Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőmmel megnézzük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel megnézzük a Titanic-ot. Szerintetek ez nagyon szemét húzás lenne?

Figyelt kérdés
Amikor megjön a pizza és elkezdjük enni a pizzát, akkor elspoilerezném neki, hogy a végén el fog süllyedni a Titanic.

aug. 30. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Kösz b+, én még nem láttam, erre it elspoilerezed nekem is! Gyanútlanul rákattintok egy kérdésre, erre ilyet olvasok?? Miiért nem raktad ki, hogy SPOILEEEER!!!!! Mindegy, gondolom Leo meg a vörös csaj biztos összeházasodnak, mert hát a főszereplők mindig megmenekülnek. :)
aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Mond el azt is hogy először nem jéghegynek ment neki hanem német tengeralattjáró torpedózta meg. A torpedótól irányithatatlan lett és nekiment a jéghegynek.
aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
😂😂😂 van ember, aki nem tudja, hogy elsüllyedt? Mi ebben a spoiler? Ráadásul a film is ezeréves 😊
aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Loryx ***** válasza:
49%
Jaj istenem,jaj
aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Azt is áruld el neki hogy a pizzán az a fehér az nem majonéz hanem...
aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
99es film.. jo kis hugyos gyerekek lehettek .
aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

#3

Elnézést kívánunk, hogy az irón népet képviseljük és iróniában lakunk!

aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk az se igaz hogy elsüllyedt mert kellett a hajó a Titanic 2-höz.
aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

#8

Így van! Valójában a Titanic egy Leonardo DiCapriot lejáratni kívánó propagandafilm, melyben szeretnék elhitetni a nézővel, hogy meghalt! A háttérhatalom készítette azért, hogy sose kaphasson csóri Oscart. Nem jött nekik össze!!!

aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
A titanic elsüllyed? Engem átvertek. Nekem az a verzió van meg, hogy befut New Yorkba.
aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!