Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen tényleg csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg csak ilyen kiégett, abnormális embereket találni? Vagy csak én vagyok a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom, hogy bár elég szánalmas, de itt (is) próbálom épp megtalálni az igazit. Otthonról dolgozó férfi vagyok kevés baráttal, nincs időm túl sokat kimozdulni, ezért nekem ez egy jó társkeresési forma... lenne.

A gond az, hogy normális nővel nem hozott még össze a rendszer, pár példa:


- bosszú megcsalást akar, mert összeveszett a párjával (nyilván utólag derült ki)

- az első randi tökély, aztán a másodikon mintegy lazán megejti, hogy rengeteg emberrel volt már együtt főleg egyetem alatt, és kb. mindent kipróbált már a szexben (értsd: elhasznált rongy vagyok, most keresek balekot, aki hajlandó teherbe ejteni)

- még randi előtt hosszú telefonbeszélgetés alatt közli, hogy nagyon fontos szerepet játszik az életében a szex, és hogy miket akar majd kipróbálni (pl. leszop az asztal alatt, miközben a pincértől kaját rendelek)

- nagyon ügyesen beállított képeket tölt fel, főleg arcról, mert az még vállalható, aztán mikor odamegyek, konkrétan egy bálna vár

- közli, hogy van rá amúgy még másik 3-4 komoly jelentkező, és eddig bár én viszem a prímet, de most még bizonytalan (és akkor ne üss meg nőt)

- csinos is, értelmes is, aztán kiderül, hogy 5-ik éve nem volt már senkije, mert ő az igazira vár

- erősködik, hogy ne húzzak gumit, mert ő anélkül szereti, meg higgyem el, hogy szedi a tablettát. Nem sokkal előtte mondta el, hogy ha teherbe esne (bár nem akar!), akkor már nem vetetné el a gyereket, mert nagyon gyereklázban ég (wtf??)


Másnak vannak hasonló tapasztalatai, vagy csak én vagyok ilyens szerencsétlen?



2021. máj. 2. 07:47
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

40: semmit nem vártam, igazából félig poénnak szántam a kérdést. Azért abba ijesztő belegodnolni, hogy ez lehet a nagy átlag, és ahhoz, hogy normális nőt találj, el kell hagynod a közösségi-netes teret. Különben csak ebbe a három típusba fogsz vég nélkül botlani, akik a szőke herceget váró, a perverz, meg a dagadt, aki senkinek nem kellett, ezért gyakorin trollkodik.

Bár nem tudom hol keresgéljek akkor, hagyományőrző klubban? :)

2021. máj. 3. 03:37
 42/49 anonim ***** válasza:
92%

"Azért abba ijesztő belegodnolni, hogy ez lehet a nagy átlag, és ahhoz, hogy normális nőt találj, el kell hagynod a közösségi-netes teret."


Ennél a mondatnál még soha nem láttam, olvastam vagy hallottam semmit ami pontosabban szemléltetné a szánalmas lúzerséget. Pedig erős a felhozatal.

2021. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

annyira birom, hogy ha az ilyen luzerek be vannak oltva es nem tetszik a velemenyunk, akkor bedobjak DAGADT no kartyat. nem eloszor olvasom itt, hogy ervek hianyaban annyit nyognek be, hogy ‘dagatt’ mint valami 10 eves hulyegyerek.


mondjuk szemely szerint a 19-es BMI indexenmel nem hinnem, hogy dagadt lennek. de ha az lennek is, attol nem lenne kisebb sulya a kommentemnek es ti nem lesztek kevesbe nyomorultak.

egyebkent meg ha titeket elkuld a francba egy no az alacsonysagotok vagy ocsmany pofatok, kopasz fejetek, sorhasatok stb. miatt a francba, az tuti FELSZINES es ide jottok hiszteriazni, de nalatok azert megy a dagadtozas. nem hinnem, hogy tul szep gyerek lehet az, aki neten nem kepes ismerkedni es idejon picsogni, hogy csak a selejtet vonzza be. az a rossz hirem, hogy olyanokat vonzol be, amilyen te magad is vagy. ha 10-bo 10 no igenytelen, buta, pszichopata, akkor gyanithato, hogy veled van a gond, amiert csak ezek allnak le veled.

2021. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Én meg annyira bírom, hogy egyből többesszámban fogalmaz minden ilyen hozzád hasonló kis senki, aki azt hiszi, hogy mivel az életben egy normális ember sem ad a véleményére teszem hozzá nagyon is joggal, akkor ez itt majd megváltozik.

Az teljesen mindegy, hogy rólam mit hiszel, de az is, hogy tényleg dagadt vagy-e vagy sem. Ami mindennél világosabban kiderül a vergődésedből az az, hogy végtelenül boldogtalan vagy, ezért felcsaptál valami igazságharcosnak és próbálod a világot a saját nyomorodhoz hajlítani. Pont úgy, mint az összes megkeseredett feminista manapság, akik a férfiakat okolják azért, mert a sikeresebb nőtársaikkal ellentétben az akaraterejük nulla, és világ életükben túl gyengék voltak ahhoz, hogy egy szalmaszálat a saját érdekükben keresztbe tegyenek.

