Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen szerencsétlen egy férfi?

Figyelt kérdés
Ezekről a témákról képes beszélgetni: a munkája, az, hogy mennyire fáradt és mennyi gyógyszert szed (nyugtatót), milyen betegségtünetei vannak, szex, több mint nyolc éve nem volt barátnője, nyavalygás arról, hogy ilyen meg olyan rosszul van a betegsége miatt, nyavalygás az előző munkahelyéről, nyavalygás arról, hogy az élete sótlan - az ő szavaival élve sótlan. Nyavalygás arról, hogy háromféle ételt eszik. (még gyümölcsöt se eszik.) Miféle szerencsétlen alak az ilyen?.... én ilyet még nem láttam....

2017. júl. 18. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ettől jobban érzed magad?
2017. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
És? Más férfiak meg alkoholista hajléktalanok. Mindig van lejjebb.
2017. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Saját magad tökéletességéről még nem hallottunk semmit!

Mesélj!

2017. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
3-as, jaj várjál, várjál, most látom, hogy ez a randizás kategóriában van. Akkor a kérdező randizott ezzel a pasassal. Képzelheted, milyen szerencsétlen ő is, ha elment randizni egy ekkora szerencsétlennel.
2017. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem randiztam vele, hanem interneten beszélgettünk :D Ő írt nekem egy közösségi oldalon :)
2017. júl. 18. 19:23
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Persze, kérdező, persze, persze. Ha így lenne, nem a randizás kategóriába tetted volna. Ne hazudozz itt.
2017. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ne higyj nekem.... egy fórumon kezdett el irogatni, ott még normálisnak tűnt, aztán e-mailben folytattuk, küldött magáról képet, és akkor kezdte el ezt a sok lehúzó témát.....
2017. júl. 18. 19:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, a fickó szerencsétlen. Most jobban érzed magad?
2017. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

A kép alapján tetszik?

Lóvé van?

2017. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Na akkor ez is egy újabb teleregény, ahol a kérdező apránként csepegteti a fiktív információkat. Közösségi oldal, fórum, email, képcsere...
2017. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!