Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
42%

#78

Szerencsére nem ilyen körökben mozgok, nekem nem való a bezártság se a főnök parancsolgatása és a nekik való megalázkodás mert féltem a kis munkámat és kinyalom érte a valagát is miközben elküld melegebb éghajlatra. Inkább a magam ura vagyok és magamnak keresem a pénzt nem másnak.

Ezt úgy adod elő mintha valami húha de nagy dolog lenne, ha megvan a szükséges végzettsége és az akarata, hogy márpedig ő ide akar menni dolgozni akkor megtesz mindent és meg fog felelni az adott elvárásoknak,követelményeknek. Alig van értékelhető nyelvtudás az országban? Hol élsz te már ne is haragudj.. vagy csak én mozgok olyan körökben, hogy anyanyelvi szinten beszélik az angolt, németet? Bár mondjuk lehet valami kínai multi ez ahova a saját halandzsa nyelvük kell, akkor egyetértek olyanból biztosan kevés van.

2023. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
76%
Ember. Netto 500 ezer, ma semmi! Ők a középosztály....de elnezve az arakat, inkább a szegénység felé hajlanak a dolgok...
2023. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
86%
#81-es az a lenyeg akkor, hogy tokeletesen elegedett vagy az eleteddel.
2023. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
100%
"Hol élsz te már ne is haragudj.. vagy csak én mozgok olyan körökben, hogy anyanyelvi szinten beszélik az angolt, németet?" - ahhoz képest, hogy a te köreidben 3 nyelvet is anyanyelvi szinten beszélnek az emberek, mégis nagyon elérhetetlennek tűnik az az 500 ezer. :D
2023. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
36%
Ezek a tetyó polcfeltöltő nénik ilyen jól keresnek..wooow:)))
2023. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim válasza:
100%
Úgy bírom, hogy egy csomó ember nem jól használja az ékezeteket és így rendkívül bugyuta hatást kelt a mondanivalójuk. De ami a legrosszabb , hogy már én is eltanultam egy ragadós rossz szokás.
2023. jan. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tufják kikapcsolni, vagy mással kikapcsoltatni a javaslatokat a telóban és adja a hülye nem oda illő szavakat, mint javaslatot.
2023. jan. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!