Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is folyton ez történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is folyton ez történik, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha nagy nehezen találok egy lányt, akivel nagyon jól el tudok beszélgetni, mert intelligens, ezek mellett még bomba jól is néz ki, van humora és természetesen pasija is!? Nyilván tudom én is tudom a választ, pont a felsoroltak miatt, de felmerült bennem a kérdés, hogy vajon más is ilyen szerencsétlen-e. Ez zsinorban már a sokadik ilyen alkalom.

Engem a legjobban amúgy az zavar, amikor a lány nagyon közvetlen, barátságos, érteklődő, persze semmi olyanról nem esik szó, de aztán amikor rákerdezek, mondja hogy van barátja. Nektek lányok mi a jó ebben, hogy idegenekkel így viselkedtek pl bulikban, hogy aztán megmondhassátok hogy van barátotok!?


2019. júl. 7. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Én a távolságot szopom be mindig, az se jobb. Sőt... Frusztrálóbb. Sokkal frusztrálóbb. Én ezt nem is tudom elfogadni. Ideje befejezni az életet ami csak balszerencsét hoz.
2019. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség! Azért emiatt nem kell depresszióba esni, nekem is régóta nincs párkapcsolatom (lassan 4 éve), mégis még mindig inkább pozitívan állok a dolgokhoz, mint negatívan. Engem csak az ok izgat, és hogy ez mennyire gyakori.
2019. júl. 7. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Pont tegnap írtam ki egy kérdést, hogy vannak-e értékes szingli nők, ott le lettem hurrogva.
2019. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Nektek lányok mi a jó ebben, hogy idegenekkel így viselkedtek pl bulikban, hogy aztán megmondhassátok hogy van barátotok!?


Férfi vagyok,de ez egyértelmű.A nők szeretik a pozitív visszaigazolást,hogy jól néznek ki/szexik/kívánatosak/stb.(A barátjuk véleménye nem számít objektívnek.) Jól esik a hiúságuknak,ne ítéld el őket ezért.

2019. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#4 én is gondoltam már erre, csak olyan rossz, amikor kezdem magam beleélni, hogy na esetleg most lehetne valami, aztán perzse sehol semmi.

2019. júl. 7. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve és a nagyobb baj a lehetőségek hiánya. Talán, ha van 12 személy az országban aki nem tart rondának, és most megint kiesett egy. Lassan nem marad lehetőség.
2019. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen. És az a legrosszabb, amikor elkezdem érdekelni őket... de ugye kapcsolatban vannak. Szóval pont azért vesztem el az érdeklődésemet, mert lenne esélyem (nem kell olyan nő, aki másért kiszáll egy kapcsolatból)
2019. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Hol ismerkedsz olyan lányokkal, akikkel jól elbeszélgetsz, aztán kiderül, hogy nem szinglik?

Én pont ilyen "lány" vagyok, amilyet leírtál. Ügyfélszolgálatos vagyok, gyakran beszélgetek pár szót olyan ügyfelekkel, akik szimpatikusak. Férfiakkal, nőkkel, fiatalokkal, idősekkel egyaránt. Kedves vagyok mindenkihez. Többször belefutottam már olyanba, hogy randizni akartak, akkor persze, hogy elmondtam, hogy van férjem. Semmi olyanról nem beszéltünk, ami miatt azt hihették volna, hogy flörtölök.

A másik hely a versenyek. Triatlonozom és gyakran járok túrákra, edzésekre. Sok emberrel megismerkedtem az évek során. Sporttársakkal beszélgetünk, poénkodunk. Ritka, hogy valaki a sportoláshoz viseli a jeggyűrűjét. Őszintén nem tudom, jogy ki házas és ki nem azok közül, akikkel beszélgetek. Sportról, közös élményekről szívesen beszélgetek. Volt, aki mélyebb ismeretséget szeretett volna kötni, ilyenkor mondtam, hogy házas vagyok.

Mit kellene tennünk nekünk nőknek? Onnantól, hogy házasságot kötünk, legyünk mindenkivel bunkók? Ne beszéljünk ellenkező neműekkel? Hordjunk "férjes asszony vagyok/Béla tulajdona vagyok" feliratos pólót?

2019. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Szerintem csak azért rossz ez, mert én pl. ismerek 80 nőt és ebből 75 kapcsolatban van. Nincs lehetőség.

2019. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 azért nem kell kiforgatni a szavaimat, én nem állítottam hogy ne beszélgessetek ellenkező neműekkel! Annyit mondtam, hogy nagyon sok esetben eléggé félrevezető tud lenni, ez a túlságosan nagy közvetlenség és érdeklődés. Csak furcsállom, hogy pl egy házi buliban, ahol a lánynak a barátja volt a DJ, ezt elfelejtette valahogy közölni, annak ellenére, hogy 1 perc kínos csönd sem volt köztünk és nagyon jól elbeszélgettünk. Nem egész este természtesen, de összesen egy félórát simán dumálhattunk, de még lehet többet is, csak nem egyhuzamban.
2019. júl. 7. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!