nem tudom, hoyg segített-e vagy ellenkezőleg.
2009. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Terhes lettem, erre ő szakított mert korainak érezte. A sokktól még a mai napig nem tudok szabadulni, 1 éve voltunk már együtt, azóta nem talalkoztunk és csak 3x beszéltünk telefonon, 4 hét múlva születik meg a kisfiúnk és ő nem is kíváncsi rá, teljesen egyedül voltam az egész terhesség alatt, borzalmas volt.
2009. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ja, én 32 vagyok, ő pedig 43.
2009. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom, amit történt:(( kitartást és gratulálok a kisfiadhoz!
2009. okt. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!