Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
19%
Nahát azért a mai világban az első randik azért úgy néznek ki, hogy a csaj először megnézi, hogy milyen magas vagy, ha nem ok, akkor otthagy. Utána jöhet a többi, anyagiak, milyen kocsival jött, mennyit keres, hol, milyen lakásban él, stb. És ha ez is megvan, akkor még esetleg meg lehet kérdezni, hogy a férfiú mikor szexelt utoljára, mert ha 6 hónapnál régebben az megint gyanús, mert akkor meg incel. Utána pedig ha jól alakulnak a dolgok természetesen az intim méretnél még mindig el lehet bukni a dolgot.
2023. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
95%

A munkából számomra nagyon sok olyan dolog kiderül, ami imponálni tud. Ha pl. sikerült a szakmájában elhelyezkednie, vagy ha nem a szakmájában ugyan, de talált valami hozzá illő hivatást, mert ez arra utal, hogy van elég önismerete. Pozitív az is, ha szereti a munkáját, esetleg képes továbbállni egy rossz munkahelyéről, mert foglalkozik a mentális egészségével, és nem engedi magát kicsinálni. Ha pl. kellett a munkához valami képesítés, pozitívum, mert arra utal, hogy hajlandó tenni a céljaiért. Sokat elmondhat az is, hogy áll magához a munkához, vagy az emberekhez, akikkel együtt dolgozik. Messze állok a karrieristától, de nekem mindig nagyon fontos volt, hogy legyen egy jól kereső, lelkileg nem megterhelő munkám, amit szeretek, és nagyon sokat tettem azért, hogy végül így lett. Nem egyezne az értékrendünk egy olyan emberrel, akit ez egyáltalán nem motivál.


Amúgy a munka a napunk harmadát kiteszi, nem tudom elképzelni, hogy hogy ne kerülne szóba. :D Meg kicsit furán is néznék, ha valaki nem lenne hajlandó elmondani, mit dolgozik, nem a legdurvább gyerekkori traumádra kérdeztem rá, hanem egy tök alapvető információra. :D


Az anyagiak abból a szempontból számítanak, hogy egyrészt, nem szeretném eltartani. Másrészt, szeretném, hogy őt se vágja földhöz anyagilag, ha pl. hétvégente elmegyünk egy szabadulószobába, cukrászdába, étterembe, moziba stb., vagy évente egyszer elmegyünk külföldön vagy belföldön nyaralni (ezen természetesen nem luxusszállodákat, Maldív-szigeteket és Michelin-csillagos éttermeket értek). Harmadrészt, a közös jövőt nézve, szeretném, ha tudnánk gyűjteni autóra, közös ingatlanra, ki tudnánk fizetni közösen egy esküvőt, lenne elég pénzünk gyereket vállalni és úgy nevelni, hogy ne nélkülözzön, stb., és ezeket sem 80-20%-ban én állnám. :D Fontos téma lehet később az is, hogy ki hogy áll a pénzhez, mert én pl. fontosnak tartom a spórolást, így az sem működne, ha valakinek jól fizető állása van, de a hónap első felében elkölti az egészet.

2023. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
94%

40, ebben az az egy szép, hogy sehol nem személyeskedtem. Te tituláltad hülyeségnek a macskáim állatorvosi költségét és közölted, hogy semmit nem vagyok képes elérni. Én annyit írtam, miután közölted, hogy, sarkon fordulna a másik a "kis adóbevallásomtól", hogy mi eleve nem egymást keresnénk, (ismét kiemelem, elméletben, a képzelt szituációban) ami, ha nem zárjuk ki az összes személyes témát, hamar kiderül, szemben azzal, ha csak a történelem, meg a filozófia, vagy ki tudja milyen "semleges" téma kerül elő. De, mielőtt megint rémeket látsz, a képzeletbeli randi partner tőlem Selena Gomez is lehet. A lényeg, amit az első hozzászólás óta próbálnék átadni, csak képtelen vagy felfogni, hogy, ha nem kezd el a két fél görcsösen kerülni témákat, akkor sokkal hamarabb kiderül, van-e értelme a találkozónak. Hiszen eleve azok a témák fognak elkerülni, ami az egyik, vagy a másik felet érdeklik és ebből hamar ki lehet venni, hogy van-e egyezés, vagy két teljesen más világ.

Ennyi lett volna az, amit oldalak óta taglalunk.

2023. jan. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
16%

43

Írod a magadét, én meg igazam:))), de hogy még éjfél után is ezen vergődsz 19:30 után...elképesztő:)

Akkor se normális dolog egy macskára kidobni 200e-et..., ennél jótékonyabb lehetőségek is vannak, de hát ez is csak minősíti az illetőt;)

Amit írtam, az többször megvalósult görcsök nélkül és csak előnye lett mind két félnek, de nem érted, nem vagy elég hozzá, ezt megértettem...keressed a bukszás lovagod;)

2023. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
93%

A hozzaallasoddal van baj.

Nem ismerkednek azzal a felnottel aki nem dolgozik. Es nem keres penzt.

2023. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
27%

45

A betörő, prosti is keres pénzt, tehát esélyes nálad:)

2023. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
87%
Az alap, hogy az ember tudja, hol dolgozik, mivel foglalkozik a másik, akivel esetleg járni fog. Neki is joga van eldönteni, hogy kell-e neki az az ember. Mi az előre bejelented, miről vagy hajlandó beszélni?!!
2023. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
100%
1-es: azt válaszolom nem válaszolok.Nem bántotta a füled?
2023. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudná, hogy semmi komolyat nem akarsz tőle. Ezt elég a randi alatt mondani, ha véletlenül ilyesmit kérdezne. Mondhatod, annak is eljön az ideje, hogy ilyesmiről beszéljünk.
2023. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
100%
Hát 10-es, azt, hogy kivel lakunk, miért kellene kerülni? Akkor azt hiszi, hogy van felesége.
2023. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!