Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljönne velem egy lány úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljönne velem egy lány úgy randizni,ha előtte felhívnám a figyelmét hogy pénzről,munkáról,anyagi helyzetemről nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Sem arról,hogy milyen autóm van,van e autóm egyáltalán,mi a foglalkozásom,ilyenek nem kerülhetnek szoba.Ha mégis szóba hozza,fölállok és otthagyom.31/F

2023. jan. 7. 11:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
97%

10, de már az egy hatalmas felkiáltójel, ha valaki ennyire görcsösen kerüli a témát.

Teszem azt, oké, kerüljük az első randin. És utána? Örökre titok, aztán lesz meglepi az esküvőn? Egyszer úgyis kiderül és, ami kizáró ok most, az akkor is az lesz.

2023. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, sajnos ezen az oldalon nem igazán fogsz értelmes válaszokat kapni erre. Nem tudom mióta vagy itt fenn de csak nézz bele a kérdésekbe. Itt ~minden nő szerint a férfinak el kell tartania és pénzelnie őket (ezért is fontos nekik a randikon kitérni az anyagiakra), ha ők többet keresnek egyből kérdések vannak, hogy közös legyen e a kassza vagy ne (mindig az a válaszuk, hogy nem, ha már ők 2 forinttal többet keresnek az a pasi egy lúzer a szemükben és ha nem mondod meg a kereseted egyből annak leszel titulálva mert akkor tuti csóró vagy..) Illetve a nők vannak itt többségben, szóval a felpontozott válaszokat java részt ők írják és a társaik helyeslik, de ha egy férfi megmondja az igazat akkor le van pontozva (ezeknek a válaszoknak higgy inkább).
2023. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
22%

Ha normális a csaj, akkor elmegy randizni, de te sem kérdezhetsz ő ezen dolgairól.

Én már mentem így és csak korrekt ismeretségek lettek belőle, a dilinyósa az meg szépen lemorzsolódott a zsák-foltja szintjére...


Ezek a dolgok, akkor tárgyalhatóak, ha méltóak rá egymásnak-lett bizalom.

Aki meg mást vall, az meg kérem szépen tessék itt és most vagyonnyilatkozatot tenni konkrét adatokkal, mert kb egy első randi alanya, annyira ismert, mint itt bárki bárkinek;)

Idegennek bizalmasat kiadni...:DDD

2023. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
100%

13, mi bizalmas van abban, hogy óvodapedagógus vagyok, pedagógus bértábla szerint, tehát, mivel még csak 5 éve dolgozom, 207 ezer forint a nettóm, amit igyekszem bébiszottelésekkel kiegészíteni, amíg kitalálom merre tovább, illetve összegyűjtök egy kis alap tőkét, tehát, egy képzés nem fogja a félretett pénzem felélni. Ezen felül azonban fontos nekem az élmények gyűjtése, tehát, amellett, hogy cirka 160-ból meg tudok élni két macskával, eljárok időnként koncertre, nyáron többször lemegyek Balatonra és sokat költök kajára is. A már említett két macskát jó minőségű táppal és alommal látom el, így ők havi cirka 20-25 ezer forintot visznek el. Ha betegek, akár havi 200-at is.

Nagyon szeretem a szakmám és szívesen maradnék benne, de jelenleg úgy érzem nem éri meg anyagilag. Pedig, gyerek mellett egyébként már csak az időbeosztás miatt is nagyon jó lenne később. Eleve részben azért kezdtem bele, hogy, ha majd lesz gyermekem, azt itt tapasztaltakból tudják építkezni, legyen egy alap elképzelésem az egészről és némi tapasztalatom.

Van lakásom, amit anyukám és nagypapám dobott össze és egy autóm, amit a papam után örököltem. Mindkettőt egyedül tartom fönn.

Mit tudtunk meg? Hogy szeretem a szakmám, tehát valószínűleg nem sírva kelek minden reggel. Hogy keveset keresek, tehát olyan ne számoljon velem, akinek minden nap rendelt kaja van és havi párszor wellness. Ugyanakkor járok erre, arra, tehát, olyan se számoljon velem, aki nagyon a fogához veri a garast. Megtudtuk, hogy van két macskám, akiket lakásban tartok és, hogy szeretnék majd gyereket. Megtudtuk, hogy szeretnék valamerre lépni, bár egyenlőre bizonytalan vagyok ilyen téren és azt is, hogy plusz munkát vállalok, vagyis kevesebb a szabadidőm, mint egy átlag 8 órában dolgozó embernek és kevésbé kiszamitható, ugyanakkor, hajlandó vagyok többet dolgozni, ha szükséges. Ezt mindet megtudtuk adóbevallás nélkül cirka 8 mondatból. És most mennyire kiadtam magam 🤷‍♀️

2023. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
9%

14

Megtudtuk, hogy önmagadtól semmit sem vagy képes elérni csak max megtartani-örökölni;)

Megtudtuk, hogy h_lyeségre-macskára is képes vagy kidobni 200e ft-ot;)

Megtudtuk, hogy elvárod más költsön is rád;)


Ez után, a pékmanó se kíváncsi arra az emberre, aki benned van.


Ha lenne némi esze sokaknak, akkor az anyagiasság előtt az embert akarnák megismerni-megismertetni, mert az korrektebb képet adna, mint például a te "adóbevallásod" és nem fordul sarkon hirtelen az ember, hanem elgondolkodik, hátha nem ennyire gáz valaki.

