Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen húzás egy lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen húzás egy lánytól?

Figyelt kérdés
Társkeresőn a következő: képcsere után tetszés, utána kért még két képet. Nem szólt semmit. Majd kérte a magasságomat. Mondom, 176 cm. Azt mondja az övé is ennyi, utána mondja örültem a szerencsének, további jó ismerkedést. Ilyen tipikus jogásznő feelingű lány volt 24 évesen. Ez gyakori? A magasság fontos?
2014. febr. 1. 23:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami sarkalatos pontja a másik ember külsejében. Neki ez volt az. Lehet, hogy egy másik lánynak az lesz a baja, hogy milyen színű a szemed, vagy hogy milyen a frizurád. Ez a netes társkeresők legnagyobb hibája - a személyiség varázsát költői véna nélkül nagyon nehéz kifejezni pár sorban. Itt mindenkinek a külső számít, és csak utána az, hogy milyen is a kép mögött az ember.
2014. febr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

"A jogász nők 95%-a ordas k u r v a."


Ott a pont !

2014. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az nem zavar ha képzettebb, a legtöbb szakmunkás pasi tanárnő, jogásznő, orvosnő stb párja van. Tehát ez nem zavarna, főleg, hogy én is egyetemet végeztem, tehát nem képzettebb nálam. A lánynak, aki írta, hogy maga alatt van meg üzenem, hogy ne legyen, gondoljon csak bele a fiúk helyébe, akik naponta kapnak x számú elutasítást, ha becsülettel próbálkoznak a lányoknál. Mégsincs idő az összeroskadásra, menni kell tovább. Egy elutasítás meg olyan, mint letört volna a körmöd, majd ha mind a 20 egymás után letörik, akkor lehet kicsit mufurckodni, addig nem.
2014. febr. 2. 10:12
 14/15 A kérdező kommentje:
Tamara-Adom!
2014. febr. 2. 10:13
 15/15 anonim ***** válasza:

Van akinek fontos igen. Én magam 175 centi vagyok és fontos volt hogy ne egy öcsike feelingű sráccal jöjjek össze.


Van nő akinek a kigyúrt pénzes pasi kell, nos nekem meg magas kellett. És sok más lánynak is. Amúgy én is társkeresőn ismertem meg. Házasok is vagyunk már.


Szerintem semmi bunkót nem mondott a lány, és teljesen normálisan zárta le a dolgot.


Az mennyivel lett volna jobb, ha még hülyít pár hétig, aztán benyögi hogy jaa nem jöhetünk össze mert engem zavar a magasságod? Így volt tiszta. n/28

2014. febr. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!