Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy fiúval, de SMS-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy fiúval, de SMS-ben szakított velem. Szerintetek elé állhatok, és megmondhatom neki, milyen bunkó és gyáva?

Figyelt kérdés

Már annyira gyáva, hogy nem tudja a képembe mondani azt, hogy már nem szeret! Ezért SMS-ben szakított velem! Hogy képzeli! Amint megint kell suliba menni biztos találkozom vele és megmondom neki milyen bunkó, és szemernyi bátorsági nincs, hogy megmondja az igazat: neki más lány tetszik. Ez olyan nehéz lenne?! Totál kiborultam, most olvastam nemrég az SMS-ét.

18/L


2012. ápr. 8. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szakított(bunkó, gyáva módon), tudomásul vetted, lezártad. Esetleg még örömöt is okoznál neki azzal, hogy érezteted a sértettséged. Elmondaná másnak, igyekezne kellemetlen helyzetbe hozni, ami kedvezőtlenül befolyásolná a következő párkapcsolatod alakulását.

Nem tartom túl bölcs dolognak ezt "az én majd megmondom, én majd megmutatom neki" viselkedést.

Én nem szájkaratéznék. -Bár ahogy látom látom te már eldöntötted és csak a megerősítésre vársz.

23N

2012. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az évnyitón ismerkedtem meg vele, mert nem járunk egy osztályba, de egy tagozatra. Körülbelül 7 hónapig jártunk.
2012. ápr. 9. 16:13
 13/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt 13:20-nak akartam volna válaszolni :)
2012. ápr. 9. 16:20
 14/14 ReikaL válasza:
Ez a legundorítóbb vég szerintem. Engem facebook chaten dobott a pasim, miután már bemutattam a szüleimnek is, születésnapom előtt 1 nappal kidobott. Az ilyen gáyva férgek azt sem érdemlik meg, hogy újra hozzájuk szóljunk, egy 20 éves férfinak legyen annyi bőr a képén, hogy szembe néz velem... Mutasd csak meg neki, hogy ezerszer jobb csaj vagy, mint képzelte,és hogy fel tudsz állni. Akár el ismondhatod neki, hogy minek tartod, mert te szembe tudsz vele állni ;) sok sikert 20 L
2012. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!