Érthető?

2023. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
100%

Nen az a lényeg, hogy mennyit keres, hanem az az érdekes, hogy mi az állása, foglalkozása; mivel tölti a napjait. A pénzére nem kell kitérni (szerintem kicsit bunkóság is lenne, ha az egyik fél ezt firtatná, vagy a másik fél előrehozakodna vele,hogy "ennyit keresek.", hogy mennyit keres, csak, hogy érdeklődni, hogy mivel foglalkozik, mi a munkában a feladata. Jó, és az mondjuk nem bunkóság, ha valaki elkezdi fölhozni, hogy mennyi a fizetése, de mondjuk azért kicsit talán mégis; mert nem a pénze miatt foglalkoznék /járnék /jönnék össze vele, hanem mert mondjuk szeretjük egymást/bejövünk egymásnak. A pénz csakúgy mellékes/mellé cash. Tehát, hogy az lényegtelen.


Szóval, ha ilyen kikötéseid lennének,hogy nem lehet beszélni munkáról,hogy a másik miből él, tök izgalmas lehet, hogy ott mi a feladata, hány órában van , milyenek a kollégák akár -bár ez nem olyan fontos XD, de szóval, ha akarja, beszédtéma, lehet erről beszélgetni; meg enélkül el tudok képzelni olyat is, hogy nagyon hamar kimerülnek pl a beszédtémából, elfogy a beszédtéma, és csak nézik egymást.


Szóval, ha nem akarnád elmondain, hogy miből élsz, mi a munkaköröd, ami amúgy engem érdekelne, akkor én nem randiznék veled; mert én nem randizom olyannal, aki annyira kicsinyes, hogy akár pl cikinek érzi a munkakörét, és nem meri előttem felvállalni. (vagy esetleg leúhet,hogy arra gondolnék,hogy illegális biznisze van; az se lenne túl szimpatikus.)


A keresete meg nem érdekel, nem az alapján választom őt páromnak, vagy nem. Én rá se kérdeznék,nem akarok én másnak a zsebében turkálni. Majd, ha tetszünk annyira egymásnak, akkor majd megnézzük, hogy kettőnknek együtt közösen mennyit kell beosztani összeköltözve. Addig én ezt letojom.


Szóval, hogy mi a melója, a munkaköre, arról beszélgessünk már; csak minimum pár szót, hogy:

-Pénztáros egy vegyesboltban.

A pénze, a keresete az elsőkörben engem nem érdekel; csak majd, hogy milyen arányban fizessük a számlákat, ha majd összeköltözünk,és én is beszállok. De odáig el kell jutni. Ha szégyelled a munkádat, az nem túl szimpatikus. Leszűrném belőle, hogy nem vagy annyira intelligens; mint amilyen személyt én keresek magam mellé.


Meg még, olyan kontextusban lehet érdekes a pénz; hogy ha majd nagyon be kell osztogatni, mert még lesznek gyerekek is, és akkor kinek pl új ruhára, vagy pl bárkinek a családban édességre mennyit költhetünk, meg ilyesmik.

2023. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
9%

16

Azért csak kiolvasható a hosszú sorok végén, hogy a pénz a lényege a kapcsolat születésének:D

2023. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
93%

15, mi már ott elköszönnénk, hogy egész másképp állunk az állattartáshoz. Nekem ok családtag és, ahogy a gyerekre nem sajnálom majd, úgy rájuk se.

"Megtudtuk, hogy önmagadtól semmit sem vagy képes elérni csak max megtartani-örökölni;)"

Nem gond, ha te így értelmezed. Mint írtam, nem árt, ha a másik tudja, mivel számoljon. Ha a semmit nem ért el kategória vagyok valakinek hát, akkor egész más dolgokat értünk "elért" alatt. Ismét csak nem egymást keressük.

"Megtudtuk, hogy elvárod más költsön is rád;)" ez mondjuk nem tudom honnan jött. Nem várom el. Pont annyit várok el, amennyit adok.

"Ha lenne némi esze sokaknak, akkor az anyagiasság előtt az embert akarnák megismerni-megismertetni, mert az korrektebb képet adna, mint például a te "adóbevallásod" és nem fordul sarkon hirtelen az ember, hanem elgondolkodik, hátha nem ennyire gáz valaki.


Érthető?"

Érthető. Mondjuk szerintem abból ami írtam, vagy randin mondtam volna és abból, amit te erre reagáltál már le lehet vonni mindent, ami lényeges egy első randin. Aztán el lehet köszönni, mert egyértelműen nem egy hajóban evezünk.

2023. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
0%

18

Reád mondják, hogy fáj az igazság...olvasd vissza soraidat, ez vonható le.


Ez a világ legszánalmasabb dumája az állatokra, hogy "családtag"..., de kasztráltatod..."szép kis családtag" vagy tehát:DDD

Szadista szeretet kb...bocsi, de ez így van.


Akinek meg csak randin, ennyi témája-szempontja van, az inkább elemes barátokat keressen mind két oldalon.

Meglátszik a társadalmon ez az elferdült hozzáállás..., de hát csak vetni tanulnak meg így sokan, aratni csak álmodni;)

2023. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
100%

17

azért írtam le az egész kommentet.


Nem csak a végét kéne elolvasni.

2023. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!