Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen húzás egy lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen húzás egy lánytól?

Figyelt kérdés
Társkeresőn a következő: képcsere után tetszés, utána kért még két képet. Nem szólt semmit. Majd kérte a magasságomat. Mondom, 176 cm. Azt mondja az övé is ennyi, utána mondja örültem a szerencsének, további jó ismerkedést. Ilyen tipikus jogásznő feelingű lány volt 24 évesen. Ez gyakori? A magasság fontos?
2014. febr. 1. 23:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ilyenek a mai nők :P
2014. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a gondolat, hogy legalább elköszönt és nem hagyott ott egy szó nélkül.
2014. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, hogy nem jöttél össze vele. A jogász nők 95%-a ordas k u r v a.
2014. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy a diploma mögött nemcsak tudás, hanem empátia, és más egyéb is van. Remélem csak véletlen volt.
2014. febr. 2. 00:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Legtöbb nőnek számít a magasság. Főleg azoknak, akik szintén magasak. Most ott vagy 176 cm ő is, de felhúz mellé 5-10 centis magassarkút és a tokáját súrolod a hajaddal.
2014. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez tipikus példája annak, hogy a diploma még nem ad automatikusan jómodort, satöbbit.


Amúgy is az ilyen "jogászokat" érdemes messziről kerülni!


Ha a magasságod meg is felelt volna neki, biztos belekötött volna másba.

2014. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Túlságosan meg akartál neki felelni és lazán,kapásból teljesítetted a kéréseit,úgy,hogy nem ismert még meg eléggé,vagyis nála volt a kontroll,nem nálad.Csettintett te meg nyomattad neki.Ha meg ezt megérzik a nők,akkor koptatnak.


Szerintem legközelebb első körben poénra vedd a hasonló kéréseket 3 méter magas vagyok,csak ilyen gyúrós félmeztelen pózer képem van pl.

szóval az összes kérését kösd feltételekhez és nagyon ritkán teljesítsd,így fog nőni az érdeklődése,plusz látni fogja azt is,hogy nem lehet téged irányítani meg ugráltatni,te vagy itt a választó nem ő, nem függsz te az ő kénye kedvétől,bármikor találsz mást.És nemhogy gyakori az amit írsz ilyen netes játékban a nőknél,hanem alap.

Ami itt történt az legkevésbé sem a magasságodról szólt.


Egy egyszerű példa a sztoridra a korom.Nekem az a gyengém,mert a 20 körülüli csajokhoz öreg vagyok.Ismerkedtem egy lánnyal,kérdezte a korom,megírtam,kész vége is volt,bocs öreg vagy hozzám.Aztán fél évvel később kicsit rafináltabban más reggel ráírtam,elbeszélgettünk és olyanokat írtam neki,mikor jött a kor tesztjével,hogy 200 vagyok,meg 100 stb hülyeségeket,semmi konkrétumot.Aztán két hét duma után mintegy mellékesen beszéltem a koromról,meg arról,hogy ő milyen fiatalka hozzám-vagyis benne van a hiba véletlenül sem bennem-és egy fikarcnyit sem zavarta a korom,sőt még mentegetőzött is egy kicsit a kora miatt,hogy de ő milyen éretten gondolkodó a korához képest,találkoztunk is élőben.

2014. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Érdekes...
2014. febr. 2. 01:03
 9/15 Rékcsi ***** válasza:

Nekem magas vagy ha ez számít, a társkeresők meg szarok, engem is most küldtek el és eléggé magam alatt vagyok

L

2014. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehetünk mindenki esetei, viszont az becsülendő, hogy legalább elköszönt.

Nem minden nőnél fontos a magasság, de, ha valakinél igen, akkor azt tiszteletben kell tartani. Ez épp olyan dolog, hogy biztos Téged is zavar, ha egy lány magasabb/idősebb/testesebb/képzettebb/stb. mint Te.

2014. febr. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!