Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen szerencsétlen egy férfi?

Figyelt kérdés
Ezekről a témákról képes beszélgetni: a munkája, az, hogy mennyire fáradt és mennyi gyógyszert szed (nyugtatót), milyen betegségtünetei vannak, szex, több mint nyolc éve nem volt barátnője, nyavalygás arról, hogy ilyen meg olyan rosszul van a betegsége miatt, nyavalygás az előző munkahelyéről, nyavalygás arról, hogy az élete sótlan - az ő szavaival élve sótlan. Nyavalygás arról, hogy háromféle ételt eszik. (még gyümölcsöt se eszik.) Miféle szerencsétlen alak az ilyen?.... én ilyet még nem láttam....

2017. júl. 18. 19:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Dehogy van lóvé. Valami putriban lakik amibe van egy szoba meg egy konyha meg wc fürdővel
2017. júl. 18. 19:35
 12/18 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Tipikusan olyan, mint az egyik szomszédom. Egész nap ajvékol. Még soha nem láttam elégedettnek, neki a világgal van baja. Ha éppen minden szép és minden jó, akkor is talál valami hangulatrombolót magának. Kerülöm, ha tudom.
2017. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Te miről vagy képes beszélgetni? Azon kívül,hogy mást kibeszélsz a háta mögött? Ja, neked milyen lakásod van? Sajátra gondolok, úgy sajátra,amiért te dolgoztál meg, nem apuék adták alád.
2017. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Legkozelebb szolitsd Tunyacsapnak aztan epitsd le. Nem erte meg kerdest se irni rola. Mindenesetre vicces alak.
2017. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg beteg, pszichésen, ezért ilyen. Nem biztos, hogy ő tehet róla. Test és lélek szorosan összefügg, és ilyen dolgoknak simán lehetnek hormonális, biológiai okai. Ő valószínűleg észre sem veszi magát, de neked kívülállóként egyből feltűnik, hogy csak az önsajnálat megy.

Lépj tovább, és hagyd békén szerencsétlent! Van neki elég baja.

2017. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a problémád. Ha nem jön be, építsd le, ne randizz vele, felejtsd el. De az, hogy idejössz nyavalyogva, hogy milyen szerencsétlen a fazon, és elvárod az itteni felhasználóktól, hogy cinkosan összekacsintsanak veled, hogy "ó, igen, tényleg mekkora lúzer, hahaha!" azért elég gerinctelen dolog.
2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő neked panaszkodik, te meg nekünk. Mi a különbség köztetek akkor?? 😃

Pont ugyanaz a panaszkodós betegségetek van.

2017. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot kívánok nektek! Úgy nézz ki sikerült megtalálnod a megfelelő, hozzád illő partnert.
2017. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!