Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlreagálom vagy tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy tényleg nem volt szép húzás a pasitól?

Figyelt kérdés
Elhívott kajálni. Ertem jött, elvitt egy szép tóhoz, akkor megkérdezte éhes vagyok-e? Mivel még randi elején voltunk mondtam neki, hogy később. Aztán 2 óra múlva se vitt enni. Végül hazavitt de nem kapott csókot.
ma 15:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

Most ez pont úgy hangzik, mintha csak a kaja miatt mentél volna. A végén meg ez a "bosszú", hogy nem kapott csókot... A zabálastól teszed függővé?

Szerintem te verted át őt, nem is a társasága érdekelt az első randin, hanem az ingyen zaba.

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem az ingyen zaba, a megbízhatóság.
ma 16:18
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Hú b+ az ilyen ostobaság vérlázító...óvd meg magadtól a srácot és inkább ne keresd.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy mit vártál, hogy majd 10 percenként azt kérdezgeti, hogy éhes vagy-e már?

Ott nem bírod kinyitni a szád, de ide meg feljössz szidni a háta mögött?

Szép kis barátnő lennél.


Amúgy meg nem értem. Azt mondod, eleve kajálni hívott el. Akkor minek mondtad neki, hogy majd később?

Meg gondolom azt meg se kérdezted, hogy ő már éhes-e, mert lehet direkt nem evett előtte.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Amikor kérdezte, hogy éhes vagy akkor miért nem mentél vele enni? Később miért nem mondtad, hogy az vagy? Honnan tudja, mi ő varázsló? Remélem rájön milyen taktikázós kényes, idétlen picha vagy és lepattint.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Elég meglepőek a válaszok! Micsoda sutyerák viselkedést tartanak sokan elfogadhatónak.

Esze ágában sem volt vacsorázni, csak a beetetés része volt. Olyan nincs, hogy elfelejti. Aki ezt első randin eljátsza, attól sok jóra ne számíts.

Meg mi az, hogy, éhes vagy-e? Nem azért megyünk randin kajálni, mert különben éhen halnánk. Nyilván tudja, hogy mi volt megbeszélve és pindurka ésszel feltételezhető, hogy a másik is így készül.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

"Esze ágában sem volt vacsorázni, csak a beetetés része volt."


Te fogyatékos vagy? Igen, nyilván azért kérdezte meg mára legelején, hogy éhes-e már a "hercegnő", mert esze agaban se volt vacsorázni...

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szerintem is amit az uccsó ír. Hogy beetetés volt. Első randi végén már csókolózni akart.

Csak szexet akarhatott. Amikor látta, hogy nem vagyok vevő erre (randi alatt is), akkor már nem volt olyan beszédes a randi alatt.

ma 17:23
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, a férfitöbbség nevében mondom: te egy nagyon ostoba idióta picsa vagy, isten mentse a pasikat az ilyen nőktől!
ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%
Randi előtt ehettél volna otthon.Első randin pedig normális dolog csókolózni.Ha egy kis esze van nem kezd veled.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!