Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
95%
Sosem kérdeztem még férfit az anyagi helyzetéről randizgatás alatt, de nehogymár titok legyen a foglalkozása, baszki. :D
2023. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
87%

Nem mennék el így senkivel. A munkád, a foglalkozásod az életed egyik legjelentősebb része, meghatározza a személyiséged, a gondolkodásod és egyéb más rakás dolgot.

Ha ezeket titkolnád, azt gondolnám, szégyelled és/vagy kisebbségi komplexusod van. Az ilyen problémákkal meg ne randira menj, hanem pszichológushoz.


A másik fele, meg hogy engem nagyon furán érintene, ha pl. a férfi nem kérdezne a munkámról. Én szeretem a munkámat és büszke is vagyok arra, amit csinálok. Jól is keresek, de ha szóba kerül a munkám, nyilván nem a pénz az elsődleges beszédtéma, hanem a mit csinálok, milyen projekteken dolgozunk, kik az ügyfeleim, mennyit utazom és hova stb. Ha ezek egyáltalán nem érdekelnék, azzal azt gondolnám, én sem érdeklem egy kicsit sem.


Fura lenne természetről, meg filmekről beszélgetni órákat valakivel, akivel alapvető dolgokat nem tudunk egymásról. És a munka az ilyen, sorry not sorry.

2023. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
86%

"Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom" - el sem jutnál a randiig, kezdjük ott. A frusztráltságod és a bunkóságod a kérdésedből is átjön, akkor el tudom képzelni, mi mehet egy chatben veled. Hát ki akarna ilyen kellemetlen személlyel találkozni is? :D


Egyébként meg az anyagi helyzetet azért le lehet vágni akkor is, ha ezekről nem beszélsz. Az öltözködésed, a kiegészítőid, a táskád, a cipőd, a bőröd, a körmeid, a fogaid, a frizurád, ahogy beszélsz, a szóhasználatod, a hobbid, az érdeklődésed mind-mind árulkodik.

Nem tudod véka alá rejteni, hogy lúzer vagy. Mert nyilván az vagy, hiszen ha nem lennél az, büszke lennél magadra és nem utasítgatnál idegen embereket, hogy miről beszélhetnek a jelenlétedben.

2023. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
17%
Hülye vagy? Az első randin ezek az alap dolgok, hogy szóba kerülnek, sőt még az is, hogy mikor keféltél utoljára, mert ha 6 hónapnál régebben akkor incel vagy és akkor nem kellesz.
2023. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
22%
Ja, és természetesen te nem kérdezheted meg a csajt ugyanezekről a dolgokról, mert ő TÉNYLEG feláll és otthagy. Ilyen ez...:D
2023. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem mennek randira valakivel, aki nem vallalja fel onmagat. En buszke akarok lenni a paromra, ha o szegyelli sajat magat, mit var masoktol? Ha ennyire rosszak a kotulmenyid, probalj azokon valtoztatni. A masik szakmaja, lakhelye olyan informacio, ami alapveto a masik megismeresehez. Az anyagi korulmenyei is, mert en jol keresek, es olyan partner johet szoba, aki a szabadidot hasonloan szeretne eltolteni, mint en, az pedig penzbe kerul. Az en reszemet senkinek nem kell fizetnie, de en sem fizetem senkimszamlajat.
2023. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
11%

Na itt az élő példa ahogy mondtam is.xd

Látod kérdező a 36.os egyből lecsóróz, ha nem beszélsz az anyagiakról.. Közben meg főképp azok szokták titkolni ezeket az anyagiakat akiknek van bőven, hogy ne az miatt akarjon vele lenni egy aranyásó! 36. szépen le is írtad magad és a veled egyező neműeket. Szép volt.

2023. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Szerintem nem fontos az anyagi háttér, nem hoznám fel magamtól témànak, de hogyha ezt az elején leszögezed, akkor elkezdenék agyalni, vajon miért mondtad ezt, munkanélküli hajléktalan vagy-e.
2023. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
28%

Vajon ezek a pénz és munka kíváncsi "emberek", gyerekként is úgy mentek a játszótérre játszani másokkal, hogy megkérdezték az ott lévő gyereket, hogy a szüleidnek, mi a munkája és mennyit keresnek, mennyit ér a rajtad lévő ruha?

Aztán megfelelő válasz esetén játszottak:DDD

2023. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
21%

28

Te mentél át személyeskedésbe, hogy ott hagynál, aztán válaszom után játszod itt a mintaburzsujt:DDD

Frankón nem érted a lényeget, mert lehet az anyagias és munka témákat kizárva beszélgetni élményekről, barátokról, eseményekről és akár egy egész hosszú délutánt estébe elmenőig.

De, aki erre nem képes, mert csak buxájával tud figyelmet felkelteni, annak hiába magyarázom, ehhez érett személyiség és egyedülálló értékrend kell, az meg láthatóan itt és tapasztalhatóan életben kevés van, de van és ez a jó:)

2023. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!