Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
0%

20

Olvastam, ne aggódj és leírtam a lényeget, ami látom megint nem tetszik, mert igazság vagy csak gazságos tény;)

2023. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
95%

"szép kis családtag" vagy tehát"

Ha egész életedben pár heti rendszerességgel folyna belőled vér, szenvednél a szex hiányától olyan szinten, hogy véred magad a földhöz, de nem dughatnál, akkor nem lenne jobb megoldás, ha nem kell ezt átélned? Főleg úgy, hogy a macskák és úgy általában a legtöbb állat számára a szex nem az örömszerzésről szól.

Szerintem kettőnk közül nem én vagyok szánalmas.

Mint írtam, nagyon nem egymást keresnénk nem csak ennyi téma van egy randin. Sőt, a ki, mit dolgozik általában egy pár mondatos marginális dolog. Ugyanakkor ennyiből üvölt, hogy te és én soha a büdös életben nem lennénk együtt, mert összeférhetetlen pár alap érték és norma. Nem szuper, hogy ez 8 mondatból kiderül?

2023. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
100%

21, de akkor már össze vagyunk költözve, összeköltözés után vagyunk.

A randikon nem firtatja senki;

Csak amikor már elhatároztuk magunkat egymás mellett, és össze vagyunk költözve; össze vagyunk cuccolvabútorozva.

2023. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
7%

22

Megcsonkítasz egy állatot természetes mivoltából tudatosan, hogy a kedved szerint éljen uralkodásod alatt...ezt nevezik szadistának.


Nem tudom, miért hiszed-akarod, hogy én bármit szeretnék tőled, amikor elején leírtam bevallásod kapcsán...én semmit sem írtam-mondtam bevallásként, így ott állnál, mint kutyatermék a fűben...állj már le, nem hívlak sehova:)


23

Ez ilyen lóba vissza a citromot próbálkozás:)))

2023. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
93%
Hát a pénz pedig igenis fontos. Miután fél kg kenyér 1000 Ft. Tegnap sütöttem pizzát, a paradicsom szósz 700 ftba került. A sajt 1200 ftba, liszt is kellett az volt 700 ft, igaz, teljes kiörlésű. És akkor még a feltétet meg se vettem.
2023. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
94%
Örökölt. És?? Ha már így alakult, jó neki. Más csak adósságot örököl. Te kapnál így házat, autót, nem tartanád meg??
2023. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a munka az munka van amelyik jol termel de unalmas nincs mit beszélni róla és rengeteg unalmas munka van így fölösleges erre hivatkozni " hát akkor miről beszélű?ünk?"

Hat nem arrol hogy ki kivel ugrott ossze vagy kit beszelt ki a munkahelyen ... ha erre van igenye valakinek az regen gaz ..


A munkát a nő elsődlegesen mindig is a becslés miatt kérdezte hogy tudja kb milyen anyagi szinten lehetsz , a többi az csak rizsa .

2023. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
94%

24, te nem vagy kerek karika ugye? :)

A kutya nem akar veled összejönni. A lényeg a szituáció volt.

A kérdező alap szituációs játéka szerint, nem beszélünk első randin (nem, nem mi ketten, hanem úgy általában) az anyagiakról, munkáról, lakóhelyről, semmiről, ami személyes. Ami szerinted rendben van. Erre írtam, hogy nem jobb úgy, ha 8 egyszerű mondatból ami rólad szól (vagy rólam, vagy Kis Giziről, vontakozztass el kérlek a személytől és a lényeget próbáld megérteni) egyből kiderül, hogy nem egymást keresitek, mint beszélgetni az időjárásról, filmekről, bármiről órákat, direkt kerülve a lényeges témákat?

2023. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel a pár mondattal minden egészséges gondolkodásmódú nőnél elvágod magad. Hát világos, hogy gondjaid vannak az ismerkedéssel, valami nagyon fusztrál. Én nem akarok fusztált pasival ismerkedni. Lehetőleg minél harmonikusabb életszakaszban levő férfivel szeretnék ismerkedni, aki kész szeretni valakit. Szereti a munkáját, felvillanyozó szabadidős tevékenységeknek hódol és kellemes élete van. Miért ne lehetne érdeklődni arról, amivel feltehetően minimum napi 8 órában foglalkozol? Hogy ismerjünk meg, ha az életednek egy tök jelentős részét kitevő tevékenységről nem akarsz beszélni. Rejtegetsz információkat. Nem az lenne a lényeg, hogy beszélünk magunkról és az által tud dönteni mindkét fél, hogy kell-e neki a másik?


KÉRDEZED randi ELŐTT, hogy 'Figyelj, te szeretnél a foglalkozásomról, anyagi helyzetemről kérdezni az első randin, szeretnéd tudni hogy az anyámmal élek-e (stb...)? Ha Azt mondja, hogy igen, már szakíthatod is meg a kapcsolatot, nem kell neked fenyegetőzni, hogy majd a randim mi lesz, ha ejnyebejnye rosszul viselkedik :D

Nevetséges.

2023. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
79%
Ha kilövöd az összes olyan témát, amiből az anyagi helyzeted levonható, akkor rólad elég keveset fog megtudni a lány. Mert innentől nem beszélünk utazásról, nyaralásról, szokásokról, hobbikról, munkáról, iskoláról, a kaják egy nagy részéről, és talán még a jövőbeni tervekről se nagyon. Mert mindből le lehet szűrni ezt-azt.
2023. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!