Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Az első randin fontos megtudni hogy áll anyagilag a másik fél
Nem fontos beszélni az anyagiakról egy randin.
33 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 A kérdező kommentje:
Amikor ismerkedésnél megkérdezi a lány hogy a szüleimmel élek e azt szoktam mondani ejtsük ezt a témát.Vagy azt válaszolok,hagyjuk ezt,beszéljünk inkább másról.
2023. jan. 7. 11:14
 2/87 anonim ***** válasza:
97%
A hozzáállásod a gond, nem az,hogy rosszul állsz anyagilag.
2023. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
41%
Sajna a mai világban már ritka lessz az aki nem egyből ezek felől érdeklődik. Tudod ezeknek már kell az “anyagi biztonság”… Ha találsz egy olyat aki a felsoroltaidra nem kérdez rá egy jó darabig akkor lehet nyert ügyed van. De rafináltak is! Az ápoltságodról parfümödről, ruhádról a kezedről, arcodról stb.. egyből leszűrik, hogy szegény vagy gazdag vagy.. Rá van már állva a szemük az ilyenre, de sok sikert, hátha kifogsz egy normálisat.:)
2023. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim válasza:
89%
A férfiak is nézik ezeket a dolgokat, ha nem is mindent....micsoda világ. Amúgy meg valójában nem ez számít, akármennyire is fontos csak részletkérdés.
2023. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
77%
És akkor miről fogtok beszélgetni?
2023. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj hogy az esetleges hiányoságaidat és úgy veszed hogy ne kerüljön szóba. Azaz úgy akarod hogy kezeljenek egy témában mintha te is tudnád mint egy másik. Ez nem korrekt. Vállald fel ha a szuleiddel vagy albérletben laksz, ha nincs autód, ha csak átlagkereseted van. És ha szerinted ezek hátrányok akkor változtass az életeden és utána menj randikra.
2023. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim válasza:
98%

Én azért szoktam nőként szóba hozni, mert nagyon szar anyagi helyzetben vagyok. Több pasi hagyott már ott azért, mert úgy gondolta, nem akar egy ilyen csövessel összejönni. Nettó 207 ezret keresek, ebből élek albérletben, szóval fontos az elején tisztázni, hogy ha pl. a pasinak elvárása (találkoztam ilyennel), hogy többször menjünk külföldre, én azt nem szeretném, mert egyszerűen nem engedhetem meg magamnak.

De mióta egyre nagyobb hangot kap az, hogy milyen szarok a tanári fizetések, azóta már amúgy is kevesebb pasi akar ismerkedni velem, ha meglátja az adatlapomon a foglalkozásom.


25/N

2023. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
96%

Ebben az esetben nem mennénk randizni. Egyrészt, az, hogy mit dolgozol nagyon sok szempontból fontos. Pl. vannak szakmák, amik nálam kizáró ok. Se katonával, se kamionsofőrrel, se pilótával nem lennék együtt. Ezeken felül is akad még persze.

Emellett, az amit dolgozol, az, akikkel dolgozol, még határozzák ki vagy, illetve a hétköznapjaid ébren töltött idejének nagy részét is. Meghatározó számomra, hogy, hogyan áll a másik a munkához, hogyan nyilatkozik róla.

Ezen felül számomra fontos, hogy ne anyuval éljen 30x évesen egy férfi. Akkor is kizáró ok, ha állandó ápolásra szorulnak és akkor is, ha az adott férfi igényli az állandó szülői jelenlétet.

Eleve érdekes, ha valaki ezt ennyire kényes témának érzi. Olyannal, akinek ez ennyire érzékeny terület valószínűleg eleve nem éri meg összejönni, mert komplexusai, vagy nagyon, nagyon negatív beidegződései vannak a nőkről. Egyik se hiányzik az életemből. Se arról nem akarom győzködni, ha véletlen mégis összejövünk, hogy "elég" ő nekem, hogy nem lépek le a jobban kereső Gézával, se arról, hogy nem a pénzére fáj a fogam.

Úgyhogy, én örülnék, ha ezt valaki előre leszögezi, mert gyorsan rövidre lehetne zárni az ismerkedést.

2023. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
84%

De ha ezekröl ne akkor mégis miröl?

Munka az emberek napjànak jò részét kitölti..pl.


Meg akkor ne beszélgess hobbiròl sem mert ha pl a vitorlàzàs az Adriàn a hobbija nem pedig horgàszni a Tiszàn màris lejön belöle az anyagi helyzet.


Akkor ülni kell némàn

2023. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
Beszélgessünk a természettől,állatokról,történelemről,de kerüljük azt a témát hogy mink van,kivel lakunk,mennyit keresünk.
2023. jan. 7. 11:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!