Ezeket a szavakat pedig ne vedd magadra, hanem gondolkodj el rajtuk, mert őszinte, jó szándékú véleményt mástól nem igen fogsz egyhamar hallani tekintve, hogy árad a hitvány jellemedből, hogy segíteni rajtad már nem is igazán lehet.

2021. máj. 3. 09:19
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Rólad egyértelmű hogy egy szűz lúzer vagy, különben nem írnál ki ilyen aljadék undorító szövegeket a fantáziálásaidról hogy hogy alázod meg a nőket akik tepernek érted. Senki nem veszi be csak röhögünk és szánakozunk.

Ne írjatok ilyen provokációkat és akkor nem kaptok ilyen válaszokat se. De titeket ez éltet, ez az egyetlen módja hogy nővel kommunikáljatok 😂😂

2021. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

#44: mondjuk egyelore nem en vagyok az, aki egy anonim forumra irogat ki kerdeseket es hisztizik, mint egy 10 eves, hogy jaj milyenek a nok, tehat nem hinnem, hogy te a boldog, kiegyensulyozott elet mintapeldajat hoznad es toled kene eletvezetesi tanacsokat elfogadnom, de azert kedves toled.


‘Én meg annyira bírom, hogy egyből többesszámban fogalmaz minden ilyen hozzád hasonló kis senki, aki azt hiszi, hogy mivel az életben egy normális ember sem ad a véleményére teszem hozzá nagyon is joggal, akkor ez itt majd megváltozik.‘


honnan veszed, hogy senki nem am a velemenyemre? ezt megis mibol szurted le, abbol a par kommentebol, amit ideirtam? nagyon okos vagy. amugy te is tipikusan olyan komplexusos kis nyomi vagy, aki csak a neki tetszo valaszolat hajlando elfogadni, aki neki nem tetszot ir, az ‘feminista, megkeseredett, dagdt, senki’. megvan, hogy ez egy anonim forum, ahol idgenek velemenyet kered ki?! ha nem birod a negativ kritikat, nem kell ide irogatni, kerdezd meg a barataid.. mondjuk ebbol gondolom, nem nagyon akadnak.


‘Az teljesen mindegy, hogy rólam mit hiszel, de az is, hogy tényleg dagadt vagy-e vagy sem. Ami mindennél világosabban kiderül a vergődésedből az az, hogy végtelenül boldogtalan vagy, ezért felcsaptál valami igazságharcosnak és próbálod a világot a saját nyomorodhoz hajlítani. ‘


ember, feltettel egy kerdest, csak arra valaszoltunk, nem tudom, feltunt-e. tovabbra is te picsogsz a kerdesben, hogy nincsen nod, tehat gyanithatoan te vagy itt a boldogatalan.


‘Pont úgy, mint az összes megkeseredett feminista manapság, akik a férfiakat okolják azért, mert a sikeresebb nőtársaikkal ellentétben az akaraterejük nulla, és világ életükben túl gyengék voltak ahhoz, hogy egy szalmaszálat a saját érdekükben keresztbe tegyenek.’


mondjuk ez pont a te fajtad taktikaja, csak olvasd el ujra a kerdesed. csodalkozom, hogy meg nem kezdel el te is ‘chadezeni’ mint ahogy szoktak itt a kollegaid.


‘Ezeket a szavakat pedig ne vedd magadra, hanem gondolkodj el rajtuk, mert őszinte, jó szándékú véleményt mástól nem igen fogsz egyhamar hallani tekintve, hogy árad a hitvány jellemedből, hogy segíteni rajtad már nem is igazán lehet.‘


:Ddd

igen, minden vagyam egy olyan ember velemenyere adni, aki a gyakorin hiszteriazaik, hogy nem talal not. hiteles vagy nagyon.

2021. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

DaGAdt

ElHAsznÁLt

ÜrÍtőTaRTÁly

RoNGy

TúlÉRTékELt

BekÉPzelt

ArANyáSó

MegKesErEdEtt

HáZisÁrkÁny

Ri BaNc

FrUsZtRáLt


Ugyanitt: miért nincs nőm? :(((

2021. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

#47 hatalmas 👏😄

Kis pontosítást ha megengedsz:

Miért nekem nincs nőm, meg a többi kedves, rendes normális fiúnak, miért csak a szemétládáknak van?

😂😂

2021. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 AERROW válasza:
Ugyan már srác mit csodalkozól ezen? A tinder egy tökéletes tükör a társadalomról hisz átlagemberek használják olyanok akik mellett reggelente elsétálsz az utcán :D
2021. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!