Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
26%

#60

Az ostoba te magad vagy. Unom ezt a kisgyerekes mindenre reflektálunk/ belekötünk dolgot. Nem fogok én veled tovább vitatkozni. Menjé csaje haza magadnak! szállóigével elengedlek és éld tovább a kis életedet a burkodban, gyakorin kötekedve. (Másra se lehetsz jó az is biztos) De szerintem Te sem vagy több 20-nál a (“lol,xd”) ezt úgyis mindenki látja, ne járasd itt le tovább magad. (Ui: írj bármit nem fogok többet beleolvasni ezekbe a kommentekbe)

2023. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem kell eltartani, nem keresek jól, de nem kell eltartani! Viszont, én sem fogok eltartani senkit! Tehát, ha nem vagy velem azonos szinten, (értsd: saját lakás, kozepkategorias, biztonsagos auto, netto 500 körüli fizetés) akkor nincs veled dolgom, es lemondom a randit. De ez az egész helyzet totál paradox. Ha neten ismerkedünk, ezekre eleve rákerdezek, ha pedig emiatt húzod a szádat, azonnal zárlak, ha kell, tiltalak is!
2023. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
100%

"Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?"

Az itteni valaszok alapjan szerintem kimondhato, hogy nagyon valoszinuleg nem.

2023. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
100%

Sznob és pénzorientált libákkal tele mára a világ.

Akinek e rendes szegény legény nem kell, vigye a pofozkodó milliomost;)


Mindig vicc látni a bucira pofozott királylányokat...hát ezt akarták;)

2023. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
45%

64

K*rva nagy tevedésben vagy! Ha csak ebbol a kettobol lehet valasztani, akkor én inkabb vagyok egyedül


Üdv

Egy királylány

2023. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
100%

65

Ez a tényállás...egyszerű és rendes férfi nem kell, de a tacslizó burzsuj igen...

Te meg bizonyára próbálsz a kettő közt lenni, amíg egyik el nem temet:DDD

2023. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
75%

66

😳😳 Miért ne kéne rendes férfi?



Férjnél vagyok, már nem érint ez a randizós nyavalya....de ha most szingli lennék ujra, én biztosan "királylány" lennék. Mert egy nő inkább van egyedül, mint egy szar kapcsolatban!

- És képzeld, nem milliomos. Teljesen átlagos keresete van! (Ketten keresünk egy picivel 1M felett)

2023. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
24%

67

Mert nincs félmilkós fizuja, azért nem kell neked;)


Félmilliomos a férjed, de hát a pénz vonzza a mocskot, mit a bölcsesség vallja-tény igazolja:DDD

2023. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
75%

68

Mindketten 500at keresünk kb....ez egy multis átlag fizetés.

2023. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
45%
Jó, hogy felfogtad válaszom, de úgy vélem, túl vagy fizetve:DDD
2023. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!